آمار جدید از فروش فیلم های نوروز ۹۷؛ فیلم «مصادره» در آستانه 6 میلیاردی شدن قرار دارد!

طبق آخرین بروزرسانی جدول فروش فیلم‌های نوروزی سال ۹۷ که توسط سینماتیکت ارائه می شود، فیلم سینمایی کمدی «مصادره» اکنون در آستانه ۶ میلیاردی شدن قرار دارد و همچنان تا اینجا پرفروش ترین فیلم سال جاری می باشد. این فیلم به کارگردانی مهران احمدی طی اکران نوروزی خودش در سینماهای سراسر ایران مجموعا ۵ میلیارد و ۸۶۸ میلیون تومان فروخته است. دو فیلم «لاتاری» و «به وقت شام» نیز همچنان با فاصله خیلی کم در حال رقابت با هم هستند و اکنون فقط یک اختلاف ۲۰ میلیونی دارند.

سینمایی «لاتاری» با مجموع فروش ۳ میلیارد و ۶۹۰ میلیون تومانی تا اینجا برنده رقابت بوده و اکنون در جایگاه دوم پرفروش ترین های سال ۹۷ قرار گرفته است. فیلم «به وقت شام» اثر جدید ابراهیم حاتمی کیا نیز در حال حاضر سومین فیلم پرفروش نوروز ۹۷ است و مجموعـا سه میلیارد و ۶۷۳ میلیون تومان در سینماهای تهران و شهرستان فروخته است.

در جایگاه چهارم پرفروش ترین های ۹۷ می توانیم فیلم سینمایی «لونه زنبور» را مشاهده کنیم که به جمع سه میلیاردی پیوسته، این فیلم تاکنون ۳ میلیارد و ۷۱ میلیون تومان فروخته است. انیمیشن «فیلشاه» نیز با فروش ۸۴۱ میلیون و ۷۴۹ هزار تومانی از فیلم سینمایی «خرگیوش» پیشه گرفته است. فروش فیلم سینمایی «خرگیوش» هم اکنون به ۷۹۳ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان رسیده است. در جایگاه انتهایی پرفروش ترین فیلمـهای نوروز ۹۷ هم فیلم «فِراری» با نقش آفرینی محسن طنابنده را مشاهده می کنیم تاکنون ۱۵۶ میلیون و ۶۵۶ هزار تومان فروخته است.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.