فاز پنجم MCU: سریال Moon Knight با فیلم انفرادی Blade مرتبط است [شایعه]

گزارش های تازه منتشر شده ادعا کرده اند که سریال لایو-اکشن Moon Knight (شوالیه ماه) قرار است با فیلم انفرادی Blade (تیغه) ارتباط داشته باشد؛ خط داستانی دنیای سینمایی مارول (MCU) بعد از اکران ۲۱ فیلم به Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) ختم شد، یک فیلم پرفروش و رکوردشکن که به داستان سنگ های ابدیت پایان دهد و حکم یک نتیجه را برای دهه نخست MCU داشت. و حالا قرار است بزودی شاهد اکران اولین فیلم از فاز چهارم باشیم، در حالی که مارول مشغول کار بر روی فاز پنجم و فراتر است.

مارول بطور رسمی نام فیلم و سریال های فاز چهارم را فاش کرده (هم اکنون ۶ فیلم سینمایی و ۸ سریال در دست توسعه قرار دارد)، اما هنوز نمی دانیم که طی فاز پنجم چه تعداد فیلم و سریال به دست طرفداران خواهد رسید؛ باید اشاره کنیم که تولید فیلم Black Widow (بیوه سیاه) به پایان رسیده، فیلم The Eternals (ابدی ها) و سریال Falcon and Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) نیز در فاز تولید قرار دارند. هم اکنـون، مارول به لطف سرویس استریم دیزنی پلاس که خانه سریال های جدید مارولی است، فرصتی پیدا کرده تا قهرمان های جدیدی را وارد MCU کند، و سریال هایی مرتبط با این فرانچایز بسازد.

همچنین بخوانید | سریال های مارولی She-Hulk و Moon Knight صاحب نویسنده شدند؛

یکی از این قهرمان ها که سالهاست منتظر ورودش به MCU هستیم، مارک اسپکتور ملقب به شوالیه ماه می باشد. این شخصیت که توسط داگ موئنچ و دان پرلین خلق شده اولین بار در کمیک Werewolf by Night (گرگینه در شب) شماره ۳۲ام (در ماه اوت ۱۹۷۵) دیده شد، او زندگی خودش را بعنوان یک شرور فرعی شروع کرد، تا اینکه در نهایت تبدیل به یک قهرمان شد. شوالیه ماه از زمان اولین حضورش در دنیای کتاب های مصور نظر طرفداران مارول را به سمت خودش جلب کرد و پرطرفدار شد، در نتیجه پا به انیمیشن ها و بازی های ویدیویی گذاشت. ولی خواسته اصلی طرفداران این است که نسخه لایو-اکشن وی را ببیند.

برای مدتی، این شایعه وجود داشت که شوالیه ماه قرار است به دردویل و دیگر شخصیت های مارولی حاضر در سریال های Marvel/Netflix بپیوندد. که خوشبختانه این اتفاق رخ نداد، بعد از اینکه سریال های مارولی هم توسط نتفلیکس لغو شدند دیگر امکان وقوع این اتفاق به شدت مورد انتظار وجود نداشت. اما خیلی زود، مارول تایید کرد که طی فاز چهارم MCU موفق به تماشای سریال های She-Hulk (هالک دخت)، Ms. Marvel (میس مارول) و Moon Knight خواهیم بود، که یک اتفاق شگفت انگیز محسوب می شود.

Blade

حال، طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، سریال Moon Knight ممکن است با فیلم Blade مرتبط باشد؛ بطوری که احتمالش وجود دارد در فیلم انفرادی تیغه شاهد حضور شوالیه ماه باشیم. مارول Blade با بازی ماهرشالا علی را بعنوان یکی از فیلم های فاز پنجم MCU تایید کرده است، و اگر این شایعه حقیقت داشته باشد به این معنی است که شوالیه ماه در فاز پنجم حضور خواهد داشت و اصلا هم بعید نیست سریالش صاحب فصل دوم شود. البته امکانش وجود دارد که مارول در حال حاضر چنین برنامه ای داشته باشد، اما همزمان احتمالش هم وجود دارد که طی سال های آینده تغییراتی در این برنامه ها ایجاد شود.

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier: نگاهی تازه به شاهین و سرباز زمستان در کانسپت آرت جدید

مارول این روزها مشغول کار بر روی سریال شوالیه ماه است و به دنبال یک بازیگر برای به تصویر کشیدن این شخصیت می گردد. ولی هنوز خبر جدیدی در مورد خود سریال و شخصیت های حاضر در آن فاش نشده، و فعلا نمی دانیم که قرار است چند اپیزودی باشد. در مورد فیلم Blade هم هنوز گزارش تازه ای منتشر نشده و نمی دانیم که بطور دقیق در چه مرحله ای قرار دارد، یا اینکه قرار است توسط چه کسی کارگردانی شود و در چه تاریخی پا به گیشه بگذارد. ولی در کل می توانیم بگوییم که فاز چهارم MCU قرار است شگفت انگیز و به شدت مهیج باشد، ولی فاز پنجم چیزی فراتر از انتظار خواهد بود؛ هنوز بطور رسمی تایید نشده، ولی اطمینان داریم که طی این فاز شاهد تولید تعداد قابل توجه ای فیلم و سریال برای قهرمان های مارولی و مردان ایکس (همچنین چهار شگفت انگیز) خواهیم بود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline