فیلم MIB: International قرار است طی افتتاحیه کمتر از Dark Phoenix بفروشد!

پیش از این برای Men in Black: International افتتاحیه خیلی بهتری پیش بینی شده بود، اما حالا تحلیلگران یک شروع خیلی ضعیف تر را برای این فیلم پیش بینی کرده اند، چیزی حتی بدتر از افتتاحیه Dark Phoenix. طی چند هفته اخیر، عناوین بزرگ استودیوهای مختلف تلاش کردند در گیشه گرد و خاک به پا کنند، اما همه آنها خیلی بدتر از انتظارات عمل کردند. مثلا، Godzilla: King of the Monsters طی افتتاحیه آمریکایی ۴۷٫۷ میلیون دلار فروخت و Dark Phoenix هم ۳۲٫۸ میلیون دلار. البته اوضاع آخرین فیلم مردان ایکس کمپانی خیلی بدتر از این حرفهاست و قرار است ۱۰۰ میلیون دلار از دست بدهد!

حال، کمپانی سونی امیدوار است بتواند با فیلم جدید خودش Men in Black: International تکانی به گیشه تابستان دهد و یک شروع قدرتمند را تجربه کند. فیلمی که یک ریبوت نرم برای فرانچایز اصلی MIB با بازی تامی لی و ویل اسمیت محسوب می شود، با نقش آفرینی کریس همسورث و تسا تامپسون. با وجود اینکه حکم خونی تازه را درون رگ های فرانچایز دارد، اینطور به نظر می رسد که جدیدترین فیلم MIB قرار نیست یک موفقیت تجاری باشد. در ماه مِی بود که پیش بینی شد قرار است طی افتتاحیه ۴۰ میلیون دلار بفروشد، که در واقع بدترین افتتاحیه کل فرانچایز خواهد بود. و حالا که خود فیلم پا به گیشه گذاشته، باید انتظار شروع بدتری را داشته باشیم.

همچنین بخوانید | باکس آفیس بین المللی هم نمی تواند Dark Phoenix را نجات دهد!

طبق تازه ترین گزارش باکس آفیس، فیلم سینمایی Men in Black: International قرار است طی افتتاحیه آمریکایی خودش تنها ۲۸ میلیون دلار بفروشد. این شروع نه تنها ضعیف تر از تمام فیلم های قبلی MIB خواهد بود، که همه آنها طی افتتاحیه بیشتر از ۵۰ میلیون دلار فروختند، از افتتاحیه Dark Phoenix هم بدتر خواهد بود. برای فیلمی که تصور می شود می تواند یک شروع تازه برای فرانچایز باشد و صاحب ادامه های بیشتری شود، چنین فروشی خیلی ناامیدکننده محسوب می گردد.

Men in Black 4

البته ما نباید MIB جدید را با Dark Phoenix مقایسه کنیم، چون هیچ نقطه مشترکی با هم ندارند. فیلم های X-Men با بودجه تولید بالایی تولید می شوند، تولید هر کدام از آنها چیزی حدود ۲۰۰ میلیون دلار هزینه دارد. در حالی که Men in Black: International با بودجه ۱۱۰ میلیون دلاری تولید شده و کم هزینه ترین فیلم در کل فرانچایز محسوب می شود. البته اینکه هزینه تولید پایین بوده دلیل نمی شود که پیش بینی یک افتتاحیه ضعیف بتواند خبر خوبی برای آن محسوب شود، چون فروش پایین تحت هر شرایطی برای چنین فیلمی بد است. اولین فیلم Men in Black در سال ۱۹۹۷ اکران شد و آخرین آن در ۲۰۱۲، پس Men in Black: International یک بازگشت برای این فرانچایز پرطرفدار محسوب می شود.

همچنین بخوانید | تصاویر و اطلاعاتی جدید از داستان فیلم Men in Black: International

اما ظاهرا بسیاری از طرفداران MIB: International را یک نوع بازگشت نمی دانند، و با وجود اینکه دو ستاره بزرگ در آن کنار هم قرار گرفته اند، زیاد مشتاق تماشایش نیستند. این در حالی است که فیلم نقدهای بدی هم دریافت کرده، پس نباید انتظار یک حمایت خیلی گسترده را داشته باشیم!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.