در فیلم Morbius مستقیما به مرد عنکبوتی اشاره خواهد شد؛ [شایعه]

دو‌ سال قبل سونی فیلم کمیک بوکی Venom (ونوم) را روی پرده برد، این فیلم تبدیل به یک موفقیت بزرگ شد و به سونی کمک کرد تا استارت دنیای اشتراکی مارولی خودش را بزند. یکی از خواسته های سونی، ظاهرا استفاده از مرد عنکبوتی در این فیلم بوده است، اما اینطور که شنیده ایم مارول اجازه وقوع این اتفاق را نداد چون دوست دارد دنیای سینمایی خودش را از دنیای سینمایی سونی جدا نگه دارد، و چون سونی حق استفاده از این شخصیت را به مارول داده خودش نمی تواند به تنهایی در موردش تصمیم بگیرد. اما، طی تابستان وقتی که تاریخ قرارداد سونی و مارول به پایان رسید، و برای بستن یک قرارداد جدید وارد مذاکره شدند، شنیدیم که سونی اجازه داده تا مرد عنکبوتی در یک فیلم انفرادی و یک عنوان گروهی دیگر ظاهر شود به این شرط که ارتباط دنیای خودش با MCU رسمی گردد.

هنوز بطور رسمی تایید نشده ما قرار است شاهد ترکیب شدن دنیای شخصیت های مارولی سونی (SUMC) با MCU باشیم، اما شایعه ادعا دارند که چنین اتفاقی قرار است بزودی رخ دهد. با وجود اینکه خیلی بعید به نظر می رسد چنین اتفاقی رخ دهد، شایعه ها ادعا کرده اند که در فیلم Venom 2 شاهد حضور کوتاه پیتر پارکر خواهیم بود (حال معلوم نیست نسخه MCU یا نه)، و جالب اینجاست که خود سونی هم تایید کرده که وقوع این اتفاق دور از تصور نیست. بدون شک رئسای سونی علاقه زیادی به انجام این کار دارند چون می تواند به سود دنیای سینمایی خودشان باشد، چون طرفداران MCU را به سمت فیلم های تولید شده توسط آنها می کشاند، که یعنی فروش بیشتر.

همچنین بخوانید | تاریخ دقیق انتشار اولین تریلر فیلم مارولی Morbius فاش شد؛

حال، گزارش های تازه منتشر شده ادعا کرده اند که ارتباط SUMC و MCU ممکن خیلی بیشتر از چیزی باشد که تصور می کنیم؛ اینطور که شنیده ایم، ما قرار است در فیلم Morbius با مرد عنکبوتی (تام هالند) ملاقات کنیم، البته نه به روشی که انتظار می رود. ظاهرا در اولین فیلم انفرادی موربیوس به مرد عنکبوتی مستقیما اشاره خواهد شد، مثلا ممکن است درون فیلم پوسترهایی را روی دیوارها ببینیم که فاش می کنند پیتر پارکر تحت تعقیب است (با توجه به پایان فیلم Far From Home). حال معلوم نیست که سونی قصد دارد دنیای خودش را بعنوان زیرمجموعه MCU معرفی کند (مثلا یکی از زمین های مورلتی‌ورس) یا اینکه قرار است بطور رسمی شاهد ترکیب شدن این دو فرانچایز باشیم.

فیلم سینمایی Morbius

باید اشاره کنیم که اصلا بعید نیست سونی چنین صحنه ای را جلوی دوربین برده باشد اما در نهایت باز هم مارول مانع روی پرده رفتن آن شود. بنابراین تا زمانی که نسخه سینمایی فیلم Morbius را تماشا نکنیم نمی توانیم در مورد اشاره به اسپایدرمن قاطعانه صحبت کنیم. ولی با توجه به اینکه سونی و مارول قرارداد تازه ای بسته اند که تفاوت هایی با قبلی دارد، و با در نظر گرفتن اینکه بعد از شروع این همکاری جدید کوین فایگی (رئیس Studios head) به احتمال حضور تام هالند در فیلم های آینده سونی اشاره کرده بود، ممکن شایعه تازه منتشر شده حقیقت داشته باشد و در Morbius واقعا به مرد عنکبوتی اشاره شود.

همچنین بخوانید | فیلم Venom 2: سونی حضور مرد عنکبوتی را انکار نمی کند!

اولین تریلر رسمی Morbius فردا دوشنبه (۱۳ ژانویه) منتشر می شود، و بدون شک حاوی مقدار قابل توجه ای اطلاعات در مورد این فیلم خواهد بود. شاید بعد از تماشای این تریلر به شدت مورد انتظار بتوانیم با قطعیت بیشتری در مورد فیلم کمیک بوکی Morbius صحبت کنیم؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.