ریبوت Mortal Kombat یک شخصیت جدید را معرفی خواهد کرد

به تازگی مقداری اطلاعات تازه از فیلم سینمایی ریبوت Mortal Kombat که ظاهرا در حال توسعه است فاش شده؛ نخست، ما مطلع شدیم که ﺍﺳﮑﻮﺭﭘﯿﻮﻥ (Scorpion) و ساب-زیرو (Sub-Zero)، دو شخصیت مشهور در سری ﻧﺒﺮﺩ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ، ممکن است در نسخه جدید سینمایی حضور نداشته باشند — خبری نچندان خوب برای طرفداران. حال یک گزارش تازه منتشر شده خبر از احتمال حضور یک شخصیت جدید در فیلم داده است که همچون خونی تازه درون رگهای این فرانچایز خواهد بود.

طبق یک گزارش از سوی وبسایت That Hashtag Show، این ریبوت سینمایی که توسط جیمز وان (فیلم سینمایی آکوامن و سری احضار) و کمپانی تولید فیلم او Atomic Monster ساخته می شود، قرار است یک شخصیت جدید را معرفی کند که کول ترنر (Cole Turner) نام دارد؛ در کنار انتشار نام وی، مقداری هم اطلاعات از این شخصیت فاش شد.

طبق این گزارش، فیلم سینمایی Mortal Kombat بر روی یک شخصیت جدید به نام کول ترنر تمرکز دارد؛ او یک بوکسور فیلیپینی است که توسط یک شکارچی پیش گو برای رقابت در یک مسابقه فوق العاده به خدمت درآورده می شود — نتیجه آن سرنوشت زمین و ساکنان آن را تعیین می کند. کول مردی است که در سومین دهه زندگی خود قرار دارد. او یک بوکسور پرتلاش است، و به دختر جوان خودش بیشتر از هر چیزی اهمیت می دهد. نام بازیگری که قرار است شخصیت کول را به تصویر بکشد هنوز فاش نشده.

همچنین بخوانید: خواکین فینیکس رسما به فیلم جدید خاستگاه جوکر پیوست

نبرد مرگبار

طبق گزارش های قبلی، در این فیلم شاهد حضور شخصیت هایی نام آشنا مثل کانو، ﺳﻮﻧﯿﺎ ﺑﻠﯿﺪ، جین/لرد رایدن، ﻣﯿﻠﯿﻨﺎ، ﮐﻮﻧﮓ ﻻﺋﻮ، ﺷﻨﮓ ﺳﻮﻧﮓ، ﺟﮑﯽ ﺑﺮﯾﮕﺰ، ﻟﯿﻮ ﮐﺎﻧﮓ، ﺩﺭﺍﻫﻤﯿﻦ، ﮐﺎﺑﺎﻝ، ﻧﯿﺘﺎﺭﺍ، ﺭﯾﮑﻮ، امیلی، سوفیا و جس خواهیم بود. متاسفانه در لیست شخصیت های حاضر در فیلم جدید، نام چهره های مشهوری مثل ﺍﺳﮑﻮﺭﭘﯿﻮﻥ و ساب-زیرو یا حتی گورو (Goro) دیده نمی شود.

گزارش های قبلی ادعا می کردند که ستارگان این فیلم در لوکیشن هایی واقع در شهر شیکاگو جلوی دوربین خواهند رفت اما تا امروز این ادعا تایید نشده، همچنین نمی دانیم Mortal Kombat جدید در چه تاریخی پا به فاز تولید خواهد گذاشت. البته تا چند روز دیگر همایش کامیک-کان سن دیگو (San Diego Comic-Con) شروع بکار می کند، شاید طی برگزاری این همایش بین المللی یا حتی بعد از آن اطلاعات بیشتری برای ما فاش شود.

همچنین بخوانید: فیلم Mission: Impossible – Fallout احتمالا ﺑﺰﺭﮒترین افتتاحیه فرانچایز خودش را رقم می زنـد


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.