فیلم Mowgli: Legend of the Jungle صاحب یک تریلر جدید شد

فیلم اقتباسی Mowgli: Legend of the Jungle به کارگردانی اندی سرکیس صاحب یک تریلر جدید شد؛ این در واقع دومین فیلم مرتبط با حکایت کتاب جنگل (Jungle Book) است که طی سالهای اخیر ساخته شده، و البته هیچ ارتباطی با فیلم پرفروش The Jungle Book که سال ۲۰۱۶ توسط دیزنی ساخته شد ندارد. در حقیقت، فیلم آقای سرکیس یک برداشت بسیار تاریک تر از داستان کتاب جنگل است؛ این فیلم تحت عنوان Mowgli دسامبر سال جاری توسط Netflix منتشر می شود.

آقلی سرکیس به وضوح تایید کرده که این فیلم با نسخه دیزنی کاملا فرق دارد، اما مانند The Jungle Book در آن شاهد حضور بازیگرانی مشهور و بزرگ هستیم. از ستارگان اصلی Mowgli: Legend of the Jungle می توانیم به ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺑﯿﻞ (شوالیه تاریکی) در نقش باگیرا، ﺑﻨﺪﯾﮑﺖ ﮐﺎﻣﺒﺮﺑﭻ (دکتر استرنج – شرلوک) در نقش شیر خان، ﮐﯿﺖ ﺑﻼﻧﺸﺖ (ثور ۳) در نقش کا و ﭘﯿﺘﺮ ﻣﻮﻻﻥ اشاره کنیم. سرکیس شخصا صداپیشه شخصیت بالو است و کار موشن کپچر برای به زندگی آوردن شخصیت خرس را انجام داده است. فیلم Mowgli بخاطر صحنات خونین خودش درجه سنی PG-13 را دریافت کرده، مدتی قبل هم نخستین تریلر و پوستر رسمی آن منتشر شد.

همچنین بخوانید| بازی ویدئویی Legend of Zelda (افسانه زلدا) هم تبـدیل به سریال می شود

با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا روز انتشار باقی نمانده، Netflix اقدام به انتشار یک تریلر جدید برای فیلم Mowgli: Legend of the Jungle کرده که به واسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی به برداشت آقای سرکیس از کتاب جنگل داشته باشیم. این تریلر به ما نوید یک فیلم جالب و تماشایی را می دهد:


Mowgli: Legend of the Jungle

از دیگر ستاره های این فیلم می توانیم به ﻧﺎﺋﻮﻣﯽ ﻫﺮﯾﺲ (رمپیج)، ﺗﺎﻡ ﻫﺎﻟﻨﺪﺭ (غرور و تعصب)، ﻣﺘﯿﻮ ﺭﯾﺲ (نگهبان مرگ)، ﻓﺮﯾﺪﺍ ﭘﯿﻨﺘﻮ، ﺍﺩﯼ ﻣﺎﺭﺳﻦ (ددپول ۲)، ﺟﮏ ﺭﯾﻨﻮﺭ (ﺗﺒﺪﯾﻞﺷﻮﻧﺪﮔﺎﻥ: ﻋﺼﺮ ﺍﻧﻘﺮﺍﺽ) و در نهایت ﺭﻭﻫﺎﻥ ﭼﺎﻧﺪ اشاره کنیم. اندی سرکیس این فیلم را بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ نوشته Callie Kloves کارگردانی کرده است.

همچنین بخوانید| فیلم و سریالهای جدید Chronicles of Narnia توسط نتفلیکس در حال توسعه هستند

فیلم Mowgli: Legend of the Jungle در تاریخ جمعه ۱۶ آذر (مصادف با Dec 07, 2018) توسط نتفلیکس منتشر می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.