فیلم MiB: International امتیاز ضعیف 26% درصد را از سوی راتن تومیتوز دریافت کرد!

با آغاز اکران جهانی فیلم سینمایی Men in Black International (مردان سیاه‌پوش: بین‌المللی)، نقدهای این فیلم هم از راه رسیدن و به دنبال انتشار نقدها، امتیاز راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) آن نیز فاش شد. ما انتظار یک فیلم جالب و تماشایی را داشتیم و شاید MIB جدید تا حدودی این ویژگی ها را داشته باشد، ولی منتقدین اعتقاد دارد که این فیلم از نظر هنری حرفی برای گفتن ندارد.

کمپانی سونی قصد داشت با تولید این فیلم فرانچایز Men In Black را احیا کنـد، و یکی از محبوب ترین مجموعه فیلم های تاریخ را به زندگی بازگرداند؛ ولی ظاهرا در انجام این کار چندان موفق عمل نکرده است. اولین امتیازی که Men in Black International از سوی راتن تومیتوز دریافت کرد ۳۲% بود با ۲۵ نقد ثبت شده، سپس این امتیاز به ۲۸% کاهش و دوباره به ۳۵% افزایش پیدا کرد. اما همین حالا که این گزارش در حال نگارش است، تعداد نقدها به ۱۴۳ افزایش پیدا کرده و امتیاز به ۲۸% کاهش یافتـه است.

همچنین بخوانید | انیمیشن Toy Story 4 امتیاز ۱۰۰% را از سوی راتن تومیتوز دریافت کرد؛

فیلم Men in Black II که در سال ۲۰۰۲ پا به گیشه گذاشته بود امتیاز ۳۹ درصد را از سوی راتن تومیتوز دریافت نمود، و در میان فیلم های فرانچایز بدترین نقدها را گرفته بود. امتیاز اولین قسمت که در سال ۱۹۹۷ پا به گیشه گذاشت ۹۲ درصد بوده است، Men in Black III محصول ۲۰۱۲ هم امتیاز ۶۸ درصد را دریافت کرد. این مقایسه را انجام دادیم تا متوجه شوید که با چگونه فیلمی طرف هستید، یعنی اینکه MIB: International با وجود داشتن بازیگرانی فوق العاده و در حالی که با بودجه مناسبی هم تولید شده، اثری ناامیدکننده و نچندان جالب است.

Men in black 4

قبلا، پیش بینی شده بود که Men in Black International قرار است طی افتتاحیه آمریکایی حدود ۴۰ میلیون دلار بفروشد، اما با توجه به نقدهای بدی که دریافت کرده، حالا باید منتظر یک افتتاحیه داخلی ۲۸ میلیون دلاری را داشته باشیم. این رقم برای فیلمی که در بستر یک فرانچایز مشهور ساخته شده و بازیگرانی درجه یک دارد خیلی بد و ناامیدکننده محسوب می شود، ولی خوشبختانه بودجه تولید آن ۱۱۰ میلیون دلاری بوده و به کمک باکس آفیس بین المللی می تواند حداقل از شکست تجاری دور بماند.

همچنین بخوانید | فیلم Uncharted سونی صاحب تاریخ اکران شد؛ با بازی تام هالند

ستاره های Thor: Ragnarok و Avengers: Endgame، کریس همسورث و خانم تسا تامپسون بازیگران اصلی این فیلم هستند؛ همسورث در نقش مامور اچ ظاهر شده و تامپسون هم در نقش مامور اِم، که باید در کنار هم مقابل یک تهدید جهانی ایستادگی کنند. این فیلم قرار است شعبه اروپایی سازمان مردان سیاه‌پوش را به نمایش بگذارد و طبق طبیعیت فرانچایز، علاوه بر حال و هوای کمدی باید انتظار حوادث عجیب و دور از انتظار را هم داشته باشیم (از بیگانه های عجیب و غریب گرفته تا سلاح های تخیلی). لیام نیسون (Batman Begins)، کمیل نانجیانی (The Big Sick) و ربکا فرگوسن (Mission: Impossible – Fallout) هم دیگر بازیگرهای این فیلم هستند.

آقای اف. گری گری (Straight Outta Compton و The Fate of the Furious) این فیلم را بر پایه یک فیلم‌نامه‌ نوشته Art Marcum و Matt Holloway (نویسندگان مرد آهنی) کارگردانی کرده است، اکران MIB 4 اکنون بطور رسمی آغاز شده…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.