فاز تولید فیلم سینمایی Morbius با نقش آفرینی جرد لتو در ماه مِی به پایان می رسد؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فاز تولید فیلم سینمایی Morbius (موربیوس) با بازی جرد لتو در نقش دکتر مایکل موربیوس محصول کمپانی Sony Pictures Entertainment در ماه مِی سال جاری به پایان می رسـد. فیلم مارولی بعدی سونی، بعد از عنوان موفق و پرفروش Venom (ونوم) با نقش آفرینی تام هاردی، قرار است توسط ﺩﻧﯿﻞ ﺍﺳﭙﯿﻨﻮﺯﺍ کارگردانی شود؛ ما سال ۲۰۱۷ فیلم علمی-تخیلی Life را از این کارگردان دیدیم.

ما در حال حاضر اطلاعات چندان دقیقی از داستان این فیلم لایو-اکشن نداریم و فقط یک سری چیزها بر پایه کمیک بوک های Morbius می دانیم؛ تنها چیزی که از آن اطلاع داریم این است که کمپانی سونی مدتهاست مشغول توسعه پروژه مارولی جدید خودش است و با توجه موفقیت های کسب شده توسط Venom، می توانیم انتظار داشتـه باشیم که عنوان موفقی باشد.

همچنین بخوانید | تایید شد؛ Morbius فیلم مارولی بعدی کمپانی سونی است

در ماه ژوئن سال گذشته بود که فاش شد جرد لتو برای حضور در فیلم Morbius با کمپانی سونی قرارداد بسته؛ این خبر باعث شگفتی طرفداران وی شد چون او هنوز بازیگر نقش جوکر در فرانچایز DCEU است و کـارش با این شخصیت به پایان نرسیده. کمپانی وارنر بروس طی سال جاری فیلم انفرادی شاهزاده دلقک جرم و جنایت را روی پرده می برد، عنوانی مستقل از DCEU با نقش آفرینی خواکین فینیکس (گلادیاتور) که ارتباطی با جوکرِ آقای لتو ندارد. اما همزمان، کمپانی DC Films مشغول کار بر روی یک فیلم انفرادی برای شخصیت جوکر در بستر DCEU است، در حالی که او به دنیای سینمایی مرتبط با اسپایدرمن کمپانی سونی پیوسته!

بر پایه گزارشی تازه منتشر شده توسط HNE، تصویربرداری فیلم سینمایی Morbius ممکن است در یکی از روزهای ماه مِی سال جاری به پایان برسد، بر این اساس تولید فیلم جدید سونی که از ماه فوریه آغاز خواهد شد تنها سه ماه زمان می برد. با توجه به اینکه فقط چند هفته تا استارت خوردن فاز تولید باقی مانده، می توانیم انتظار داشته باشیم که بزودی نام تمام بازیگران حاضر در این فیلم فاش شود، و همینطور نقش هایی که ایفا می کنند.

فیلم 2019 Morbius

مدتی قبل شنیدیم که ﺁﺩﺭﯾﺎ ﺁﺭﺟﻮﻧﺎ (ﺣﺎﺷﯿﻪٔ ﺍﻗﯿﺎﻧﻮﺱ ﺁﺭﺍﻡ: ﻃﻐﯿﺎن) در مذاکره با استودیو برای پیوستن به این فیلم و بازی در نقش شخصیت اصلـی مونث داستان، مارتین بنکرافت است. اگر به صفحه IMDB فیلم سینمایی Morbius هم مراجعه کنید متوجه می شوید که حضور خانم ﺁﺭﺟﻮﻧﺎ در این فیلم هنوز قطعی نشده است، بنابراین نمی توانیم آن را تایید کنیم.

همچنین بخوانید | سونی تاریخ اکران دو فیلم مارولی بعدی خودش را فاش کرد

در نخستین روز از ماه آذر بود که سونی تاریخ اکران دو فیلم مارولی بعدی خودش را فاش کرد؛ طبق این اعلامیه، دومین فیلم مارولی سونی در تاریخ ۱۰ جولای ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ تیر ۹۹) پا به گیشه می گذارد که ادامه هیچ فیلمی نیست و کاملا جدید می باشد، سومین فیلم که در واقع یک ادامه است هم در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۱ مهر ۹۹) روی پرده خواهد رفت. فیلم سینمایی Morbius هنوز صاحب تاریخ شروع اکران نشده، اما گزارش تازه منتشر شده ادعا کرده که این فیلم در ماه جولای ۲۰۲۰ پا به گیشه خواهد گذاشت. حال اگر این ادعا را درست فرض کنیم، سونی بیشتر از یک سال وقت دارد تا بر روی فیلم سینمایی Morbius کار کند، زمان کافی هم برای فاز پس-تولید آن باقی می ماند.

با توجه به این تاریخ اکران احتمالی، ممکن است طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ (تیر ماه ۹۸) شاهد انتشار یک تریلر و مقدار زیادی اطلاعات از فیلم Morbius باشیم که قطعا کمک بزرگی برای دیده شدن آن خواهد بود و می تواند توجه طرفداران مارول را به سوی این فیلم جلب کند. البته باید ببینیم که سونی چه برنامه ای برای این کار دارد.

مثل همیشه، در انتها پیشنهاد می کنیم که منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فیلم سینمایی Morbius باشید…


منبع: HNE 

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.