فیلم Mortal Kombat برای گروه سنی بزرگسال ساخته می شود؛ اطلاعات جدید

اگـر جزو طرفداران Mortal Kombat هستید، می توانید خوشحال باشید؛ چون ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نویس این اثر تایید کرده که فیلم قرار است برای درجه سنی بزرگسال (R-rated) ساخته شود و همچنین شامل فیتالیتی ها خواهد بود. فرانچایز Mortal Kombat در سال های ۱۹۹۲ بعنوان یک بازی شروع بکار کرد، و اکنون نزدیک به سه دهه است که همچنان یکی از سری بازی های مشهور دنیا می باشد. البته بازی های این سری گاهی افت داشته اند، در دوره هایی از محبوبیت آنها کاسته شد، اما با وجود تمام ضعف ها هنوز هم در سبک مبارزه بدون رقیب در حال تاختن است. ولی، سالهاست که کمپانی برادران وارنر در تلاش برای ساختن یک فیلم بر پایه Mortal Kombat است، اما هنوز به نتیجه مطلوبی نرسیده.

با وجود اینکه اولین فیلم Mortal Kombat محصول ۱۹۹۵ از نظر تجاری موفق بود، نقدهای خیلی بدی را دریافت کرد؛ عاشقان بازی های این سری هم از اینکه فیلم با درجه سنی PG-13 روی پرده رفت ناامید شدند. بطور کل ما Mortal Kombat را بعنوان یک سری گیم تاریک و خشن، پرخون و بی رحم می شناسیم، و البته حرکات تمام‌کننده گرافیکی و خشن (فیتالیتی ها) که واقعا چشم نواز و هیجان انگیز هستند، ولی در فیلم اصلا به این ویژگی های مهم توجه ای نشد و در نتیجه مجبور شدند شکست را قبول کنند. سپس هم Mortal Kombat: Annihilation محصول ۱۹۹۷ از راه رسید که استودیو به امید کسب موفقیت کارگردان ها، نویسنده ها و بیشتر بازیگرها را تغییر داد اما نتیجه اتفاقی وحشتناک بود، یک شکست واقعی.

همچنین بخوانید | فیلم Mortal Kombat در استرالیا جلوی دوربین می رود؛ فاز پیش-تولید بزودی آغاز می شود

شکست تجاری و هنری Annihilation همه را ناامید کرد، انگار که فرانچایز بر روی خودش یکی از آن ضربه های نمایشی پایانی را انجام داده است. ولی با وجود تمام شکست ها، خیلی زود پروژه ای جدید برای به سینما آوردن Mortal Kombat استارت خورد، فیلمی که قرار است در سال ۲۰۲۱ روی پرده برود و جیمز وان هم تهیه کننده آن است. بدون شک احتمال شکست خوردن این یکی هم وجود دارد، ولی با توجه به ادعای گِرِگ روسو نویسنده فیلم، تلاش جدید قرار است از اشتباهات گذشته درس بگیرد؛ در نتیجه این فیلم با درجه سنی R روی پرده می رود و در آن شاهد وجود حرکات فیتالیتی مشهور شخصیت های سری بازی های Mortal Kombat خواهیم بود.

فیلم Mortal Kombat

این می تواند یک خبر فوق العاده برای طرفداران Mortal Kombat باشد، البته پروژه ای که زیر نظر جیمز وان در حال توسعه باشد بدون شک حرف های زیادی برای گفتن دارد، ولی اینکه چنین اطلاعاتی توسط نویسنده فیلم تایید شود اطمینان بخش تر است. پس، طرفداران قدیمی و جدید اکنون یک دلیل خوب دارند برای اینکه منتظر از راه رسیدن سال ۲۰۲۱ باشند، طی این مدت هم باید منتظر باشیم تا خبرهای دقیق تری در رابطه با ریبوت سینمایی Mortal Kombat فاش شود. در این میان، مورد انتظارترین خبرها مربوط به تایید نام شخصیت های حاضر در فیلم می باشند، که فعلا منتظر از راه رسیدن آنها هستیم.

همچنین بخوانید | ظاهرا Aquaman 2 فیلم بعدی جیمز وان نیست؛ البته بعنوان کارگردان

کمپانی برادران وارنر حالا با جدیت تمام قصد دارد فیلم Mortal Kombat را ریبوت کند، به تهیه کننده‌گی جیمز وان (The Conjuring و Aquaman). البته این فیلمساز متاسفانه بعنوان کارگردان در این پروژه حضور ندارد، بنابراین استودیو سایمن مکگوئید را برای کارگردانی فیلم جدید Mortal Kombat انتخاب کرده است. طبق تایید استودیو، این فیلم قرار است در تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹) پا به گیشه بگذارد.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از داستان و شخصیت های حاضر در فیلم ریبوت Mortal Kombat باشید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline