تاریخ شروع تولید سریال مارولی Moon Knight فاش شد؛

بر پایه کتاب های مصور می توانیم بگوییم که قرار است یک سریال تاریک باشد، ولی چون دیزنی محتوای درجه بزرگسال (R-rated) تولید نمی کند، به احتمال زیاد نسبت به دیگر فیلم و سریال های دنیای سینمایی مارول (MCU) تاریک‌تر خواهد بود؛ و اگر گزارش های تازه منتشر شده حقیقت داشته باشند، این سریال که Moon Knight (شوالیه ماه) نام دارد خیلی زودتر از انتظار ما توسط سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) منتشر خواهد شد. اگر به یاد داشته باشید، شهریور ماه بود که در همایش D23 Expo 2019 و طی پنل Disney Plus کوین فایگی، رئیس کمپانی Marvel Studios، تایید کرد که مشغول کار بر روی سریال لایو-اکشن Moon Knight هستند، این خبر باعث شادی طرفداران شد.

مـا سالهاست که منتظریم مارول شخصیت مون نایت را وارد دنیای سینمایی خودش کند، در واقع حتی می دانستیم که خود استودیو مشتاق معرفی نسخه لایو-اکشن این شخصیت است. کوین فایگی به شخصه دو سال قبل در یک مصاحبه گفته بود که قصد دارند در آینده از مارک اسپکتور ملقب به شوالیه ماه استفاده کنند، اما نگفت که چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد. در سال ۲۰۱۷ هم جیمز گان (کارگردان نگهبانان کهکشان) یک ایده برای ساخت فیلم Moon Knight به مارول داده بود، ولی شرایط لازم برای ساخته شدن این فیلم فراهم نشد. با وجود اینکه مون نایت طرفداران زیادی دارد و مارولی ها هم سالهاست که حال او را از استودیو می پرسند، تا همین چند ماه قبل اصلا خبر نداشتیم که مارول قصد دارد این قهرمان را بطور رسمی وارد MCU کند.

همچنین بخوانید | خطرناک‌ترین جزیره X-Men به دنیای سینمایی مارول می آید! (با Falcon & Winter Soldier)

این سریال اواخر تابستان معرفی شد، در کنار دو سریال Ms. marvel (میس مارول) و She-Hulk (هالک‌دخت)، و مدتی بعد هم شنیدیم که این سه سریال قرار است خیلی زودتراز انتظار ما توسط دیزنی پلاس منتشر شوند؛ در واقع فایگی ادعا کرده که، تا قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۲۰، مارول این سه سریال را جلوی دوربین می برد و سپس آنها را تکمیل شده به سرویس استریم دیزنی پلاس تحویل می دهد. حال سوال اینجاست که تولید آن قرار است چه زمانی آغاز شود؟ ما هنوز یک جواب رسمی و تایید شده برای این سوال نداریم، امـا طبق ادعای منابع ما فیلم‌برداری سریال لایو-اکشن Moon Knight قرار است در ماه آگوست (اواخر تابستان) ۲۰۲۰ آغاز گردد.

moon knight

حال اگر این ادعا حقیقت داشته باشد و Moon Knight اواخر تابستان تا اواسط پاییز جلوی دوربین برود، درست طبق صحبت های کوین فایگی تا پایان ۲۰۲۰ تکمیل خواهد شد، و احتمالا یکی از سریال های ۲۰۲۱ سرویس استریم دیزنی پلاس خواهد بود. تولید The Falcon and The Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) اوایل پاییز ۲۰۱۹ آغاز شد و قرار است پاییز ۲۰۲۰ منتشر شود، و اگر Moon Knight هم از الگویی مشابه پیروی کند، احتمالا اواخر تابستان ۲۰۲۱ به دست طرفداران خواهد رسید. در این میان، تولید سریال Ms. Marvel نیز قرار است بهار ۲۰۲۰ آغاز شود و بعید نیست که بهار سال بعد از آن منتشر شود.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Thor: Love and Thunder چه زمانی آغاز می شود؟

طبق شنیده ها، مارول در پی یافتن ستاره های سریال Moon Knight است، و ظاهرا دنیل ردکلیف یکی از بازیگرانی است که برای به تصویر کشیدن شخصیت اصلی سریال کاندید شده. ما فعلا نمی توانیم در مورد زمان شروع تولید و همچنین انتشار Moon Knight قاطعانه صحبت کنیم، ولی این احتمال را در نظر بگیرید که اطلاعات منتشر شده در این گزارش حقیقت داشته باشد؛ در نهایت، منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline