دومین تریلر فیلم Mortal Engines (ﻣﻮﺗﻮﺭﻫﺎﯼ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ) & پوسترهای جدید

بعد از مدتها انتظار، دومین تریلر رسمی از فیلم سینمایی علمی-تخیلی و پسارستاخیزی Mortal Engines منتشر شد و بواسطه آن می توانیم نگاهی به قهرمانان جوان این فیلم داشته باشیم؛ فیلمی به ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩگی پیتر جکسون مشهور. وقایع فیلم Mortal Engines در آینده بسیار دور اتفاق می‌افتد، زمانی که تمدن بشریت توسط یک رویداد فاجعه‌بار نابود شده و انسان‌ها اکنون به راه و روش جدیدی زندگی می کنند. در حال حاضر شهرهای غول‌پیکر در حال فرمانروایی روی زمین هستند و شهرهای کوچک‌تر را برای تصاحب منابع حیاتی می‌بلعند، از طرفی منابع سیاره زمین در آستانه به پایان رسیدن است.

ما از قبل خبر داشتیم که Mortal Engines قرار است یک فیلم عظیم و پرهزینه باشد، که تریلر جدید یک مهر تایید دیگر بر این ادعاست. البته با توجه به اینکه فیلم های این ژانر معمولا مورد استقبال قرار می گیرند، ساخت چنین فیلمی اصلا عجیب به نظر نمی رسد. از طرفی وجود نام جکسون در تیتراژ فیلم بعنوان نویسنده و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ قطعا کمک بزرگی به آن خواهد کرد.

باید اشاره کنیم که Mortal Engines در اصل نام یک سری رمان تخیلی نوشته فیلیپ ریو است که برای ساخت فیلم مورد اقتباس قرار گرفته، البته نزدیک به یک دهه طول کشید تا کتاب تبدیل به فیلم شد؛ خط داستانی رمان در جهانی پساآخرالزمانی و در آینده‌ای نزدیک به هزاران سال بعد دنبال می‌شود. در جهانی که آقـای ریو به تصویر کشیده، شهرهای دنیا سوار بر چرخ‌هایی عظیم بر روی کره زمین سرگردانند و برای به چنگ آوردن آخرین منابع رو به پایان زمین با یکدیگر سر جنگ دارند. در همین جهان رو به نابودی است که شخصیتی به نام تام نتسورثی [که در فیلم هم حضور دارد] در برخوردی غیرمنتظره با زنی جوان و مرموز دیدار می‌کند که مسیر زندگی او را برای همیشه تغییر می‌دهد.  

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر جدید فیلم سینمایی موتورهای مرگبار منتشر شد

آقای جکسون در اصل قرار بود فیلم Mortal Engines را کارگردانی کند، که به اواخر سال های ۲۰۰۰ مربوط می شود اما درگیر مجموعه The Hobbit (هابیت) شد. در نهایت کریسچن ریورز (طراح استوری‌بورد و ناظر جلوه های ویژه با سابقه نامزدی برای دریافت اسکار) برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی Mortal Engines انتخاب شد، البته فیلم Mortal Engines را بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته جکسون، فرن والش و فیلیپا بوینس (the Lord of the Rings) کارگردانی کرده است.

دومین تریلر رسمی فیلم:


و حالا کاراکتر پوسترهای جدید:

Mortal Engines

Mortal Engines

Mortal Engines

Mortal Engines

از ستارگان اصلی فیلم Mortal Engines می توانیم به ﻫﻮﮔﻮ ﻭﯾﻮﯾﻨﮓ (ماتریکس، ﺍﺭﺑﺎﺏ ﺣﻠﻘﻪﻫﺎ: ﯾﺎﺭﺍﻥ ﺣﻠﻘﻪ)، ﻓﺮﻧﮑﯽ ﺍَﺩﻣﺰ (گستره)، ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﻻﻧﮓ (نفس نکش، آواتار)، ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺷﯿﻬﺎﻥ (ﺁﻻﺕ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ: ﺷﻬﺮ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻥﻫﺎ)، ﮐﺎﻟﯿﻦ ﺳﺎﻟﻤﻮﻥ (سریال Arrow)، ﺟﻮﻝ ﺗﻮﺑﮏ، Regé-Jean Page (بازمانده)، ﺭﻭﻧﻦ ﺭﺍﻓﺘﺮﯼ (ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ: ﻧﺨﺴﺘﯿﻦ ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮ)، ﻟﯿﻼ ﺟﻮﺭﺝ ﺩﺍﻧﺎﻓﺮﯾﻮ، ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﻣﺎﻻﻫﯿﺪ (Game Of Thrones) و Caren Pistorius اشاره کنیم.

اکران فیلم اکشن، فانتزی و علمی-تخیلی Mortal Engines که برای تولید آن ۱۰۰ ملیون دلار هزینه شده قرار است از ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۳ آذر ماه آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

1 نظر
  1. احمد عابدی استان مشهد -شهرستان تربت جام می گوید

    من خیلی منتظر این فیلم هستم تلیر سومش از دو تلیر دیگه جذاب تر بود و همچین پوستر ها زیبا بودند …ایا پیتر جکسون ادامه این فیلم زیبا را خواهد ساخت یا خیر با تشکر سایتتون عالیه هست در رابطه اخبار و سینما هالیود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.