تاریخ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال مارولی Ms. Marvel فاش شد؛

خانم شگفت انگیز (Ms. Marvel) یکی از جدیدترین قهرمان های دنیای کمیک بوکی مارول است که در واقع یکی از مشهورترین ها هم می باشد. از زمانی که کامالا خان ملقب به میس مارول پا به دنیای مارول گذاشت تا همین چند ماه قبل، طرفداران بارها و بارها از مارول خواستند که او وارد MCU (دنیای سینمایی مارول) کند، و حالا بعد از سال ها انتظار قرار است واقعا شاهد ورود این ابرقهرمان مشهور به MCU باشیم. اگـر به یاد داشته باشید اواخر تابستان بود که دیزنی تایید کرد قصد دارد سریال لایو-اکشن Ms. Marvel را بسازد و آن را از طریق سرویس استریم Disney Plus منتشر کند.

خبر ساخته شدن سریال Ms. Marvel توسط سرویس استریم دیزنی پلاس باعث شادی و هیجان طرفداران شد، مخصوصا کسانی که کمیک های این شخصیت را از ۲۰۱۳ به بعد دنبال کرده اند و شدیدا مشتاق ملاقات با نسخه لایو-اکشن او بوده اند. بعد از تایید شدن این سریال، چند سوال در ذهن ما ایجاد شد، مثلا اینکه فاز تولید آن قرار است از چه تاریخی آغاز شود؟ اینکه چه زمانی به دست ما خواهد رسید، جزو فاز چهارم MCU خواهد بود یا پنجم؟ ما در حال حاضر فقط به جواب اولین سوال رسیده ایم، به لطف Production Weekly اکنون می دانیم که مارول این سریال را در ماه آوریل سال بعد (فروردین-اردیبهشت ۹۸) در شهر آتلانتا جلوی دوربین می برد.

همچنین بخوانید | خانم مارول (Ms. Marvel) در فیلم و سریال های آینده MCU حضور خواهد داشت؛

هنوز هیچ اشاره ای به تاریخ انتشار این سریال نشده، حتی سال انتشار، اما حالا می دانیم که قرار است بهار سال بعد جلوی دوربین برود. پس، چون فاصله خیلی زیادی تا آوریل نداریم احتمالا بزودی نام بازیگر نقش کامالا خان توسط مارول فاش خواهد شد. اگر بخواهند سریال را به موقع و طبق برنامه وارد فاز تولید کنند، باید طی زمستان امسال یک بازیگر مناسب برای قهرمان Ms. Marvel بیابند، بنابراین به احتمال قوی اوایل ۲۰۲۰ یک خبر درست و حسابی در رابطه با این سریال منتشر خواهد شد. در حال حاضر باید گوش به زنگ باشیم تا نام بازیگران در نظر گرفته شده برای این نقش فاش شود؛

سریال ms. Marvel

این سریال لایو-اکشن بر محور اولین ابرقهرمان مسلمان مارول می چرخد، میس مارول لقبی کمیک بوکی و قهرمانی است که از ۱۹۷۶ در دنیای مارول وجود داشته، کارول دانورز در گذشته از این نام استفاده می کرده، قبل از اینکه لقب کاپیتان مارول به وی داده شود. اما قهرمان سریال جدید مارول یک دختر نوجوان به نام کامالا خان است، اولین شخصیت مسلمان مارولی که صاحب سری کمیک انفرادی خودش شد. او یک پاکستانی آمریکایی است که در نیوجرسی و در یک خانواده مذهبی زندگی می کند، و در تلاش است تا راه خودش را بیابـد. کامالا قدرتی چندریختی دارد، که به او توانایی دگرپیکری (تغییر شکل و اندازه) را می دهد.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال مارولی WandaVision در ماه آبان آغاز می شود؛

در کمیک ها؛ کامالا یک نوجوان پاکستانی-آمریکایی است از نیوجرسی که به واسطه تریجنسیس (Terrigenesis) صاحب قدرتهای فراانسانی می شود. او یکی از طرفدارهای بزرگ کاپیتان مارول است، به همین دلیل از لقب سابق او استفاده می کند تا یک ابرقهرمان مسن تر از خودش را گرامی بدارد. به محض نمایان شدندش در سال ۲۰۱۳، خانم مارول تبدیل به یکی از شخصیت های بسیار پرطرفدار کتاب های مصور مارول شد…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline