نگاهی تازه به فیلم لایو-اکشن The Lion King در تیزر و پوستر جدید

طی برگزاری جشنواره اسکار ۲۰۱۹، فیلم لایو-اکشن The Lion King (شیر شاه) محصول کمپانی دیزنی صاحب یک تبلیغ تلویزیونی جدید شد که حاوی صحناتی تاکنون دیده نشده از فیلم است؛ همانطور که خودتان بهتر می دانید طی چند سال اخیر، Walt Disney Studios مشغول بازسازی لایو-اکشن انیمیشن های کلاسیک خودش بوده است. مثلا فیلم Cinderella (سیندرلا) به کارگردانی ﮐﻨﺖ ﺑﺮﺍﻧﺎ یا Beauty and the Beast (دیو و دلبر) به کارگردانی ﺑﯿﻞ ﮐﺎﻧﺪﻥ که هر دو بر پایه انیمیشن هایی کلاسیک به همین نام ساخته شده بودند. The Jungle Book (کتاب جنگل) دیگر فیلمی است که نسخه لایو-اکشن آن به کارگردانی جان فاورو توسط دیزنی روی پرده رفت و به موفقیت های فراوانی دست یافت.

حال در سال جاری میلادی قرار است شاهد اکران فیلم The Lion King باشیم که توسط ﺟﺎﻥ ﻓﺎﻭﺭﻭ کـارگردانی شده و انتظار می رود که جزو موفق ترین فیلم های ۲۰۱۹ باشد. با توجه به اینکه این فیلم مانند دیگر عناوین لایو-اکشن دیزنی بر پایه یک انیمیشن بسیار پرطرفدار و مشهور ساخته شده، و قرار است شخصیت هایی نام آشنا را به زندگی بیاورد، کاملا قابل انتظار است که فیلم موفقی باشد. در واقع کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که در طول عمرش حداقل یک بار نام شیر شاه به گوشش نخورده باشد.

همچنین بخوانید | فیلم لایو-اکشن The Lion King صاحب یک تیزر و پوستر رسمی شد؛

طی برگزاری مراسم اسکار، دیزنی یک تبلیغ تلویزیونی جدید از این فیلم منتشر کرد و پوستر تازه متفاوت آن را به اشتراک گذاشت؛ که هر دو در زیر این پـاراگراف قابل مشاهده هستند. این تبلیغ تلویزیونی حاوی صحناتی است که پیش از این آنها را در تیزر تریلر Lion King مشاده کرده ایم، اما چند صحنه جدید هم دارد که دیدن آنها خارج از لطف نیست. یک نگاه به تیزر و پوستر جدید فیلم سینمایی The Lion King بیاندازید:


Lion king

فیلم سینمایی The Lion King توسط جان فاورو کارگردانی شده و در آن شاهد حضور تعداد زیادی بازیگر بزرگ و سطح بالا در مقام صداپیشه هستیم؛ مثلا جیمز ارل جونز باری دیگر در نقش شاه موفاسای نجیب ظاهر شده، چویتل اجیوفور (دکتر استرنج) بجای شخصیت اسکار برادر موفاسا صحبت کرده، کسی که سعی دارد تخت پادشاهی را تصاحب کند. از دیگر گویندگان هم می توانیم به ﺩﻭﻧﺎﻟﺪ ﮔﻼﻭﺭ، ﺳﺖ ﺭﻭﮔﻦ، ﺍﯾﻤﯽ ﺳﺪﺍﺭﯾﺲ، ﺍﻟﻔﺮﯼ ﻭﻭﺩﺍﺭﺩ، ﺑﯿﻠﯽ ﺍﯾﮑﻨﺮ، و ﺑﯿﺎﻧﺴﻪ اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | تریلر The Lion King یک رکورد تازه را برای دیزنی ثبت کرد!

فیلم لایو-اکشن The Lion King در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۸ تیر ۹۸) پا به گیشه می گذارد.


منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.