پوستر جدید فیلم لایو-اکشن Mulan (مولان)؛ خیزش یک مبارز

دیزنی یک سال خیلی بزرگ را پشت سر گذاشت، این استودیو طی ۲۰۱۹ تعداد قابل توجه‌ای فیلم را روی پرده برد، از جمله ۴ بازسازی لایو-اکشن که یکی از آنها شکست تجاری خورد (Dumbo)، یکی خوب فروخت (Maleficent 2) و دو تای دیگر هم با فروش میلیاردی خودشان شگفتی آفرینی کردند (Lion King و Aladdin). حال دیزنی قرار است طی ۲۰۲۰ هم تعداد زیادی فیلم جدید را اکران کند که بدون هیچ شکی می توانیم بگوییم Mulan موردانتظارترین آنهاست؛ این فیلم که ستاره های اصلی آن زردپوست هستند بر پایه یک انیمیشن خیلی مشهور ساخته شده و دیزنی برای تولید آن پول خیلی زیادی را خرج کرده است.

انیمیشن کلاسیک Mulan در سال ۱۹۹۸ منتشر شد، بهترین انیمیشن ساخته شده توسط دیزنی نبود اما نامزد دریافت جایزه اسکار شد و خیلی طرفدار پیدا کرد. حال نسخه لایو-اکشن توسط نیکی‌ کارو (همسر نگهبان باغ وحش، سوارکار نهنگ) کارگردانی شده، و یک سری تفاوت های آشکار نسبت به نسخه کلاسیک خودش دارد (مانند تمام بازسازی های لایو-اکشن دیزنی). دختری به نام هوآ مولان (با بازی Liu Yifei) شخصیت اصلی این فیلم مهیج و تماشایی است، او خودش را بجای یک مرد جا می زند و نمی گذارد پدرش وارد ارتش امپراتوری چین شود. اما این یک شروع است برای مولان، تا در نهایت تبدیل شود به یکی از شجاع‌ترین جنگجویان کشور خودش، تا در نهایت حماسه آفرینی می کند.

همچنین بخوانید | تریلر رسمی فیلم لایو-اکشن Mulan منتشر شد؛

حال دیزنی تقـریبا آماده است تا فیلم سینمایی Mulan را راهی گیشه ها کند، و یک پوستر تازه از این فیلم منتشر شده که به ما نویـد یک عنوان لایو-اکشن جالب و متفاوت را می دهد. این پوستر کره‌ای شخصیت اصلی فیلم، مولان را به نمایش می گذارد که سرنوشت او را تبدیل به یک جنگجوی شجاع می کند. در این پوستر دو نسخه متفاوت از مولان را می بینیم، یکی دختری که پدرش دوست داشت باشد و دیگری دختری که مجبور شد برای محافظت از خانواده خودش لباس نبرد بر تن کند؛ و این دو مولان توسط لبه یک شمشیر از هم جدا شده اند.

mulan 2020

اگر به یاد داشته سال قبل (۲۰۱۹) بود که شنیدیم فیلم Mulan قرار است درگیر ریشوتی گسترد ه (فیلم‌برداری مجدد و اضافی) شود، ولی دیزنی به سرعت این ادعا را تکذیب کرد و گفت که حقیقت ندارد. اینطور که در آن زمان گفته شد، بعضی از سکانس های مبارزه فیلم قرار بود دوباره جلوی دوربین بروند، که اتفاق بدی محسوب نمی شود و تقریبا تمام فیلم های بزرگ هالیوودی از این مرحله عبور می کنند، و به نوعی یکی از مراحل تولید فیلم است. همچنین گفته شد که قرار نیست صحنه جدیدی به فیلم اضافه شود، یا اینکه قصد ندارند هیچکدام از سکانس های فیلم را بطور کل تغییر دهند‌. یک ریشوت گسترده می تواند تا چهار ماه طول بکشند، اما اگر جزئی باشد، مثل Mulan، در نهایت یک یا دو هفته طول می کشد.

همچنین بخوانید | ۲۰۲۰ قرار است سال کوچکی برای سینما باشد، بخاطر مارول

از ستارهای این فیلم می توانیم به لیو ییفئی (پادشاهی ممنوعه) در نقش مولان که قهرمان اصلی داستان است، جت لی در نقش امپراتور، دانی ین (مردی به نام ایپ) در نقش تانگ فرمانده مولان، گونگ لی (خاطرات یک گیشا) در نقش جادوگری شرور به نام شیان لنگ، جیسون اسکات لی (اژدها: داستان بروس لی) در نقش بوری خان جنگجویی از هان، Yoson An در نقش متحد و معشوقه مولان، تزی ما (ورود ۲۰۱۶) در نقش پدر مولان و جیمی وانگ (ویش دراگون) اشاره کنیم. فیلم سینمایی mulan قرار است در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۸ فروردین ۹۹) پا به گیشه بگذارد.

ما انتظار داریم که mulan با استقبال طرفداران روبرو شود و در میان موفق‌ترین فیلم های سال قرار بگیرد؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.