فیلم فانتزی-اکشن Monster Hunter صاحب دو‌ پوستر جدید شد؛

در روزهای پایانی تابستان پیش رو قرار است شاهد ورود فیلمی اکشن و فانتزی به گیشه باشیم که میلا یوویچ (ستاره فیلم‌های Resident Evil) بازیگر نقش اصلی آن است، این فیلم Monster Hunter (شکارچی هیولا) نام دارد که بر اساس بازی‌هایی به همین نام ساخته شده است. خانم یوویچ به واسطه حضور درخشان خودش در فیلم‌های Resident Evil (شیطان مقیم) به شهرتی جهانی دست یافت، این فیلم‌ها هم بر پایه تعدادی بازی کامپیوتری پرطرفدار ساخته شده بودند، که در سینما موفقیت‌های زیادی را بدست نیاوردند اما خیلی طرفدار پیدا کردند. حال این ستاره با یک عنوان اقتباسی دیگر برگشته، شاید این بار بیشتر بدرخشد!! — بعد از حضور نچندان درخشانش در فیلم ضعیف Hellboy.

فیلم سینمایی Monster Hunter حالا صاحب دو پوستر جدید شده که دو ستاره اصلی فیلم را می‌توانیم در آنها مشاهده کنیم، با لباس‌هایی که به تن کرده‌اند و سلاح‌هایی که به دست دارند، و همه آنها هم یادآور بازی‌های «شکارچی هیولا» هستند. این دو شخصیت ستوان آرتیمس (با بازی میلا یوویچ) و شکارچی (با بازی تونی جا) نام دارند که بطور مستقیم از بازی‌ها به دنیای واقعی آمده‌اند. پیش از این هم تصاویری از فیلم منتشر شده که آرتیمش و هانتر در آنها حضور داشته‌اند، اما بدون شک با این پوسترها می‌توانیم بهتریـن نگاه ممکن را به این شخصیت‌ها داشته باشیم.

همچنین بخوانید | یک پوستر جدید از Fast & Furious 9 منتشر شد؛ (توسط وین دیزل)

این دو پوستر توسط رسانه خبری IGN به اشتراک گذاشته شده‌اند، که در اولی ستوان آرتیمس را می‌بینیم، او سلاحی بزرگ را بر دوش می‌کشد که Giant Jawblade نام دارد، در دومی هم هانتر با کمان مشهور خودش دیده می‌شود. اگر به محیط پشت شخصیت‌ها هم نگاه کنید، محیطی بیابانی را می‌بینید که احتمالا با الهام از ناحیه‌ای به نام Wildspire Wastes در دنیای شکارچی هیولا (Monster Hunter World) خلق شده است، که اگر آخرین قسمت از این سری را بازی کرده باشید بـرای شما محلی نام آشنا می‌باشد، و اگر هم بازی نکرده‌اید نگران نباشید چون بزودی آشنا می‌شوید.

Monster Hunters

فیلم شکارچی هیولا

علاوه بر یوویچ و جا، از ستاره‌های فیلم Monster Hunter می‌توانیم به ران پرلمن (فیلم‌های تیغه ۲ و حاشیه اقیانوس آرام، سریال فرزندان آشوب) در نقش آدمیرال، جاش هلمن (مکس دیوانه: جاده خشم، مردان ایکس: روزهای گذشته آینده)، مگان گود (مزاحم، شزم هر دو محصول ۲۰۱۹)، دیه‌گو بونتا (سریال دروغ‌گوهای کوچک زیبا، فیلم نابودگر: سرنوشت تاریک)، جنیک شومان (عواقب محصول ۲۰۱۹)، و اسکلین بِنِت (Love On Safari) اشاره کنیم؛ همانطور که می‌بینید فیلم پربازیگری است اما بیشتر آنها از شهرت کمی برخوردار هستند.

همچنین بخوانید | پوستر IMAX فیلم کمیک بوکی Bloodshot منتشر شد؛

این فیلم که تولیدش ۶۰ میلیون دلار هزینه داشته، توسط پل دبلیو. اس. اندرسون کارگردانی شده که سابقه همکاری با میلا یوویچ را در فیلمهای Resident Evil دارد و در سال ۲۰۱۸ هم فیلم Death Race 4: Beyond Anarchy را از وی دیدیم، او تاکنون فیلم‌های خیلی زیادی را بر اساس بازی‌ها ساخته است، از جمله Mortal Kombat محصول ۱۹۹۵. ما قرار است در فیلم سینمایی Monster Hunter شاهد حضور شخصیت‌هایی از بازی‌ها باشیم، ولی خود فیلم قرار نیست روایت‌گر داستانی باشد که قبلا آنها را در این بازی‌ها شنیده‌ایم، این قضیه توسط خود کارگردان تایید شده و می‌تواند در نهایت به نفع فیلم تمام شود چون تکرار هیچوقت جواب نمی‌دهد.

این عنوان به شدت مورد انتظار قرار است در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۴ شهریور ۹۹) با درجه سنی PG-13 راهی گیشه شود، تا قبل از آن، منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline