اولین نگاه به سریال Monsters, Inc محصول سرویس استریم Disney Plus

کمپانی دیزنی قصد دارد تعداد زیادی فیلم و سریال جدید (انیمیشنی و لایو-اکشن) را از طریق سرویس استریم خودش که Disney plus (دیزنی پلاس) نام دارد منتشر کند و در اختیار طرفداران قرار دهد؛ از سریال های لایو-اکشن Star Wars مثل The Mandalorian گرفته تا سریال های مارولی مرتبط با MCU، همه مدل پروژه ای در دست توسعه قرار دارد که تمام آنها هیجان انگیز و مورد انتظار هستند. یکی از پروژه ها نیی سریال Monsters, Inc است که توسط پیکسار تولید می شود.

مدتی است که از تایید تولید این سریال گذشته اما هنوز خبر دقیقی در رابطه با آن منتشر نشده و اطلاعات چندان زیادی هم در موردش نداریم. ولی طی فستیوال ۲۰۱۹ Annecy International Animated Film کمپانی دیزنی مقداری اطلاعات تازه از سریال Monsters, Inc فاش کرد، در کنار اولین پرومو آرت (promo art) رسمی این سریال که در آن می توانیم تعدادی چهره آشنا را مشاهده کنیم.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به سریال Loki (لوکی) محصول سرویس استریم Disney Plus

این سریال انیمیشنی Monsters at Work نام دارد که مستقیما به وقایع اولین فیلم Monsters, Inc مرتبط است و در آن صداهایی را می شویم که خیلی برای ما آشنا هستند. جان گودمن و بیلی کریستال قرار است باری دیگر بجای سالی و مایک صحبت کنند، که یک اتفاق فوق العاده محسوب می شود، مخصوصا برای طرفداران سری فیلم های این فرانچایز جالب. قسمت اول Monsters, Inc در سال ۲۰۰۱ روی پرده رفت، که در آن بیلی کریستال بجای شخصیت مایک وازوفسکی، صحبت کرد و جان گودمن بجای جیمز لی‌سالیوان، شخصیت هایی که هنوز هم بسیار محبوب و پرطرفدار هستند.

این پرومو آرت توسط دیزنی منتشر شده که اولین تصویر رسمی موجود از سریال Monsters at Work می باشد:

سریال Monsters, Inc

وقایع این سریال شش ماه بعد از حوادث فیلم Monsters, Inc اتفاق می افتد، و داستان تعدادی نیروی جدید که به کمپانی پیوسته اند را دنبال می کنـد. از صداپیشه های جدید می توانیم به بن فلدمن (Cloverfield)، کلی مری تران (جنگ ستارگان)، هنری وینکلر، لوکاس نف (داستان زندگی هوپ)، آلانا اوباک (انیمیشن Coco)، استفن استانتون (Star Wars)، و آیشا تایلر (Death Sentence) اشاره کنیم. جان راتزنبرگر در نقش ینی، جنیفر تیلی در نقش سلیا و باب پیترسون در نقش منشی نیز جزو گوینده های فیلم اصلی بودند که برای سریال بازگشته اند.

همچنین بخوانید | دیزنی پلاس: تاریخ انتشار سریال The Mandalorian جنگ ستارگان اعلام شد

باید اشاره کنیم با وجود اینکه مایک و سالی در Monsters At Work حضور دارند، تمرکز اصلی داستان سریال بر روی شخصیتی به نام تیلور تاسکمون (Ben Feldman) قرار دارد؛ یک مکانیک جوان که در تیم تاسیسات شرکت هیولاها کار می کند، تیلور آرزو دارد تا یک روز شبیه به الگوهای خودش، مایکل و سالی، شود. در نهایت؛ سرویس استریم Disney+ قرار است در ماه نوامبر سال جاری رسما شروع بکار کند، اما سریال Monsters at Work تا قبل از ۲۰۲۰ در دسترس نخواهد بود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.