تصاویر و اطلاعاتی جدید از داستان فیلم Men in Black: International

ماموران مشکی پوش MIB در فیلم سینمایی Men in Black: International (مردان سیاه‌پوش: بین الملل) قرار است با خطری روبرو شوند که از میان خودشان نشات گرفته است؛ تازه ترین اطلاعات منتشر شده از داستان این فیلم فاش می کند که شرور Men in Black جدید یکی از ماموران MIB می باشد. این فیلم حکم یک ادامه و همچنین سافت-ریبوت را برای فرانچایز علمی-تخیلی مردان سیاه‌پوش دارد، که حدود ۲۰ سال قبل با نقش آفرینی ویل اسمیت و تامی لی جونز شروع بکار کرد.

فیلم جدید توسط اف. گری گری (Fate of the Furious) کـارگردانی شده و ستاره های Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) کریس همسورث و تسا تامپسون را باری دیگر کنار هم قرار داده است. طبق چیزی که در نخستین تریلر این فیلم مشاهده کردیم، شخصیت تامسون بعد از ۲۰ سال جستجو دفتر مرکزی فوق سری MIB را کشف می کنـد. آنها که تحت تاثیر عملکرد و پتانسیل های این زن قرار می گیرند، مامور اُ (با نقش آفرینی Emma Thompson) او را جذب سازمان می کنـد. حضور اِما تامسون در این فیلم یک نشانه واضح برای ارتباط Men in Black: International با ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ قبلی است.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از داستان فیلم ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Men in Black (ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺳﯿﺎﻩﭘﻮﺵ) + اولین پوستر

این بار شهر لندن بعنوان مرکز حوادث انتخاب شده، برخلاف سه فیلم قبلی Men in Black که حوادث آنها در شهر نیویورک رخ می داد. کریس همسورث و تسا تامپسون مامور های این سازمان هستند، که اِچ و اِم نام دارند، آنهـا به ﻟﯿﺎﻡ ﻧﯿﺴﻮﻥ می پیوندند کـه در نقش رئیس سازمان MIB انگلیس بازی کرده است.

بر پایه یک گزارش تازه منتشر شده از سوی EW، این دو مامور خودشان را مقابل دشمنی پیدا می کنند که از خود سازمان MIB برخاسته است. وقتی نماینده یک دولت بیگانه قدرتمند زیر نظر مامور اِچ کشته می شود، در نتیجه این اتفاق او و مامور اِم متحد می شوند تا هویت قاتـل را فاش کنند و جاسوسی که وجودشان تبدیل به یک تهدید دائمی برای ماموریت اصلی این سازمان شده را بیابند.

هرچند هنوز چنین چیزی را کسی تایید نکرده، اما این احتمال وجود دارد ربکا فرگوسن (Mission: Impossible – Fallout) کسی باشد که در نقش قاتل داستان ظاهر شده است، ما شخصیت وی را در نخستین تریلر رسمی Men in Black: International مشاهده کردیم.

همچنین بخوانید | اولین تریلر Men in Black International: ماموران جدید اما مشکلاتی مشابه!

از دیگر بازیـگران Men in Black International می توانیم به Davina Sitaram (مرد عنکبوتی: دور از خانه)، ﮐﻤﯿﻞ ﻧﺎﻧﺠﯿﺎﻧﯽ (The Lego Ninjago Movie)، ﺁﻧﺎﺗﻮﻟﯽ ﺗﺎﻭﺑﻤﺎﻥ (ﺗﺮﺍﻧﺴﭙﻮﺭﺗﺮ: ﺳﻮﺧﺖﮔﯿﺮﯼ ﻣﺠﺪﺩ)، Nasir Jama و Viktorija Faith اشاره کنیم. اکران این فیلم به شدت مورد انتظار قرار است از تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۴ خرداد ۹۸) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.