مارول سریال لایو-اکشن Ms. Marvel را برای Disney Plus می سازد؛

مارول تایید کرد که مشغول کار بر روی سریال لایو-اکشن Ms. Marvel (خانم مارول) برای پخش از طریق سرویس استریم Disney+ است. برای اینکه بتواند با دیگر سرویس های استریم رقابت کند، Disney+ قرار است تعداد زیادی فیلم و سریال را در اختیار کاربران خودش قرار دهد، فیلم و سریال هایی از فرانچایزهای مختلف، شامل عناوینی که اخیرا آنها را از فاکس خریداری کرده است. ولی برنامه اصلی برای رقابت، تولید محتوای جدید و اختصاصی است، در واقع Marvel Studios همین حالا مشغول کار بر روی تعداد زیادی سریال لایو-اکشن جدید است که در بستر دنیای سینمایی (MCU) ساخته می شوند و از طریق Disney+ هم منتشر خواهند شد.

مارول پیش از این تایید کرده بود که قصد دارد سریال های The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان)، WandaVision (وانداویژن)، Loki (لوکی) و Hawkeye (شاهین‌چشم) را برای Disney+ بسازد. اواخر تیر ماه، طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال بود که مارول تاریخ اکران فیلم های فاز چهارم را تایید کرد، و معلوم شد که سریال های یاد شده هم بخشی از فاز چهارم MCU هستند. اولین سریال The Falcon and the Winter Soldier می باشد که در پاییز ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. حال ساعتی پیش قبل از اینکه پنل Disney+ در همایش D23 Expo برگزار شود، شنیده شد که مارول مشغول کار بر روی یک سریال لایو-اکشن دیگر هم هست، و حالا معلوم شده که این سریال دقیقا چیزی است که طرفداران سالهاست خواستارش هستند.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال Falcon & Winter Soldier داریم؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، Marvel Studios مشغول کار بر روی سریال لایو-اکشن Ms. Marvel است، سریالی که شخصیت کامالا خان را بعد از سالها انتظار وارد دنیای سینمایی مارول می کند. خانم Bisha K. Ali بعنوان شورانر این سریال انتخاب شده که آن را بر پایه سری کتاب های مصور Ms. Marvel می نویسد. بد نیست اشاره کنیم که این خانم نویسنده به تازگی بر روی سریال Four Weddings and a Funeral محصول سرویس استریم Hulu (متعلق به دیزنی) کار کرده است.

Ms. Marvel

در کتاب های مصور مارول، خانم مارول نام ابرقهرمانی کارول دانورز بوده است، اما بعدا او به کاپیتان مارول تبدیل شد. به همین دلیل فرصتی ایجاد شد تا بتوانند در سال ۲۰۱۳ کامالا خان را در کتاب های مصور Captain Marvel معرفی کنند، او سپس صاحب سری کمیک اختصاصی خودش شد. کامالا یک نوجوان پاکستانی-آمریکایی است از نیوجرسی که به واسطه تریجنسیس (Terrigenesis) صاحب قدرتهای فراانسانی می شود. او یکی از طرفدارهای بزرگ کاپیتان مارول است، به همین دلیل از لقب سابق او استفاده می کند تا یک ابرقهرمان مسن تر از خودش را گرامی بدارد. به محض نمایان شدندش، خانم مارول تبدیل به یکی از شخصیت های بسیار پرطرفدار کتاب های مصور مارول شد، به همین دلیل طرفداران سالهاست که خواستار ورود او به MCU هستند.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال مارولی Wandavision فاش شده؛ ظاهرا

در حقیقت ما تصور می کردیم که مارول از فیلم Captain Marvel برای معرفی این شخصیت در دنیای سینمایی خودش استفاده می کند، اما این اتفاق رخ نداد و کوین فایگی نیز تایید کرد که کامالا طی وقایع فیلم Captain Marvel هنوز به دنیا نیامده است. اما حالا رویای طرفداران به حقیقت تبدیل شده و کامالا خان قرار است صاحب سریال انفرادی خودش شود، و با ورود رسمی او به MCU، شاید یک روز شاهد همکاری کاپیتان مارول با خانم مارول باشیم!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline