فیلم Morbius سونی: اولین نگاه حدودا دقیق به موربیوس، خون‌آشام زنده

جرد لتو در صفحه رسمی اینستاگرام خودش کلیپی را به اشتراک گذاشت که بواسطه آن می توانیم نخستین نگاه دقیق خودمان را به شخصیت مایکل موربیوس در فیلم Morbius the Living Vampire (موربیوس خون‌آشام زنده) محصول کمپانی سونی داشته باشیم. سونی قرار است به اشتراک گذاری شخصیت مرد عنکبوتی با کمپانی Marvel Studios ادامه دهد، اما در همین حال فیلم هایی را بر پایه شخصیت های مرتبط با کتاب های مصور Spider-Man می سازد. اولین فیلم Venom (ونوم) بود که سال گذشته پا به گیشه گذاشت و در مجموع توانست ۸۵۵ میلیون دلار بفروشد، در حالی که تولیدش تنها ۱۰۰ میلیون دلار هزینه داشته است. حال سونی مشغول کار بر روی پروژه Venom 2 می باشد که ظاهرا قرار است اکتبر ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد.

بین قسمت اول و دوم Venom، سونی فیلم سینمایی Morbius را روی پرده می برد که داستان آن بر محور یک ابرقهرمان تاریک از دنیای کمیک بوکهای Spider-Man می چرخـد. جرد لتو (جوخه انتحار) کسی است که برای به تصویر کشیدن دکتر ماربیوس انتخاب شده، دانشمندی که تلاش می کند تا بیماری خونی نادری که از آن رنج می برد را درمان کنـد، اما طی همین تلاش ها تبدیل به یک خون‌آشام می شود. ما مدتی قبل موفق شدیم نیم نگاهی به ظاهر لتو در این فیلم داشته باشیم، اما حالا به لطف لتو نخستین نگاه اجمالی خودمان را به موربیوس خواهیم داشت.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از شخصیت منفی فیلم کمیک بوکی Morbius

لتو پست زیر را در صفحه اینستاگرام خودش به اشتراک گذاشت که نخستین نگاه حدودا دقیقا ما به شخصیت موربیوس محسوب می شود:

همانطور که می بینید در این صحنه موربیوس یک هودی بر تن کرده و میان جمعیت خودش را پنهان کرده، اما شبیه به یک فرد معمولی است و نکته قابل توجه ای ندارد، فقط کمی ژولیده به نظر می رسد. البته معلوم نیست که این کلیپ به کدام یک از صحنات فیلم تعلق دارد، شاید موربیوس در این لحظه تبدیل به خون‌آشام شده و به همین دلیل سعی دارد خودش را از دید عموم پنهان کند، و شاید اصلا هنوز بر روی خودش آزمایشی را انجام نداده باشد؛ واقعا حدس زدن سخت است!

همچنین بخوانید | فیلم Venom 2 صاحب نویسنده شد؛ تام هاردی و میشل ویلیامز باز می‌گردند

بد نیست اشاره کنیم که فیلم سینمایی Morbius توسط دنیل اسپینوزا کارگردانی می شود که پیش از این فیلم هایی مثل Life (حیات) در ژانر علمی-تخیلی، Safe House (خانه امن)، و Easy Money (پول مفت) را از وی دیده ایم. Matt Sazama (پاور رنجرز، ناگفته های دراکولا، گمشده در فضا) و Burk Sharpless (خدایان مصر) نیز نویسندگان این فیلم ابرقهرمانی تاریک هستند.

اکران فیلم موربیوس قرار است از تاریخ ۳۱ جولای ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۰ مرداد ۹۹) در سینماهای ایالات متحده آغاز شود.


منبع: جرد لتو

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.