هنری کویل و الک بالدوین ممکن است در دو قسمت بعدی Mission: Impossible حضور داشته باشند!

هنری کویل و الک بالدوین ممکن است برای دو فیلم Mission: Impossible 7 و Mission: Impossible 8 بازگردند، البته از طریق ﻓﻼﺵﺑﮏها. فرانچایز مشهور تام کروز که اکنون چند دهه از شروع بکار آن گذشته بیشتر بخاطر صحنات اکشن نفس گیری که دارد مشهور است، طی چند سال اخیر هم به لطف کریستوفر مک‌کوری که دو فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation (ماموریت غیرممکن – ﻣﻠﺖ ﯾﺎﻏﯽ) و Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن – ﻓﺎﻝﺍﻭﺕ) را کارگردانی کرد، خونی تازه درون رگ های فرانچایز جریان یافت.

مخصوصا Fallout که در واقع محبوب ترین فیلم مجموعه است، بیشتر بخاطر اینکه بسیاری از شخصیت های محبوب فرانچایز را بازگرداند، از جمله جولیا (با بازی Michelle Monaghan) همسر سابق اتان هانت و الن هانلی (Alec Baldwin) دبیر جدید سازمان IMF. این فیلم همچنین تعدادی شخصیت جالب جدید را معرفی کرد، مثل بیوه سفید با نقش آفرینی ونسا کربی که نقش آفرینی درخشانی داشت. البته مورد توجه ترین بازیگری که به جمع ستارگان Mission: Impossible – Fallout پیوست بدون شک هنری کویل (Man of Steel) بوده است. این بازیگر مشهور در نقش مامور سازمان سیا به نام آگوست والکر ظاهر شد که خیلی مورد توجه قرار گرفت [مخصوصا سبیلش] و در نهایت هم بهترین مرگ فرانچایز نصیبش شد. با توجه اینکه والکر و هانلی از قربانیان داستان مهیج Fallout بوده اند، این اعتقاد وجود دارد که هیچ نقشی در آینده فرانچایز ماموریت غیرممکن نخواهند داشت، اما ظاهرا اینطور نیست و آینها می توانند در آینده هم نقشی داشته باشند.

همچنین بخوانید | کریستوفر مک‌کوری برای کارگردانی Mission: Impossible 7 و ۸ ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، کریستوفر مک‌کوری در نظر دارد دارد تا کویل و بالدوین را برای فیلم های پیش رو بازگرداند. البته این هنوز فقط یک ایده است و زمانی قطعی می شود که نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪها به پایان برسد. اگر این ایده عملی شود، ما شاهد حضور این دو بازیگر در سکانس های ﻓﻼﺵﺑﮏ خواهیم بود. هنوز نمی دانیم که در هر دو فیلم حضور خواهند داشت یا تنها در یکی از آنها، یا اینکه حضورشان تنها در یک صحنه خواهد بود یا چندین سکانس مختلف. با وجود اینکه منبع معتبری این خبر را منتشر کرده، نمی توانیم بطور قطع تایید کنیم که چنین اتفاقی رخ خواهد داد.

Mission: Impossible 7

ولی اگر درست باشد، بالدوین و کویل در ادامه های ماموریت غیرممکن حضور خواهند داشت — که تصور می شود آخرین فیلم های فرانچایز باشند. اما در حال حاضر بزرگ ترین سوال این است که والکر و الن هانلی دقیقا چه ارتباطی با داستان فیلم های پیش رو دارند، سوالی که برای رسیدن به جوابش باید خیلی صبر کنیم. اما از یک چیز اطمینان داریم؛ با توجه به کار بزرگـی که کریستوفر مک‌کوری در دو فیلم قبلی انجام داد، می توانیم انتظار داشته باشیم M:I – 7 و M:I – 8 دو تا از بهترین فیلم های اکشن تاریخ سینما باشند.

همچنین بخوانید | پرونده فیلم Edge of Tomorrow 2 (لبه فردا) هنوز بسته نشده است!

ما هنوز اطلاعات دقیقی از دو فیلم پیش رو نداریم، فقط می دانیم که آقای مک‌کوری مشغول کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی آنهاست و این امید وجود دارد که فاز تولید آنها اواخر سال جاری میلادی آغاز شود و پشت به پشت هم جلوی دوربین بروند. ظاهرا کمپانی پارامونت در نظر دارد تا Mission: Impossible 7 را تابستان ۲۰۲۱ روی پرده ببرد، تابستان ۲۰۲۲ هم برای Mission: Impossible 8 در نظر گرفته شده است.


منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.