اولین تریلر Men in Black International: ماموران جدید اما مشکلاتی مشابه!

بعد از سالها انتظار و گوش دادن به شایعه ها، مردان سیاه‌پوش این بار واقعا قرار است به سینما بازگردند، البته با حال و هوایی متفاوت. Men in Black International فیلمی است که فرانچایز MIB را دوباره به سینما می آورد، فقط با یک تفاوت بزرگ: در این فیلم شاهد حضور بازیگرانی جدید هستیم. کریس همسورث و تسا تامپسون که در فیلم Thor: Ragnarok همبازی بودند، دو بازیگر اصلی فیلم جدید Men in Black هستند. باید اشاره کنیم که این فرانچایز بر پایه یک سری کمیک بوک خلق شد و در سال ۱۹۹۷ شروع بکار کرد، پس از آن مجموع فروش جهانی فیلم های MIB به ۱٫۶۵ میلیارد دلار رسید و در لیست موفق ترین عناوین سینمایی جهان قرار گرفت. در فیلم اصلی، ویل اسمیت و تامی لی جونز کسانی بودند که در نقش ماموران سازمان MIB ظاهر شدند، مامورانی که محافظت از زمین در مـقابل بیگانگان فضایی کار هر روز آنهاست!

فیلم Men in Black International در حقیقت فرانچایز MIB را ریبوت می کند، اما یک ریبوت سفت و سخت نیست؛ این فیلم حکم یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ را برای فیلم های قبلی دارد، چون حوادث آن در جهانی اتفاق می افتد که شخصیت های قبلی مردان سیاه‌پوش در آن مشغول زندگی هستند، فقط این بار شهر لندن بعنوان مرکز حوادث انتخاب شده است، برخلاف سه فیلم قبلی Men in Black که حوادث آنها در شهر نیویورک رخ می داد. کریس همسورث و تسا تامپسون مامور های این سازمان هستند، که اِچ و اِم نام دارند، آنهـا به اِما تامپسون که باری دیگر در نقش مامور اُ ظاهر شده (به دنبال حضور در Men in Black 3) می پیوندند، ﻟﯿﺎﻡ ﻧﯿﺴﻮﻥ نیز در نقش رئیس سازمان MIB انگلیس بازی کرده است.

این فیلم توسط اف. گری گری — سازنده فیلم های مشهوری مثل The Italian Job و Straight Outta Compton بعلاوه The Fate of the Furious –بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای نوشته Art Marcum (مرد آهنی – ﺗﺒﺪﯾﻞﺷﻮﻧﺪﮔﺎﻥ : ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ) و Matthew Hollaway کارگردانی شده است. عـنوان رسمی این فیلم طی همایش کامیک کان برزیل فاش شد، حالا هم شاهد انتشار یک تریلر و پوستر از آن هستیم:


پوستر رسمی:

Men in Black International

از دیگر بازیـگران Men in Black International می توانیم به ﺭﺑﮑﺎ ﻓﺮﮔﻮﺳﻦ که اخیرا وی را در فیلم های Mission: Impossible – Fallout و The Greatest Showman دیده ایم، Davina Sitaram (مرد عنکبوتی: دور از خانه)، ﮐﻤﯿﻞ ﻧﺎﻧﺠﯿﺎﻧﯽ (The Lego Ninjago Movie)، ﺁﻧﺎﺗﻮﻟﯽ ﺗﺎﻭﺑﻤﺎﻥ (ﺗﺮﺍﻧﺴﭙﻮﺭﺗﺮ: ﺳﻮﺧﺖﮔﯿﺮﯼ ﻣﺠﺪﺩ)، Nasir Jama و Viktorija Faith اشاره کنیم. همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره کردیم، این فیلم توسط اف. گری گری کارگردانی شده است. ما پیش از این فیلم هایی مثل The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین)، A Man Apart (مرد جدا) و The Italian Job (ﮐﺴﺐﻭﮐﺎﺭ ﺍﯾﺘﺎﻟﯿﺎﯾﯽ) را از او دیده ایم.

اکران فیلم سینمایی Men in Black International از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۴ خرداد ۹۸) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.