تاریخ اکران فیلم Mortal Kombat اعلام شد؛

وقتی صحبت از ساخت فیلم بر پایه بازی می شود، ناخودآگاه به یاد Mortal Kombat می افتیم، چون نه تنها پیش از این بر پایه آن فیلم و سریال ساخته شده بلکه از سال ۲۰۱۱ به این طرف منتظریم تا پروژه ریبوت Mortal Kombat رنگ پیشرفت به خودش بییند؛ که حالا بعد از چند سال انتظار واقعا همینطور شده است. البته باید اشاره کنیم که تاکنون هیچکدام از فیلم و سریال های مورتال کامبت چندان موفق نبوده اند، به همین دلیل است که به شدت منتظر از راه رسیدن نسخه جدید هستیم.

بازی ۲D (دوبُعدی) Mortal Kombat اولین بار در سال ۱۹۹۲ وارد بازار شد، اما خیلی زود تبدیل گشت به یکی از پرطرفدارترین بازی های آرکید، این بازی به لطف اکشن بی وقفه و شخصیت های بسیار متنوع خودش تبدیل شد به یـکی از محبوب ترین بازی های تاریخ. خیلی زود Mortal Kombat روی کنسول های مشهور در دسترس علاقه مندان قرار گرفت و حالا هم که در اواسط سال ۲۰۱۹ قرار داریم بتازگی Mortal Kombat 11 را بازی کرده ایم. اولین نسخه سینمایی مورتال کامبت نیز در سال ۱۹۹۵ روی پرده رفت، به کارگردانی پل دبلیو. اس. اندرسون (Resident Evil) و با نقش آفرینی کری هیرویوکی تاگاوا، کریستوفر لمبرت و تالیسا سوتو. در ادامه این فیلم هم Mortal Kombat: Annihilation ساخته شد که هیچکدام حرف های زیادی برای گفتن نداشتند.

همچنین بخوانید | ادامه ریبوت Tomb Raider در حال توسعه است؛ صاحب یک نویسنده شد

حال کمپانی وارنر بروس قصد دارد فیلم Mortal Kombat را ریبوت کند، به تهیه کننده‌گی جیمز وان (The Conjuring و Aquaman). البته این فیلمساز متاسفانه بعنوان کارگردان در این پروژه حضور ندارد، بنابراین استودیو سایمن مکگوئید را برای کارگردانی فیلم جدید Mortal Kombat انتخاب کرده است. تا این جا که همه چیز به نفع طرفداران مورتل کامبت بوده، حالا هم تاریخ رسمی اکران این فیلم فاش شده که بهترین خبر ممکن برای طرفداران است.

فیلم مورتال کامبت

در کنار حضور جیمز وان و سایمن مکگوئید، ما اکنون می دانیم که فیلم سینمایی Mortal Kombat قرار است از تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹) پا به گیشه بگذارد؛ این تاریخ توسط خود استودیو تایید شده. طبق تازه ترین گزارش ها، فاز پیش-تولید تا قبل از به پایان رسیدن ماه جاری میلادی آغاز می شود و اواخر سال هم بازیگران فیلم در استرالیا جلوی دوربین می روند. با این حساب می توانیم انتظار داشته باشیم که بزودی خبرهای دقیق تری در رابطه با داستان فیلم Mortal Kombat و بازیگران حاضر در آن فاش شود.

همچنین بخوانید | فیلم Mortal Kombat در استرالیا جلوی دوربین می رود؛ فاز پیش-تولید بزودی آغاز می شود

با وجود اینکه فیلم های ساخته شده بر پایه بازی ها معمولا با شکست تجاری و هنری روبرو می شوند، ما امیدواریم که Mortal Kombat تبدیل به یکی از فیلم هایی شود که برای شکستن این طلسم مفید باشد. البته هنوز برای حدس و گمان زدن زود است، ولی امیدواریم این بار همه چیز متفاوت پیش برود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.