فیلم Morbius سونی: اولین اطلاعات از شرور فیلم و زمان آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری

اطلاعاتی تازه و جالب از شخصیت شرور و همچنین زمـان آغاز ﻓﯿﻠﻢبرداری فیلم Morbius the Living Vampire (موربیوس ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡ زنده) فاش شده که در این گزارش نگاهی به آنها خواهیـم داشت. سونی فقط چند ماه تا شروع اکران اولین فیلم از دنیای اسپایدرمن خودش فاصله دارد؛ در حالی کـه تام هالند شخصیت پیتر پارکر را در دنیای سینمایی مارول به تصویر می کشد، کمپانی سونی پیکچرز قصد دارد فیلم های انفرادی جداگانه ای بر پایه شخصیت های کتابهای مصور Spider-Man بسازد. Venom که در ماه اکتبر سال جاری پا به گیشه می گذارد شروع کننده این جریان سینمایی است، اما سونی همزمان در حـال کار بر روی فیلم های Silver & Black و Nightwatch می باشد — هر دو فیلم صاحب کارگردان شده اند.

اگر چه فیلم Morbius کمی جدیدتـر از دیگر پروژه ها معرفی شده است، پروسه توسعه آن با سرعت بیشتری نسبت به دیگر عناوین در مسیر پیشرفت قرار دارد. مثلا سونی جرد لتو را برای ایفای نقش اصلی این فیلم یعنی دکتر مایکل موربیوس انتخاب کرده، همچنین به تازگی تایید شده که فیلم اقتباسی موربیوس توسط ﺩﻧﯿﻞ ﺍﺳﭙﯿﻨﻮﺯﺍ (فیلم سیمایی Life) کارگردانی خواهد شد. اما علاوه بر این دو مورد، اطلاعات دیگری هم در ارتباط با فیلم جدید فاش شده است.

حال قبل از اینکه چیز خاصی طی همایش کامیک-کان در مورد این فیلم فاش شود، وبسایت That Hashtag Show با انتشار یک گزارش اطلاعات تازه ای را در اختیار ما قرار داده است. بخش مهم گزارش این است که سونی به دنبال دو بازیگر دیگر برای ایفای نقش های اصلی فیلم Morbius می باشد، نخست یک مرد ۳۰ الی ۴۰ ساله که دوست قدیمی دکتر موربیوس است و اکنون تبدیل به یک دشمن برایش شده، که شاید امیل نیکوس (Emil Nikos) باشد — اولین قربانی موربیوس در کمیک ها. دومین نقش هم یک زن ۲۵ تا ۴۰ ساله “باهوش، تاجری بی رحم” است، که شاید مارتین بنکرافت (Martine Bancroft) نامزد موربیوس باشد. سونی قصد دارد تولید را در ماه نوامبر آغاز کند، پس لیست بازیگران بزودی فاش می شود.

همچنین بخوانید: اولین تصاویر رسمی از فیلم سینمایی Venom؛ ونوم از نمای نزدیک!

Morbius movie

اگر امیل نیکوس شرور فیلم Morbius است، پس برای فیلم باید قوس داستانی این شخصیت را تغییر دهند، در واقع تغییری عمده. در کمیک های اسپایدرمن، امیل بهترین دوست موربیوس است و سالهای زیادی را صرف تلاش برای درمان بیماری خونی او می کند. وقتی که آزمایش های درمان موربیوس شکست می خورند و او تبدیل به یک ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡ می شود، امیل به سرعت کشته می شود. البته اگر فیلم Morbius بجای نسخه ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡ موربیوس بر روی یک مایکل موربیوس عادی که در تلاش برای درمان خودش است تمرکز کند، دیگر نیازی به ایجاد تغییر در سرنوشت امیل نیست و او می تواند از شخصیت های اصلی فیلم باشد. از طرفی آنها می توانند امیل را هم تبدیل به یک ﺧﻮﻥﺁﺷﺎﻡ کنند، مثلا یک ﺧﻮﻥخوار شرور و شیطانی که تنها موربیوس قدرت متوقف کردن وی را دارد.

در حال حاضر نمی توانیم حدس درستی در این مورد یا درباره دیگر بخش های فیلم بزنیم، اما شاید طی ساعات آینده اطلاعات بیشتری از این فیلم در همایش کامیک-کان فاش شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline