سریال مارولی Ms. Marvel در سال 2020 جلوی دوربین می رود؛ احتمالا

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول واقعا فاز عجیبی دارد؛ چون در آن نه تنها مارول پنج فیلم اکران می کند، بلکه تعدادی سریال را هم به دست طرفداران می رساند. طی این فاز که طرفداران به شدت برای آغازش هیجان زده و خوشحال هستند، دیزنی از طریق سرویس استریم خودش تعدادی سریال مارولی لایو-اکشن را به دست طرفداران خواهد رساند، که یکی از این سریال ها Ms. Marvel است، بواسطه این سریال کامالا خان پا به دنیای سینمایی مارول (MCU) می گذارد. و اگر گزارش های تازه منتشر شده حقیقت داشته باشند، سریال انفرادی او خیلی زودتر از انتظار ما پا به فاز تولید خواهد گذاشت.

یک گزارش تازه توسط وبسایت Discussing Film منتشر شده که در آن ادعا کرده اند ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال Ms. Marvel قرار است در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ آغاز شود. در این گزارش همچنین گفته شده که پروسه انتخاب بازیگر را آغاز کرده اند، و مارول به دنبال یک بازیگر زن است تا برای بازی در نقش کامالا انتخاب شود. با وجود اینکه منبع این خبر معتبر است، فعلا آن را در حد یک شایعه تصور می کنیم، ولی اگر حقیقت داشته باشد باید بزودی اطلاعات دقیق تری در رابطه با پروژه میس مارول منتشر شود، و همچنین نام بازیگر اصلی هم باید خیلی زود فاش گردد.

همچنین بخوانید | چرا ۲۰۲۱ سال خیلی بزرگ و مهمی برای دنیای سینمایی مارول است؟

زمانی که خبر ساخته شدن سریال لایو-اکشن Ms. Marvel فاش شد، طرفداران مارول به شدت خوشحال شدند چون مدتهاست که منتظر ورود کامالا به MCU هستند. اگر به یاد داشته باشید طی همایش D23 Expo 2019 بود که دیزنی اعلام کرد قرار است سریال های She-Hulk (هالک دخت) و Moon Knight (شوالیه ماه)، و Ms. Marvel را برای سرویس استریم خودش بسازد. طی این همایش به تاریخ انتشار این سه سریال اشاره ای نشد، و ما هنوز هم خبر دقیقی در مورد زمان انتشار این سریال ها نشنیده ایم، حتی شایعه ای هم در این رابطه منتشر نشده است.

سریال ms. Marvel

در حالی که منتظریم تا فاش شود چه زمانی موفق به ملاقات با میس مارول خواهیم شد، از دور و اطراف خبرهای مختلفی به دست ما می رسد؛ از جمله اینکه گفته شده کامالا بعد از اینکه توسط سریال خودش پا به MCU گذاشت، قرار است در فیلم و سریال های بعدی این فرانچایز هم حضور داشته باشد. در این میان تایید شده که خانم Bisha K. Ali مشغول کار بر روی این سریال است، و حالا هم اگر تصور کنیم اواخر ۲۰۲۰ پا به فاز تولید بگذارد، احتمالا جزو سریال های ۲۰۲۲ سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) خواهد بود.

همچنین بخوانید | کیت هرینگتون بعنوان بازیگر نقش شوالیه سیاه در فیلم Eternals مارول انتخاب شد؛

در کتاب های مصور مارول، خانم مارول نام ابرقهرمانی کارول دانورز بوده است، اما بعدا او به کاپیتان مارول تبدیل شد. به همین دلیل فرصتی پیش آمد تا بتوانند در سال ۲۰۱۳ کامالا خان را در کتاب های مصور Captain Marvel معرفی کنند، او سپس صاحب سری کمیک اختصاصی خودش شد. کامالا یک نوجوان پاکستانی-آمریکایی است از نیوجرسی که به واسطه تریجنسیس (Terrigenesis) صاحب قدرتهای فراانسانی می شود. او یکی از طرفدارهای بزرگ کاپیتان مارول است، به همین دلیل از لقب سابق او استفاده می کند تا یک ابرقهرمان مسن تر از خودش را گرامی بدارد. به محض نمایان شدندش، خانم مارول تبدیل به یکی از شخصیت های بسیار پرطرفدار کتاب های مصور مارول شد.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از این سریال باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.