خانم مارول (Ms. Marvel) در فیلم و سریال های آینده MCU حضور خواهد داشت؛

بعد از اینکه سریال لایو-اکشن Ms. Marvel ساخته شد و کامالا خان پا به دنیای سینمایی مارول گذاشت، او در فیلم و سریال های آینده این فرانچایز هم دیده خواهد شد. MCU در فاز چهارم به طرز عجیبی گسترده تر می شود، حالا که شخصیت هایی مثل مرد آهنی و کاپیتان آمریکا از خط داستانی خارج شده اند، مارول به دنبال رهبرهای جدیدی برای دنیای سینمایی خودش است. شخصیت هایی مثل پلنگ سیاه و کاپیتان آمریکا اکنون آماده اند تا نقش بزرگ تر و مهم تری را در این دنیای اشتراکی ایفا کنند، در این میان هم خانم مارول قرار است از راه برسد که می تواند نقش مهمی در آینده MCU داشته باشد.

خان یکی از شخصیت های جوان و تازه معرفی شده کتاب های مصور مارول است که توانسته طرفداران زیادی پیدا کند و به شهرت قابل توجه ای دست یابد، به همین دلیل گزینه ای بسیار مناسب برای ورود به MCU است. البته ما چند سالی است که منتظر ورود میس مارول به دنیای سینمایی مارول هستیم، ولی چون کامالا در کتاب های مصور با الهام از کارول دانورز ملقب به کاپیتان مارول تبدیل به خانم مارول می شود، MCU باید اول کاپیتان را معرفی می کرد و سپس بزرگ ترین طرفدارش را روی صحنه می آورد. حال از آنجا که کارول اوایل سال جاری با فیلم انفرادی اش پا به MCU گذاشت، کامالا هم می تواند وارد شود.

همچنین بخوانید | مارول سریال Moon Knight را برای سرویس استریم دیزنی پلاس می سازد؛

مارول قصد دارد بزودی کامالا خان را وارد دنیای سینمایی خودش کند، به تازگی تایید شده که خانم Bisha K. Ali مشغول کار بر روی این سریال است، که از طریق سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) منتشر خواهد شد. کوین فایگی رئیس Marvel Studios طی رویداد D23 Expo 2019 این خبر را بطور رسمی تایید کرد. و او همچنین بتازگی اشاره نموده که معرفی خانم مارول بواسطه یک سریال قرار نیست او را محدود نگه دارد، بلکه قرار است پا به سینما هم بگذارد [و یک آینده در MCU داشته باشد].

میس مارول

از همان ابتدا که فاش شد مارول مشغول کار بر روی یک سری سریال لایو-اکشن برای پخش از طریق دیزنی پلاس است، گفته شد که این سریال ها ارتباط مستقیمی با فیلم های MCU خواهند داشت. پس، اینکه کامالا قرار است بعد از معرفی توسط سریالش به حضور در MCU ادامه دهد و در فیلم و سریال های آینده نمایان شود، خبر عجیب و غیرمنتظره ای نیست. مارول در ابتدا به او یک سریال ۶ تا ۸ ساعته می دهد و بعد از اینکه بخوبی درخشید، می تواند پا به فیلم های سینمایی بگذارد، فیلمی مثل Captain Marvel 2 گزینه مناسبی به نظر می رسد. حتی امکانش وجود دارد که کامالا در سریال خودش با قهرمان محبوبش ملاقات کند، وقوع چنین اتفاقی اصلا بعید نیست.
 

همچنین بخوانید | سریال لایو-اکشن She-Hulk ساخته می شود، مارول تایید کرد؛

در کتاب های مصور مارول، خانم مارول نام ابرقهرمانی کارول دانورز بوده است، اما بعدا او به کاپیتان مارول تبدیل شد. به همین دلیل فرصتی ایجاد شد تا بتوانند در سال ۲۰۱۳ کامالا خان را در کتاب های مصور Captain Marvel معرفی کنند، او سپس صاحب سری کمیک اختصاصی خودش شد. کامالا یک نوجوان پاکستانی-آمریکایی است از نیوجرسی که به واسطه تریجنسیس (Terrigenesis) صاحب قدرتهای فراانسانی می شود. او یکی از طرفدارهای بزرگ کاپیتان مارول است، به همین دلیل از لقب سابق او استفاده می کند تا یک ابرقهرمان مسن تر از خودش را گرامی بدارد. به محض نمایان شدندش، خانم مارول تبدیل به یکی از شخصیت های بسیار پرطرفدار کتاب های مصور مارول شد.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از سریال Ms. Marvel باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.