تاریخ شروع اکران Mission: Impossible 7 و 8 اعلام شد

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، دو فیلم سینمایی Mission: Impossible 7 و Mission: Impossible 8 قرار است در سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ پا به گیشه بگذارند. فرانچایز اکشن تام کروز سال گذشته با فیلم Mission: Impossible – Fallout (مأموریت: غیرممکن – فال‌اوت) یک موفقیت بزرگ را تجربه کرد؛ این فیلم در گیشه با استقبال خیلی خوب طرفداران روبرو شد و نقدهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت نمود، Fallout تبدیل شد به پرفروش ترین فیلم فرانچایز. اما بعد از اکران این فیلم، آینده فرانچایز M:I در هاله ای از ابهام قرار گرفت، تا زمانی که ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻣﮏﮐﻮﺭﯼ برای کارگردانی دو قسمت بعدی قرارداد بست.

آقای ﻣﮏﮐﻮﺭﯼ سابقه همکاری زیادی را با تام کروز دارد و تنها شخصی است که چندین فیلم از فرانچایز Mission: Impossible را کارگردانی می کند. او بعنوان نویسنده فیلم Mission: Impossible – Ghost Protocol (ماموریت: غیرممکن – پروتکل روح) به این مجموعه پیوست و سپس Mission: Impossible – Rogue Nation (ماموریت: غیرممکن – ملت یاغی) را در سال ۲۰۱۵ کارگردانی کرد، حالا هم قرار است روی صندلی کارگردانی دو فیلم بعدی بنشیند. طبق شنیده ها، دو قسمت بعدی پشت به پشت هم جلوی دوربین می روند و بعید نیست که پایانی برای فرانچایز باشند.

همچنین بخوانید | کریستوفر مک‌کوری برای کارگردانی Mission: Impossible 7 و ۸ ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی وبسایت Variety، کمپانی Paramount Pictures تاریخ شروع اکران دو فیلم Mission: Impossible 7 و ۸ را تعیین کرده است؛ در این گزارش آمده که قسمت هفتم از تاریخ ۲۳ جولای ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰) پا به گیشه می گذارد، قسمت هشتم هم از تاریخ ۵ آگوست ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱) روی پرده خواهد رفت. اواخر سال جاری میلادی ﻓﯿﻠﻢبرداری M:I 7 آغاز خواهد شد، اما هنوز اطلاعات دقیق تری در مورد این دو فیلم فاش نشده است.

Mission: Impossible 8

فرانچایز Mission: Impossible کار خودش را قدرتمند آغاز نمود، بطوری که اولین فیلم در گیشه بین المللی ۴۵۷٫۶ میلیون دلار فروخت، در حالی که با بودجه ۸۰ میلیون دلاری ساخته شده بود. این فروش نشان داد که مردم به چنین فیلم هایی علاقه خاصی دارند. قسمت دوم و سوم به ترتیب با بودجه های ۱۲۵ و ۱۵۰ میلیون دلاری ساخته شدند، و ۵۴۶٫۴ و ۳۹۷٫۸ میلیون دلار فروختند. اما جهش واقعی زمانی حاصل شد که قسمت چهارم، یعنی Ghost Protocol پا به گیشه گذاشت. این فیلم در گیشه بین المللی ۶۹۴٫۷ میلیون دلار فروخت و تبدیل به یک موفقیت برای فرانچایز شد. موفقیت با فروش ۶۸۲٫۷ میلیون دلاری Rogue Nation ادامه یافت، قسمت ششم، Fallout هم ۷۹۱ میلیون دلار فروخت و رکوردشکنی کرد.

همچنین بخوانید | هنری کویل و الک بالدوین ممکن است در دو قسمت بعدی Mission: Impossible حضور داشته باشند!

با توجه به موفقیت روز افزون فرانچایز Mission: Impossible می توانیم انتظار داشته باشیم که قسمت هفتم و هشتم فروش بالاتری را تجربه کنند، حتی شاید امکان ورود به باشگاه میلیاردی ها هم برای یکی از این دو فیلم فراهم شود. Fallout اکشن و مهیج ترین فیلم مجموعه بود، در واقع یکی از هیجان انگیزترین فیلم هایی است که یک شخص می تواند در طول زندگی خودش تماشا کند؛ پر از صحنات اکشن نفسگیر. بنابراین Mission: Impossible 7 و ۸ ممکن است پافراتر از این حرف ها بگذارند و بطور کل مفهوم اکشن را تغییر دهند!!

بنابراین، پیشنهاد می کنیم که منتظر انتشار اطلاعات بیشتری در ارتباط با این دو فیلم باشید.


منبع: Variety

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.