مایکل بی.جردن بازیگر نقش ﮐﯿﻠﻤﺎﻧﮕﺮ در Black Panther 2 حضور دارد؛ ظاهرا!

شما حتما می دانید که کریس ایوانز بازیگر نقش کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول قبل از پیوستن به این فرانچایز بواسطه فیلم Fantastic Four تجربه حضور در ژانر ابرقهرمانی را داشته است؛ مایکل بی.جردن بازیگر نقش ﮐﯿﻠﻤﺎﻧﮕﺮ در Black Panther (پلنگ سیاه) هم بواسطه نسخه ریبوت Fantastic Four (ﭼﻬﺎﺭ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) پا به ژانر ابرقهرمانی گذاشت. جالب اینجاست که هر دو نفر هم در نقش ﺟﺎﻧﯽ ﺍﺳﺘﻮﺭﻡ ظاهر شده بودند!!

دنیای سینمایی مارول (MCU) از آقای ایوانز یک بازیگر موفق ساخت و او را تبدیل به یک ستاره محبوب با شهرت بین المللی کرد، ولی جردن قبل از پیوستن به MCU هم مشهور بود اما فیلم Black Panther و نقش ﮐﯿﻠﻤﺎﻧﮕﺮ او را باری دیگر بر سر زبـان ها انداخت. آقای جردن در به تصویر کشیدن این شخصیت منفی فوق العاده موفق بود، به همین دلیل ﮐﯿﻠﻤﺎﻧﮕﺮ تبدیل به یکی از پرطرفدارترین شخصیت های این فرانچایز شد.

همچنین بخوانید | فیلم سینمایی Black Panther یک پایان کاملا متفاوت داشت!

در نتیجه این موفقیت، ﮐﯿﻠﻤﺎﻧﮕﺮ همچنان به یاد طرفداران دنیای سینمایی مارول مانده و هنوز هم از او بعنوان یکی از بهترین شرورهای این دنیای اشتراکی یاد می شود. بنابراین وقتی که فیلم سینمایی Black Panther به پایان رسید و تیتراژ نمایان شد، یک سوال مهم به ذهن بسیاری از طرفداران خطور کرد؛ آیا مایکل بی.جردن برای Black Panther 2 بازخواهد گشت؟ خب، ما در پایان قسمت نخست دیدیم که ﮐﯿﻠﻤﺎﻧﮕﺮ کشته شد اما اکنون طبق اظهارات بعضی از عوامل و کسانی که در پروژه قسمت دوم دخالت دارند، ما قرار است شاهد بازگشت این شخصیت باشیم.

Black panther 2

طی تعطیلات آخرهفته گذشته، در مراسم SAG Awards از آنجلا باست سوال شد که چه کسانی قرار است برای قسمت دوم Black Panther بازگردند، او تایید کرد که همه بازمیگردند. خانم باست با همسرش کورتنی بی. ونس (مومیایی ۲۰۱۷) در این مراسم حاضر شد، وقتی از باست در مورد قسمت دوم این فیلم ابرقهرمانی پرسیدند، همسرش هم گفت که “بعله، فقط برو جلو و این رو بگو، بعله. همه آنجا خواهند بود، از جمله مایلک بی. فقط بعله، بعله…” خانم باست هم در ادامه اضافه کرد “[از لحاظ فنی ما او را ندیدیم که] که در اقیانوس فرو رفته باشد، نـه.

با این حساب، ما قرار است در Black Panther 2 شاهد حضور ﮐﯿﻠﻤﺎﻧﮕﺮ باشیم، حداقل آقای ونس اینطور ادعا کرده است. حال معلوم نیست که او چنین چیزی را حدس زده یا اینکه قصد دارد طرفداران گمراه کند، چون اگر قرار باشد چنین اتفاقی بیافتد مارول هرگز اجازه لو رفتن آن را نمی دهد. خلاصه اینکه ادعای او می تواند یک اسپویلر بزرگ برای Black Panther 2 باشد، ولی فعلا ما حرف های او را باور نمی کنیم و فقط در حد یک شایعه در نظر میگیریم تا زمانی که بطور رسمی توسط یک منبع معتبر تایید شود.

همچنین بخوانید | هر چیزی که درباره نقش پلنگ سیاه در Avengers: Endgame می دانیم؛

البته بازگرداندن ﮐﯿﻠﻤﺎﻧﮕﺮ چندان هم اتفاق عجیبی نیست؛ شاید آنها از یک تکنولوژی واکاندایی استفاده می کنند و وی را بازمیگردانند، شاید او قرار است فقط در صحنات ﻓﻼﺵﺑﮏ نمایان شود، یا اینکه ممکن است وقایع فیلم Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: آخربازی) به نوعی خط زمانی را تغییر دهد و باعث تغییر سرنوشت ﮐﯿﻠﻤﺎﻧﮕﺮ و بسیاری از دیگر شخصیت های کشته شده MCU شود.

باید اشاره کنیم که فیلم Black Panther 2 اکنون در نخستین مراحل توسعه خودش قرار دارد و کسی نمی تواند در مورد وقایع یا شخصیت های حاضر در آن حدس درستی بزند؛ پس مثل همیشه باید کمی صبر کنیم تا اطلاعات بیشتری به دستمان برسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.