ﻓﯿﻠﻢبرداری ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Men in Black از ماه ژوئن آغاز می شود!

بر اساس تازه ترین گزارش های منتشر شده، سونی به زودی ﻓﯿﻠﻢبرداری قسمت بعدی Men in Black (مردان ﺳﯿﺎﻩﭘﻮﺵ) را با بازیگران و یک خط داستانی جدید آغاز می کند. اما سوال اینجاست که آیا شما آماده یک ماجراجویی تـازه هستید؟؟

قدیمی ترها حتما قسمت اول مردان ﺳﯿﺎﻩﭘﻮﺵ که در سال ۱۹۹۷ اکران شد را به یاد دارند؛ در این فیلم با ﻣﺄﻣﻮﺭ ﮐﯽ ‏(با نقش آفرینی ﺗﺎﻣﯽ ﻟﯽ ﺟﻮﻧﺰ‏) آشنا شدیم کـه ﻋﻀﻮ ﯾﮏ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﻣﺨﻔﯽ بدون ﻫﯿﭻ ﻭﺍﺑﺴﺘﮕﯽ به دولت بود، سازمانی که ﻫﺪﻑ ﺁﻥ ﺣﻔﻆ ﺯﻣﯿﻦ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺑﯿﻄﺮﻑ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﯿﮕﺎﻧﮕﺎﻥ ﻓﺮﺍﺯﻣﯿﻨﯽ ﻭ ﺍﺳﮑﺎﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﺷﻬﺮ ﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ ﺍﺳﺖ. در کنار آقای لی، ویل اسمیت در نقش ﺟﯿﻤﺰ ﺩﺍﺭﻝ ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ ظاهر شد. بعد از اینکه ﻣﺄﻣﻮﺭ ﺩﯼ همکار ﮐﯽ بازنشسته می شود، ﻣﺄﻣﻮﺭ ﮐﯽ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ یک ﺟﺎﻧﺸﯿﻦ برای ﺍﻭ ﻣﯽﮔﺮﺩﺩ ﺩﺭ ﻫﻤﯿﻦ ﺣﺎﻝ به ﺟﯿﻤﺰ ﺩﺍﺭﻝ ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ برخورد می کند، مامور جی ﯾﮏ ﻣﺄﻣﻮﺭ ﭘﻠﯿﺲ ﺍﺳﺖ که ﻣﺄﻣﻮﺭ ﮐﯽ ﺑﻪ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺍﻭ ﻣﯽﺭﻭﺩ ﻭ ﺍﺯ ﺍﻭ ﻣﯽﺧﻮﺍﻫﺪ ﺗﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺴﺖ ﺑﻪ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺮﻭﺩ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﺍﻭ ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪ ﻣﯽﺷﻮﺩ، ﻫﻮﯾﺖ ﻗﺒﻠﯽ ﺍﻭ ﭘﺎﮎ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﻭ ﺗﺤﺖ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻣﺄﻣﻮﺭ ﺟﯽ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽﮐﻨﺪ.

قسمت اول این فیلم تبدیل به یک عنوان موفق شد و واقعا از فیلم علمی-تخیلی خوب دهه نود است. سپس در سال ۲۰۰۲ قسمت دوم Men in Black ساخته شد، اما یک دهه بعد، Men in Black 3 پا به گیشه گذاشت و برخلاف انتظار استودیو با شکست مواجه شد. حال این امید وجود دارد که چهارمین تلاش برای سونی خوش یمن باشـد، و این ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ/بازسازی به موفقیت دست یابد.

حال طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی Omega Underground، پیش از این سونی قصد داشت ﻓﯿﻠﻢبرداری آن را از ماه می آغـاز کند اما شرایط تغییر کرد و حالـا قرار است فاز تولید بطور رسمی از ۱۸ ژوئن (دوشنبه ۲۸ خرداد ۹۷) در شهر لندن استارن بخورد. تاریخ شروع اکران فیلم هنوز همان ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۴ خرداد ۹۸) می باشد، با این حساب تیم تولید فقط یک سال زمان دارند تا بر روی فیلم کار کنند و آن را به بچه های پس-تولید بسپارند. ما در حال حاضر هیچ اطلاعی از نام بازیگران فیلم نداریم، چیزی در مورد داستان آن هم نمی دانیم. بعد از عملکرد نچندان موفق Men in Black 3، صحبت هایی از بازگشت اسمیت و ترتیب دادن یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ با فیلم های پرطرفدار Jump Street بود، اما به نتیجه ای نرسید.

با توجه به اینکه ساخت یک ریبوت کاملا با چیزی که انتظار میرفت فاصله دارد، و با در نظر گرفتن این موضوع که بازیگران فیلم قرار است برای اولین بار در فرانچایز ظاهر شوند، شاید این فکر به ذهن بعضی خطور کند که ممکن است نتواند به موفقیت زیادی برسد؛ اما شما کافیست فقط نگاهـی به موفقیت های فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) بیاندازید و ببینید که کمپانی سونی چگونه یک ریبوت جادویی ساخته است آن هم با داستانی که سالهاست فراموش شده. علـاوه بر این، شایعه ها می گویند که ستاره هالیوودی ﮐﺮﯾﺲ ﻫﻤﺴﻮﺭﺙ (Thor) قرار است نقش مهمی در این فیلم داشته باشد، که می تواند خبر خوبی برای فرانچایز جدید باشد. همچنین شنیده ایم که ﺍﻑ. ﮔﺮﯼ ﮔﺮﯼ (سریع و خشمگین ۸) قرار است پشت دوربین این فیلم بنشیند اما هنوز تایید نشده و منتظر تایید یا تکذیب آن هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.