تاریخ شروع تولید سریال Ms. Marvel فاش شد؛ اطلاعاتی از آینده «میس مارول» در MCU

طبق تازه‌ترین گزارش های منتشر شده، سریال لایو-اکشن Ms. Marvel تابستان پیش رو جلوی دوربین خواهد رفت، و سپس خیلی زود شاهد حضور میس مارول در یکی از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) خواهیم بود. در دنیای کتاب‌های مصور، «میس مارول» یک لقب بسیار آشناست، که نخستین بار طی دهه ۶۰ میلادی شنیده شد. کارول دانورز قبل از اینکه بعنوان «کاپیتان مارول» شناخته شود با این لقب به شهرت رسیده بود. کامالا خان نیز دارنده فعلی این لقب است، او یک ابرقهرمان جدید در کتاب‌های مصور مارول می‌باشد که نخستین بار در سال ۲۰۱۳ به مخاطبین معرفی شد. کامالا اولین ابرقهرمان مسلمان در دنیای کتاب‌های مصور مارول است.

کامالا خان با اینکه یک قهرمان جدید است، شهرت زیادی دارد و در دسته شخصیت‌های خیلی پرطرفدار مارول قرار می‌گیرد، پس چندان هم عجیب نیست که دیزنی قصد دارد به او یک سریال انفرادی دهد. اگر به یاد داشته باشید سال قبل بود که دیزنی طی همایش D23 Expo اعلام کرد قرار است شاهد تولید سریال لایو-اکشن Ms. Marvel برای سرویس استریم دیزنی پلاس باشیم. ما در حال حاضر اطلاعات خیلی کمی از این سریال داریم، فقط می‌دانیم که Bisha K. Ali بعنوان سرپرست نویسندگان آن انتخاب شده است. همچنین تایید شده که بعد از ورود به دنیای سینمایی مارول (MCU) شاهد حضورش در فیلم‌های آینده این فرانچایز خواهیم بود.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به سریال‌های Falcon & Winter Soldier و WandaVision، و Loki

حـال، بر پایه تازه ترین گزارش های منتشر شده، فاز تولید سریال Ms. Marvel قرار است تابستان ۲۰۲۰ آغاز شود. هنوز تاریخ دقیق شروع تولید اعلام نشده، ولی هر کسی که قرار است در نقش کامالا خان بازی کند، باید از جولای ۲۰۲۰ تا ژوئن ۲۰۲۱ برای رفتن جلوی دوربین این سریال در دسترس باشد. ما قبلا شنیده بودیم که فیلم‌برداری Ms. Marvel قرار است طی بهار آغاز شود، ولی ظاهرا برنامه تغییر کرده و حالا ماه آگوست بعنوان زمان شروع تولید انتخاب شده. فیلم‌برداری این سریال در نهایت ۴ ماه زمان خواهد برد، به این معنی که معلوم نیست مارول برای ۸ ماه دیگر چه برنامه‌ای دارد.

سریال ms. Marvel

در این میان همچنین گفته شده که Captain Marvel 2 (کاپیتان مارول) به احتمال خیلی زیاد اولین فیلم کامالا خان در دنیای سینمایی مارول خواهد بود، این فیلم نیز قرار است طی تابستان پیش رو و حدودا همزمان با سریال Ms. Marvel جلوی دوربین برود، از طرفی ارتباط تنگاتنگی بین میس‌. مارول و کاپیتان مارول وجود دارد و کنار هم قرار گرفتن آنها در MCU اتفاقی است که امیدواریم رخ دهد. حالا اگر فرض کنیم بازیگر نقش کامالا سه ماه هم درگیر تولید این فیلم باشد، باز هم پنج ماه در این میان باقی می‌ماند که بعید نیست صرف تولید فصل دوم سریال Ms. Marvel شود. و البته احتمالش وجود دارد که مارول برنامه متفاوتی داشته باشد، مثلا شاید قرار است شاهد تولید یک سریال برای «انتقام‌جویان جوان» باشیم، یا یک سریال گروهی دیگر.
 

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال مارولی She-Hulk فاش شد؛ انتخاب بازیگر آغاز شده

سریال Ms. Marvel ظـاهرا قرار است یک شروع باشد برای کامالا خان، و اصلا بعید نیست که وی را بعد از آن در فیلم‌های بیشتری ملاقات کنیم. از طرفی به نظر می‌رسد که مارول قصد دارد تیم انتقام‌جویان را با چهره‌هایی جدید به دنیای سینمایی خودش بازگرداند، پس کامالا می‌تواند شخصیت باارزشی برای مارول باشد. در مورد تاریخ انتشار سریال Ms. Marvel هم می‌توانیم بگوییم که به احتمال قوی در یکی از روزهای سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline