اولین نگاه رسمی به ظاهر جرد لتو در فیلم مارولی Morbius (موربیوس)

جرد لتو، که او را بیشتر بـخاطر به تصویر کشیدن شخصیت جوکر در فیلم ابرقهرمانی Suicide Squad (جوخه انتحار) می شناسیم، نخستین تصویر رسمی از فیلم کمیک بوکی Morbius (موربیوس) را از طریق صفحه رسمی توییتر خودش به اشتراک گذاشته است. کمپانی Sony Pictures قراردادی با Marvel Studios بسته که در نتیجه آن می توانیم شاهد حضور مرد عنکبوتی در فیلم های دنیای سینمایی مارول (MCU) باشیم، ولی این قضیه باعث نشده که سونی بیخیال کمیک های مرد عنکبوتی شود و هم اکنون مشغول کار بر روی فیلم های مارولی خودش است.

فیلم سینمایی Venom (ونوم) که سال گذشته میلادی پا به گذاشت استارت یک دنیای سینمایی مرتبط با اسپایدرمن را زد، انیمیشن Spider-Verse هم به لطف فروش مناسب و جایزه اسکار در لیست فیلم های موفق سال قرار گرفت، پس هر دو قرار است صاحب یک ادامه شوند. اما سونی همزمان مشغول کار بر روی فیلمی است که بر محور یک شخصیت مارولی دیگر می چرخد و وقایع آن در دنیای مشابه فیلم Venom اتفاق می افتد.

همچنین بخوانید | فیلم Venom 2 صاحب نویسنده شد؛ تام هاردی و میشل ویلیامز باز می‌گردند

موربیوس ملقب به خون آشام زنده یکی از شخصیت های مرتبط با مرد عنکبوتی است که صاحب فیلم انفرادی خودش می شود، در این فیلم جرد لتو شخصیت مایکل موربیوس را به تصویر می کشد؛ یک زیست شیمیدان که تلاش می کند بیماری خونی خودش را درمان کند، اما طی آزمایش های مختلف تصادفا خودش را تبدیل می کند به یک خون آشام. طبق شنیده هـا ﻓﯿﻠﻢبرداری فیلم سینمایی Morbius مدتی است که آغاز شده است، آقای لتو نیز با انتشار یک توییت تایید کرده که واقعا استارت فاز تولید را زده اند.

در توییتر، لتو تصویر زیر را به اشتراک گذاشت که وی را با گریم موربیوس نشان می دهد، این توییت تایید می کند که نخستین هفته از فاز تولید فیلم Morbius اکنون به پایان رسیده است.

Morbius movie

کمپانی Sony در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ بطور رسمی اعلام کرد که قصد دارند فیلم Morbius the Living Vampire را بسازند، Burk Sharpless (سریال گمشده در فضا) و Matt Sazama هم بعنوان نویسندگان ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ این اثر معرفی شدند. مدتی بعد، در ماه ژوئن ۲۰۱۸ لتو بعنوان بازیگر نقش اصلی تایید گشت و قرار شد ﺩﻧﯿﻞ ﺍﺳﭙﯿﻨﻮﺯﺍ (Life 2017) هم فیلم را کارگردانی کند. تا این لحظه حضور بازیگرانی مثل ﺁﺩﺭﯾﺎ ﺁﺭﺟﻮﻧﺎ (سریال Emerald City)، ﺟﺮﺩ ﻫﺮﯾﺲ و ﻣﺖ ﺍﺳﻤﯿﺖ (سریال دکتر هو) در این فیلم اقتباسی تایید شده است. حال که تولید Morbius بطور رسمی آغاز شده، ما امیدواریم بزودی اطلاعات بیشتری در رابطه با این فیلم فاش شود.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران فیلم کمیک بوکی Morbius اعلام شد؛ جولای ۲۰۲۰

اوایل بهمن ماه بود که تایید شد اکران فیلم موربیوس قرار است از تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۰ مرداد ۹۹) در سینماهای ایالات متحده آغاز شود؛ با توجه به این تاریخ اکران، بعید نیست طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ (تیر ماه ۹۸) شاهد انتشار یک تریلر و مقدار زیادی اطلاعات از فیلم Morbius باشیم. طبق شنیده ها، فاز تولید این فیلم در ماه مِی سال جاری به پایان می رسـد، یعنی دو ماه دیگر — البته ما این خبر را تایید نمی کنیم و فقط یک شنیده را بازگو کرده ایم.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فیلم Morbius باشید…


منبع: جرد لتو

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.