انیمیشن Missing Link صاحب یک تریلر تماشایی شد

انیمیشن استاپ موشن بعدی کمپانی Laika (سازنده Coraline and Kubo و the Two Strings) که Missing Link نام دارد صاحب یک تریلر تماشایی جدید شد. این فیلم که توسط کریسباتلر (ParaNorman) نوشته و کارگردانی شده، داستان یک محقق عجیب و غریب افسانه ها و اسطوره ها را دنبال می کند که در پی یافتن آخرین بازمانده دودمان ابتدایی بشر می رود — که کاشف به عمل می آید برخلاف انتظار همه یک شخص به شدت حساس و باهوش است. در این فیلم شاهد حضور بازیگرانی مشهور و درجه یک بعنوان صداپیشه هستیم؛ از جمله هیو جکمن، ﺯﻭﯾﯽ ﺳﺎﻟﺪﺍﻧﺎ (نگهبانان کهکشان)، ﺍﻣﺎ ﺗﺎﻣﭙﺴﻮﻥ (عشق حقیقی)، ﺗﯿﻤﻮﺗﯽ ﺍﻭﻟﯿﻔﺎﻧﺖ و ﺯﮎ ﮔﺎﻟﯿﻔﯿﻨﺎﮐﯿﺲ.

طبق تازه ترین خلاصه داستان منتشر شده، انیمیشن سینمایی Missing Link داستان آقای لینک (با صدای Galifianakis) را دنبال می کند که به آقای لیونل فراست (Jackman) نترس و آدلیتا فورنایت (Saldana) ماجراجو می پیوندد تا از محل زندگی خودش در شمال غربی پسیفیک خارج شود و اقوام مدتها گم شده خودش در دره شگفت انگیز شانگری-لا را پیدا کند. این سه نفر در مسیر پیش رو با حوادث خطرناکی روبرو می شوند، و نهایتا یک رابطه دوستانه به شدت قدرتمند را تشکیل می دهند!

همچنین بخوانید| تریلر انیمیشن The Secret Life of Pets 2: بازگشت حیوانات خانگی!

کمپانی Annapurna حالا نخستین تریلر رسمی از این انیمیشن تماشایی را منتشر کرده است، که البته کاملا حق دارد چون باید در رقابت با انیمیشن The Grinch کمپانی Illumination و Ralph Breaks the Internet کمپانی Disney بخوبی بدرخشد. پس، یک نگاه بیاندازید:


همانطور که در ابتدا اشاره شد، این انیمیشن محصول کمپانی Laika است که با نگاهی به تولیدات قبلی آن، می توانیم با قاطعیت بگوییم Missing Link عنوان چندان پرفروشی نخواهد بود. انیمیشن ترسناک Coraline (ﮐﻮﺭﺍﻻﯾﻦ) در حقیقت پرفروش ترین محصول این کمپانی بوده که در گیشه بین المللی مجموعا ۱۲۴٫۶ میلیون دلار فروخت. Kubo and the Two Strings (ﮐﻮﺑﻮ ﻭ ﺩﻭ رشته) که سال ۲۰۱۶ روی پرده رفت در نهایت با ۶۹ میلیون دلار گیشه را ترک کرد در حالی که با بودجه ۶۰ میلیون دلاری ساخته شده بود!

همچنین بخوانید| انیمیشن How to Train Your Dragon 3 یک هفته زودتر پا به گیشه می گذارد!

انیمیشن Missing Link از تاریخ جمعه ۲۳ فروردین ۹۸ (مصادف با April 12, 2019) روی پرده می رود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.