و حالا، ریبوت Mortal Kombat رسما جلوی دوربین رفت؛

و سرانجام، بعد از سالها انتظار، بعد از سالها لحظه شماری، ریبوت سینمایی Mortal Kombat بطور رسمی جلوی دوربین رفت؛ گِرگ روسو که هفته گذشته با انتشار یک توییت فاش کرده بود فاز تولید بزودی آغاز می شود، چند ساعت قبل یک توییت جدید زد و تایید کرد که ﻓﯿﻠﻢبرداری Mortal Kombat بطور رسمی آغاز شده است. با توجه به اینکه چهار سال را بطور رسمی درون جهنم توسعه گذراند، واقعا سخت بود که باور کنیم فاز تولید این ریبوت قرار است واقعا استارت بخورد، ولی حالا در کمال تعجب، بازیگران مورتال کامبت برای اولین روز جلوی دوربین رفته اند.

حالا اینکه چرا تولید ریبوت Mortal Kombat تا این اندازه چالش برانگیز بوده به کنار، مهم این است که اتفاق مورد انتظار ما واقعا در حال رخ دادن است و اکنون دیگر نیازی نیست نگران ساخته شدن یا نشدن این فیلم باشیم، چون فعلا یک نگرانی بزرگ تر داریم: آیا ریبوت Mortal Kombat فیلم موفقی خواهد بود؟؟ بطور کل، تولید فیلم بر پایه بازی های ویدیوئی عملی است که سفارش نمی شود، چون این مدل فیلم ها به سختی می توانند رنگ موفقیت را ببینند. البته برای مورتال کامبت وضعیت کمی متفاوت است، چون شکست های قبلی درس عبرتی برای سازندگان شده [حداقل امیدواریم شده باشد] و از طرفی دخالت جیمز وان (Aquaman) در این فیلم امید تمام طرفداران را افزایش داده است.

همچنین بخوانید | کارگردان IT قصد دارد یک فیلم بر پایه داستان کوتاه The Jaunt اثر استیون کینگ بسازد

همانطور که اطلاع دارید و اشاره هم کردیم، این فیلم بر پایه یک سری بازی به همین نام نوشته شده، بنابراین در آن شاهد حضور تعدادی زیادی شخصیت آشنا برای گیمرها خواهیم بود؛ از جمله سونیا بلید، اسکورپیون، لیو کانگ، ریدن، ساب-زیرو، نوب سایبات، کانو، جکس، شنگ سونگ، و میلینا. به همین دلیل، ریبوت Mortal Kombat اگر برخلاف تلاش های قبلی بتواند از نظر هنری خودی نشان دهد، شک نکنید که در گیشه با استقبال خوبی از سوی طرفداران روبرو خواهد شد. ما اطمینان داریم که تبدیل به یک فیلم میلیاردی نخواهد شد، ولی همین که بتواند در حد خودش خوب بفروشد و شکست تجاری نخورد احتمالا برای سازندگانش کافی خواهد بود.

مورتال کامبت

در گزارش های قبلی اشاره کرده بودیم که؛ این فیلم در شمال استرالیا جلوی دوربین می رود، و باید بدانید که بزرگ ترین پروژه ای است که تاکنون در این ناحیه ساخته شده. وارنر بروس یک کارگردان تـازه کار (اولین تجربه) به نام سایمن مکگوئید را بعنوان ناخدای این پروژه انتخاب کرده، جیمز وان هم تهیه کننده آن است. گرگ روسو تایید کرده کـه ریبوت Mortal Kombat با درجه سنی بزرگسال (R-rated) اکران خواهد شد و در آن شاهد نمایش حرکات فیتالیتی مشهور شخصیت های سری بازی های Mortal Kombat خواهیم بود.

همچنین بخوانید | جیمز وان اطلاعاتی تازه درباره فیلم Trench ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Aquaman فاش کرد؛

طبق تایید کمپانی برادران وارنر، این فیلم به شدت مورد انتظار قرار است در تاریخ ۵ مارس ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹) پا به گیشه بگذارد. از ستاره های Mortal Kombat می توانیم به لوئیس تن (Deadpool 2)، جسیکا مک‌نامی (مگ ۲۰۱۸) در نقش سونیا بلید، لودی لین (فیلم Aquaman) در نقش لیو کانگ، هیرویوکی سانادا (Avengers: Endgame) در نقش اسکورپیون، جاش لاوسون در نقش کانو، تادانابو آسانو (Thor 2011) در نقش ریدن، جو تسلیم (سریع و خشمگین ۶) در نقش ساب-زیرو، چین هان (شوالیه تاریکی) در نقش شنگ سونگ، Sisi Stringer در نقش میلینا و مکاد بروکس (سریال سوپرگرل) در نقش جکس اشاره کنیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline