اولین تریلر رسمی ریبوت Mortal Kombat چه زمانی منتشر می شود؟

اواخر سال ۲۰۱۹ بود که فیلم‌برداری ریبوت سینمایی Mortal Kombat به پایان رسید و این پروژه بطور رسمی پا به فاز پس-تولید گذاشت، حدود یک سال قبـل از اینکه راهی گیشه شود. این ریبوت به شدت مورد انتظار کم‌تر از یک سال دیگر روی پرده می رود، و طرفدارانی که منتظر این اتفاق هستند این روزها در انتظارن‍ـد تا چیزی رسمی از آن ببینند؛ از جمله یک تریلر رسمی که برایمان سوال شده قرار است چه زمانی به دست ما برسد؟ خب، تـاریخ دقیق هنوز فاش نشده اما باید بدانید که برای تماشای این تریلر مجبور می‌شوید خیلی بیشتر از انتظارتان صبر کنید.

طبق ادعای تاد گارنر (بازی با آتش ۲۰۱۹، تگ ۲۰۱۸)، تهیه کننده این ریبوت، اولین تریلر رسمی Mortal Kombat قرار است طی تابستان ۲۰۲۰ منتشر شود، اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم (که نمی توانیم)، این تریلر ممکن است اواخر بهار، اوایل تابستان یا حتی شهریور سال آینده به دست طرفداران برسد. و با توجه به اینکه ریبوت Mortal Kombat قرار است در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۲۶ دی ماه) پا به گیشه بگذارد، تابستان می تواند زمانی منطقی برای انتشار اولین تریلر رسمی این فیلم باشد.

همچنین بخوانید | آیا Wonder Woman 3 آخرین فیلم انفرادی پرنسس دایانا در بستر DCEU خواهد بود؟

و باید بگوییم که اصلا بعید نیست این تریلر طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال (SDCC 2020) که اواخـر تیر ماه برگزار می شود به نمایش درآید و سپس بصورت آنلاین منتشر شود.‌ همچنین باید اشاره کنیم، فیلم‌هایی که خیلی طرفدار و منتظر دارند، معمولا طی فاز تولید تعداد قابل توجه‌ای عکس و‌ ویدیو از پشت صحنه آنها لو می رود، اما برای ریبوت Mortal Kombat وضعیت کاملا متفاوت بوده و طی فاز تولید و پس-تولید چیز خاصی از آن لو نرفت. به همین دلیل ما در حال حاضر هیچ ایده‌ای در مورد ظاهر شخصیت های اصلی (یا حتی فرعی) این فیلم نداریم، و همچنین اطلاعاتی از داستان آن تاکنون فاش نشده.

فیلم Mortal Kombat

جیمز وان (خالق سری احضار و کارگردان فیلم Aquaman) یکی از تهیه‌کننده‌های این فیلم است و سایمن مکگوئید نیز بعنوان اولین تجربه خودش پشت دوربین ریبوت Mortal Kombat را کارگردانی کرده؛ گریگ روسو هم کسی است فیلم‌نامه این اثر را نوشته. ما هنوز اطلاعاتی از ریبوت سینمایی Mortal Kombat نداریم، اما با توجه به اینکه بر پایه یک سری بازی مشهور و پرطرفدار ساخته شده، و از آنجا که بازیگرهای خوبی در آن نقش آفرینی کرده اند، و چون با بودجه مناسبی تولید شده، انتظار داریم که در گیشه با استقبال خوب طرفداران روبرو شود.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: برای Sonic the Hedgehog یک افتتاحیه ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلاری پیش‌بینی شده

از ستاره های Mortal Kombat می توانیم به لوئیس تن (Deadpool 2)، جسیکا مک‌نامی (مگ ۲۰۱۸) در نقش سونیا بلید، لودی لین (فیلم Aquaman) در نقش لیو کانگ، هیرویوکی سانادا (Avengers: Endgame) در نقش اسکورپیون، جاش لاوسون در نقش کانو، تادانابو آسانو (Thor 2011) در نقش ریدن، جو تسلیم (سریع و خشمگین ۶) در نقش ساب-زیرو، چین هان (شوالیه تاریکی) در نقش شنگ سونگ، Sisi Stringer در نقش میلینا و مکاد بروکس (سریال سوپرگرل) در نقش جکس اشاره کنیم. 

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline