تیزر تریلر فیلم لایو-اکشن Mulan منتشر شد؛ اولین نگاه به بازسازی جدید دیزنی

همانطور که انتظار داشتیم، والت دیزنی اولین تیزر تریلر از فیلم لایو-اکشن Mulan را منتشر کرد تا طرفداران بتوانند نخستین نگاه رسمی خودشان به بازسازی یکی از مشهورترین انیمیشن های جهان را داشته باشند. انیمیشن Mulan که در سال ۱۹۹۸ پا به گیشه گذاشت، در حقیقت بر پایه یک افسانه چینی ساخته شده بود، افسانه هوا مولان (Hua Mulan). این انیمیشن به لطف اجرای فوق العاده خانم مینگ-نا ون بعنوان صداپیشه مولان، عملکرد شگفت انگیز ادی مورفی در نقش اژدهای محافظ که موشو نام داشت، و همچنین وجود موزیک هایی مثل “I’ll Make A Man Out of You” در فیلم، تبدیل به یکی از برترین عناوین تولید شده توسط دیزنی شد.

حال از آنجا که دیزنی علاقه شدیدی به بازسازی انیمیشن های خودش بصورت لایو-اکشن پیدا کرده [البته با توجه به سودآور بودن آنها اصلا عجیب نیست]، مولان هم قرار است بعد از چند دهه این بار بصورت لایو-اکشن پا به سینما بگذارد؛ و با توجه به اینکه زمان چندان زیادی هم تا ورود Mulan به گیشه باقی نمانـده، ما انتظار داشتیم که تیزر رسمی این فیلم همین روزها منتشر شود. که دقیقا هم این اتفاق افتاد و حالا دیزنی اولین تیزر Mulan 2020 را منتشر کرده تا طرفداران منتظر بتوانند نخستین نگاه خودشان را به این بازسازی شگفت انگیز و پرهزینه داشته باشند.

همچنین بخوانید | دیزنی سه فیلم پرفروش باکس آفیس ۲۰۱۹ آمریکا را در اختیار خودش دارد!

با وجود اینکه چند دهه از اکران انیمیشن مولان گذشته، مردم هنوز علاقه زیادی به این قهرمان افسانه ای دارند، و از آنجا که علاقه می تواند خیلی سودآور باشد، دیزنی تصمیم گرفت فیلم لایو-اکشن Mulan را بسازد و ما نیز اصلا تعجب نکردیم. نیکی کارو (همسر نگهبان باغ وحش) روی صندلی کارگردانی این اثر نشسته و از ستارگان آن می توانیم به لیو ییفئی (پادشاهی ممنوعه)، جت لی در نقش امپراتور، دانی ین (مردی به نام ایپ) در نقش تانگ فرمانده مولان، گونگ لی (خاطرات یک گیشا) در نقش جادوگری شرور، جیسون اسکات لی (اژدها: داستان بروس لی) در نقش بوری خان جنگجویی از هان، Yoson An در نقش متحد و معشوقه مولان، تزی ما (ورود ۲۰۱۶) در نقش پدر مولان و جیمی وانگ (ویش دراگون) اشاره کنیم.

با توجه به اینکه اکران Mulan قرار است از ماه مارس ۲۰۲۰ آغاز شود، اولین تیزر تریلر و پوستر اکنون از راه رسیده است…


فیلم لایو-اکشن Mulan

این تریلر تایید می کند که بعد از پشت سر گذاشتن یک بهار حماسی و جادویی (به لطف Endgame و Aladdin)، باید منتظر بهاری شگفت انگیز و فراموش نشدنی باشیم؛ چون تیزر Mulan به ما نوید اثری بزرگ و به شدت باکیفیت را می دهد. این فیلم قرار است گوش های ما را با موسیقی دلنشین خودش نوازش کند، با صحنات حماسی و اکشن خودش قلب ما را به تپش خواهند انداخت، و دهانمان را با جلوه های ویژه شگفت انگیز و داستان شنیدنی باز نگه خواهد داشت (احتمالا برای مدتی طولانی). خلاصه مطب اینکه تیزر بی نظیر است، چه برسد به خود فیلم!! — این هم از مغناطیسی ما.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به سریال Loki (لوکی) محصول سرویس استریم Disney Plus

فیلم سینمایی مولان قرار است از تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۸ فروردین ۹۹) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

2 نظرات
  1. […] تیزر تریلر فیلم لایو-اکشن Mulan منتشر شد؛ اولین نگاه به &#82… […]

  2. […] تیزر تریلر فیلم لایو-اکشن Mulan منتشر شد؛ اولین نگاه به &#82… […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.