فیلم Mission Impossible 7: ربکا فرگوسن بازمیگردد

ربکا فرگوسن که اکنون جزو بازیگران پرطرفدار سری فیلم های Mission: Impossible (ماموریت غیرممکن) است، در Mission: Impossible 7 هم حضور خواهد داشت؛ این خبر توسط خود او تایید شده. اگر به یاد داشته باشید نخستین بار در فیلم Mission: Impossible – Rogue Nation (ماموریت غیرممکن: ملت یاغی) بود که با ایسا فاست یک مامور از سازمان MI6 (ام.آی.۶) آشنا شدیم، او در این فیلم یک متحد برای ایتن هانت (تام کروز) بود. خانم فرگوسن به دنبال بازی در این فیلم به شهرت فراوانی دست پیدا کرد، حتی بعضی از طرفداران امیدوار بودند او صاحب یک فیلم انفرادی در همین فرانچایز شود.

بجای اینکه یک فیلم انفرادی برای او بسازند، فرگوسن برای بازی در فیلم موفق و پرفروش Mission: Impossible – Fallout (مأموریت: غیرممکن – فال‌اوت) بازگشت، او در این فیلم کاملا یک متحد برای ایتن نبود اما در نهایت ماجراجویی جالبی را پشت سر گذاشتند. ایتن و ایسا کنار هم قرار گرفتند و باری دیگر برای نجات دنیا تلاش کردند؛ رابطه این دو نفر بدون شک از بخش های جالب Fallout بود. در نتیجه طرفداران انتظار داشتند که شاهد بازگشت او برای قسمت هفتم باشند، که قرار است دقیقا همینطور باشد.

همچنین بخوانید | هنری کویل و الک بالدوین ممکن است در دو قسمت بعدی Mission: Impossible حضور داشته باشند!

طی یک مصاحبه با Lorraine که بتازگی انجام شده، در جهت صحبت درباره فیلم جدیدش The Kid Who Would Be King، از خانم فرگوسن سوال شد که آیا باری دیگر شاهد حضور او در فیلم های فرانچایز Mission: Impossible خواهیم بود؟ او به وضوح تایید کرد که قرار است باری دیگر در نقش ایسا فاست بازی کنـد، او فاش نمود که جزو بازیگران فیلم Mission: Impossible 7 است اما تایید نکرد که شاهد حضورش در فیلم Mission: Impossible 8 خواهیم بود یا نه.

ماموریت غیرممکن 7

تایید حضور فرگوسن در فیلم بعدی Mission: Impossible یک پروژه دیگر را به لیست فیلم های بعدی وی اضافه می کند. این بازیگر مشهور سوئدی به تازگی در فیلم The Kid Who Would Be King به کارگردانی جو کرنیش بازی کرده است، تابستان ۹۸ وی را در فیلم Men in Black International مشاهده خواهیم کرد، فرگوسن همچنین جزو بازیگران اصلی فیلم سینمایی Doctor Sleep است. بعد از آن، باید برای بازی در فیلم Dune به کارگردانی دنی ویلنوو (بلید رانر ۲۰۴۹، ورود، سیکاریو) خودش را آماده کند، سپس در یک فیلم علمی-تخیلی مهیج باری دیگر با هیو جکمن همبازی خواهد شد.

همچنین بخوانید | کریستوفر مک‌کوری برای کارگردانی Mission: Impossible 7 و ۸ ﺑﺎﺯﻣﯽﮔﺮﺩﺩ

خبر بازگشت فرگوسن برای Mission: Impossible 7 چندان عجیب و غافلگیرکننده نیست چون او بازیگر کاربلد و همچنین پرطرفداری است، شخصیت وی در این فرانچایز هم با استقبال خوبی روبرو شده و حضورش در فیلم بعدی می تواند کمک بزرگی به موفقیت آن بکند. ما هنوز اطلاعات دقیقی از قسمت هفتم و داستان آن نداریم ولی می توانیم انتظار داشته باشیم که نقش فرگوسن در فیلم پررنگ و مهم باشد؛ با توجه به پایان ششمین فیلم.


منبع: Metro

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.