اطلاعاتی تازه از داستان فیلم ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Men in Black (ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺳﯿﺎﻩﭘﻮﺵ) + اولین پوستر

ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Men in Black کمپانی سونی صاحب یک تیزر پوستر شد، و در کنارش هم اطلاعات تازه ای از داستان کلی آن در اختیار طرفداران قرار گرفت. اولین فیلم از فرانچایز Men in Black با نقش آفرینی ویل اسمیت و تامی لی جونز در سال ۱۹۹۷ پا به گیشه گذاشت و تبدیل به یک عنوان موفق شد، پنج سال بعد قسمت دوم آن از راه رسید و سپس Men in Black 3 در سال ۲۰۱۲ به این مجموعه فیلم پایان داد. اما این پایان ماجرا نبود و بعد از آن کمپانی سونی ایده ریبوت این فرانچایز پرطرفدار را در سر داشت، ولی در نهایت تصمیم بر این شد که بهتر است یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ برای MIB بسازند.

طبق شنیده ها، آقای اف. گری گری (The Fate of the Furious) که جزو فیلمسازان مشهور جهان است، بر روی صندلی کارگردانی این فیلم خواهد نشست. ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ بازیگر نقش اصلی این فیلم است و ﺗﺴﺎ ﺗﺎﻣﭙﺴﻮﻥ هم در کنار او نقش آفرینی خواهد کرد (هر دو در Thor: Ragnarok همبازی بودند). ما همچنین شنیده ایم که ﻟﯿﺎﻡ ﻧﯿﺴﻮﻥ (Taken) قرار است به جمع ستارگان این فیلم بپیوندد، البته اطلاعات چندان دقیقی از نقش وی در داستان نداریم.

وبسایت Omega Underground بتازگی با انتشار یک گزارش اطلاعات تازه ای از داستان کلی ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Men in Black را فاش کرده است. قبلا تایید شده بود که ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ قرار است بر روی یک تیم لندنی از ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺳﯿﺎﻩﭘﻮﺵ تمرکز داشته باشد، حال طبق این گزارش جدید، شخصیت خانم ﺗﺴﺎ ﺗﺎﻣﭙﺴﻮﻥ در فیلم Em نام دارد که سعی می کند با پیوستن به تیم MIB لندن خودش را ثابت کند، او در این تیم با مامور H همکار می شود، با نقش آفرینی ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ. این دو با هم درگیر یک پرونده جنایتی رمزآلود خواهند شد که آنها را به نقاط مختلفی از دنیا می کشاند — طبق این گزارش تولید فیلم از ماه آینده آغاز خواهد شد. در کنار این اطلاعت مفید، وبسایت کولیدر هم اولین تیزر پوستر از فیلم جدید Men In Black را در اختیار طرفداران قرار داد.

همچنین بخوانید: زن ﮔﺮﺑﻪﺍﯼ در فیلم سینمایی Birds of Prey (پرندگان شکاری) ﺩﯼﺳﯽ حضور نخواهد داشت

Men In Black

لازم به اشاره است که تایید شده ﻭﯾﺪ ﺍﯾﺴﺘﻮﻭﺩ به فرانچایز MIB بازمیگردد، او بعنوان بدلکار در قسمت سوم فیلم Men In Black حضور داشت. انتظار می رود که ﻓﯿﻠﻢبرداری عنوان جدید از ۱۸ ژوئن (دوشنبه ۲۸ خرداد) در شهر لندن آغاز شود. طبق اعلام کمپانی سونی پیکچرز، این فیلم که هنوز فاقد یک عنوان رسمی و مشخص است، از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۴ خرداد سال ۹۸)، یعنی یک سال بعد از شروع تولید پا به گیشه خواهد گذاشت. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در رابطه با داستان، و همچنین بازیگران حاضر در ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Men in Black باشید.

منبع: Omega Underground

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.