جرد لتو به فیلم Morbius the Living Vampire کمپانی سونی پیوست [بروز شد]

جرد لتو قرار است در فیلم سینمایی Morbius the Living Vampire کمپانی سونی ایفای نقش کنـد. با توجه به اینکه فیلم های کمیک بوکی هر ساله جزو پرفروش های سال هستند، اکنون هر استودیوی قدرتمندی در تلاش است تا برای خودش یک دنیای سینمایی خلق کند و هدایت آن را به بازیگرانی درجه یک بسپارد. در حالی که دنیای سینمایی مارول این روزها با اقتدار مشغول پادشاهی است، با استفاده از شخصیت مرد عنکبوتی توجه بیشتری را به سمت خودش جذب کرده. سونی و مارول برای شخصیت پیتر پارکر یک قرارداد بسته اند که بواسطه آن پیتر می تواند در MCU وجود داشته باشد، اما این قرارداد تمام شخصیت های وابسطه به اسپیدی را زیر پرچم مارول نیاورده است و به همین خاطر خود سونی برای ساخت فیلم از این شخصیت ها دست به کار شده است. فیلم سینمایی Venom قرار است استارت دنیای سینمایی اختصاصی سونی را بزند، و در واقع تازه شروع ماجراست.

یکی از این پروژه ها فیلمی است که بر محور شخصیت دکتر مایکل موربیوس می چرخد، یک دکتر که در تلاش برای درمان یک بیماری خونی نادر بصورت اتفاقی تبدیل به یک ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡ می شود. مدتی قبل خلاصه داستان این فیلم منتشر شد، اما پس از آن رنگ پیشرفت زیادی را به خودش ندید، تا حالا که جرد لتو به پروژه پیوسته است.

طبق گزارش تازه وبسایت هالیودد ریپورتر، ستاره فیلم سینمایی Suicide Squad (جوخه انتحار) آقای جرد لتو قرار است با حضور در فیلم سینمایی Morbius the Living Vampire پا به دنیای مارول بگذارد. این ستاره درخشان سینمای هالیوود با سابقه دریافت اسکار بطور رسمی پا به این پروژه گذاشته، پروژه ای که اخیرا صاحب یک کارگردان هم شده است؛ ﺩﻧﯿﻞ ﺍﺳﭙﯿﻨﻮﺯﺍ (حیات، خانه امن) قرار است پشت دوربین این فیلم اقتباسی بنشیند. [بروزرسانی: جرد لتو با انتشار یک توییت حضورش در این فیلم را تایید کرد]

همچنین بخوانید: تریلر Venom ﭘﺮﺑﯿﻨﻨﺪﻩﺗﺮﯾﻦ تریلر در فرانچایز Spider-Man بوده است

جرد لتو

سونی با فاصله کم نام بازیگر اصلی و همچنین کارگردان فیلم سینمایی Morbius the Living Vampire را فاش کرده، شاید نشان دهنده این باشد که استودیو قصد دارد به این پروژه نیتروی اضافه تزریق کند. ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Morbius توسط ﺑﺮﮎ ﺷﺎﺭﭘﻠﺲ (ﻧﺎﮔﻔﺘﻪﻫﺎﯼ ﺩﺭﺍﮐﻮﻻ، ﺧﺪﺍﯾﺎﻥ ﻣﺼﺮ، ﭘﺎﻭﺭ ﺭﻧﺠﺮﺯ) و ﻣﺖ ﺳﺎﺯﺍﻣﺎ نوشته شده است، این دو اخیرا در سریال Lost in Space (گمشده در فضا) نتفلیکس با هم کار کرده اند. ﺍﺳﭙﯿﻨﻮﺯﺍ پیش از این قرار بود فیلم سینمایی Suicide Squad 2 را کارگردانی کند (یک پروژه که لتو در آن حضور دارد)، اما ظاهرا Morbius فیلمی است که بواسطه آن پا به دنیای فیلم های کمیک بوکی می گذارد. لتو نیز شایعه شده که قرار است بزودی در فیلم انفرادی جوکر بازی کند، اما ظاهرا Morbius نسبت به آن ارجحیت دارد.

فیلم Morbius هنوز فاقد تاریخ شروع کرده است، اما شاید زمان زیادی تا کلید خوردن این پروژه نمانده باشد، چون طبق گزارش تازه Variety تولید قرار است امسال آغاز شود، پس اکران در سال ۲۰۱۹ منطقی به نظر می رسد…

همچنین بخوانید: سونی در حال توسعه فیلم Silk ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جدید Spider-Man است


منتظر انتشار گزارش های بیشتر در ارتباط با این عنوان باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.