نوروز ۹۷؛ فیلم «مصادره» در آستانه 7 میلیاردی شدن قرار دارد، «فیلشاه» میلیاردی شد!

طبق آخرین بروزرسانی جدول فروش فیلم‌های نوروزی سال ۹۷ که توسط سینماتیکت ارائه می شود، فیلم سینمایی کمدی «مصادره» اکنون فاصله ای ۳۰ میلیونی تا ۷ میلیاردی شدن دارد و همچنان تا اینجا پرفروش ترین فیلم سال جاری می باشد. این فیلم به کارگردانی مهران احمدی طی سه هفته اکران نوروزی خودش در سینماهای سراسر ایران مجموعا ۶ میلیارد و ۹۶۸ میلیون تومان فروخته است. دو فیلم «لاتاری» و «به وقت شام» نیز هنوز با فاصله خیلی کم در حال رقابت با هستند و اکنون فقط یک اختلاف ۱۰ میلیونی دارند.

فیلم سینمایی «به وقت شام» اثر جدید ابراهیم حاتمی کیا که عنوانی در ژانر جنگی است، در حال حاضر دومین فیلم پرفروش نوروز ۹۷ است و مجموعـا چهار میلیارد و ۵۰۳ میلیون تومان در سینماهای تهران و شهرستان فروخته است. سینمایی «لاتاری» که خیلی مورد توجه قرار گرفته، با مجموع فروش ۴ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومانی تا اینجا سومین فیلم پرفروش ترین سال ۹۷ بوده است، و احتمال دارد که بتواند از «به وقت شام» جلو بزند.

در جایگاه چهارم پرفروش ترین های ۹۷ می توانیم فیلم سینمایی کمدی «لونه زنبور» به کارگردانی ﺑﺮﺯﻭ ﻧﯿﮏﻧﮋﺍد را مشاهده کنیم تاکنون در مجموع ۳ میلیارد و ۶۵۹ میلیون تومان فروخته است. انیمیشن «فیلشاه» نیز با فروش یک میلیارد تومانی از فیلم سینمایی «خرگیوش» پیشه گرفته و به کلوپ میلیاردی ها پیوسته است. فروش فیلم سینمایی «خرگیوش» هم اکنون به ۹۳۷ میلیون و ۲۲۶ هزار تومان رسیده است، و بزودی میلیاردی خواهد شد. در جایگاه انتهایی پرفروش ترین فیلمـهای نوروز ۹۷ هم فیلم «فِراری» با نقش آفرینی محسن طنابنده را مشاهده می کنیم کـه تاکنون ۱۹۳ میلیون و ۴۴۹ هزار تومان فروخته و کم فروش ترین فیلم امسال است، تا اینجا.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.