تایید شد؛ Morbius فیلم مارولی بعدی کمپانی سونی است

ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای فیلم سینمایی Venom، مت تولمک و آوی آراد طی اظهارات تازه خودشان بطور رسمی تایید کردند که کمپانی Sony اکنون در حال کار بر روی فیلم سینمایی Morbius است. ما بزودی شاهد شروع اکران Venom خواهیم بود، Morbius نیز دومین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Spider-Man خواهد بود که روی پرده می رود.

فیلم سینمایی Venom با ورودش به گیشه استارت یک دنیای سینمایی اشتراکی از شخصیت های شرور کتاب های مصور Spider-Man را می زند. ما انتظار داریم که فیلم انفرادی ونوم با استقبال خوبی روبرو شود، چون آینده فرانچایز مقداری زیادی به موفقیت های این فیلم بستگی دارد. توسعه Morbius نیز بصورت فعـال ادامه دارد؛ ما یک سری شایعه ها در مورد شخصیت های این فیلم شنیده ایم که هنوز تایید نشده اند، اما تازه ترین گزارش ها تایید می کنند که تولید آن قرار است از ماه نوامبر آغاز شود.

همچنین بخوانید | فیلم Morbius سونی: اولین اطلاعات از شرور فیلم و زمان آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری

طی یک گفتگوی تازه با ComicBook، مت تولمک و آوی آراد تایید کردند که تولید فیلم سینمایی Morbius بزودی آغاز خواهد شد. آنها اشاره کردند که اکنون در حال کار بر روی این فیلم هستند و کار بعدیشان خواهد بود. این یک خبر خوب، نخست برای طرفداران مارول و سپس برای طرفداران جرد لتو (جوخه انتحار) محسوب می شود.

Morbius

فعلا جرد لتو تنها بازیگری است که رسما به این فیلم پیوسته و می دانیم که قرار است شخصیت موربیوس را به تصویر بکشد. حتی ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای Morbius از داشتن آقای لتو بسیار هیجان زده هستند و دوست دارند هرچه زودتر او را روی صحنه مشاهده کنند. ما لتو را بیشتر بخاطر ایفای نقش جوکر در فیلم Suicide Squad می شناسیم، و خیلی خوب است که بزودی او را در یک فیلم مارولی می بینیم. از طرفی موربیوس هم شخصیت جالبی دارد؛ یک درمانگر که تبدیل به یک هیولا می شود، لتو نیز از قبل تجربه به تصویر کشیدن هیولاها را دارد!!

همچنین بخوانید | حضور جرد لتو در فیلم Morbius تاثیری بر روی نقش جوکر وی ندارد

جرد لتو روزهای پرکاری را در پیش روی خودش دارد، مخصوصا با توجه به اینکه شخصیت جوکر قرار است نقش مهمی در آینده ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ داشته باشد. Sony شانس آورد که Warner Bros قصد دارد Birds of Prey را قبل از Suicide Squad 2 جلوی دوربین ببرد، اما بعد از پایان کار بر روی Morbius لتو احتمالا باید سراغ پروژه ﺩﯼﺳﯽ خودش برود.

بد نیست اشاره کنیم به تازگی تایید شده که فیلم اقتباسی موربیوس توسط ﺩﻧﯿﻞ ﺍﺳﭙﯿﻨﻮﺯﺍ (فیلم سیمایی Life) کارگردانی خواهد شد. امیل نیکوس (Emil Nikos) نیز ظاهرا شخصیت شرور فیلم است که در واقع بعنوان بهترین دوست دکتر موربیوس و البته نخستین قربانی او شناخته می شود، البته در کتاب های مصور. مارتین بنکرافت (Martine Bancroft)، نامزد موربیوس هم احتمالا شخصیت اول مونث فیلم است.

تاریخ اکران فیلم انفرادی موربیوس هنوز فاش نشده…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.