تریلر رسمی فیلم My Spy: یک کمدی-اکشن با بازی دیوید باتیستا

فیلم کمدی-اکشن My Spy صاحب یک تریلر رسمی شد که در آن با دیوید باتیستا و همبازی ۹ ساله وی همراه می شویم. این ستاره سابق کشتی کج اکنون چند سالی است که بیشتر تمرکز خودش را بر روی حرفه بازیگری قرار داده، مثلا در سریال Smallville (اسمالویل) حضور داشت اما شروع واقعی وی از The Scorpion King 3: Battle for Redemption (عقرب شاه ۳: نبرد برای رستگاری) به بعد بوده است. اما این روزها باتیستا را بیشتر بخاطر به تصویر کشیدن شخصیت دراکس ویرانگر (Drax the Destroyer) در فیلم های دنیای سینمایی مارول می شناسیم، چند سال قبل در فیلم Spectre (اسپکتر) بعنوان یک شخصیت شرور نقش آفرینی کرد، اخیرا در فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) هم حضور داشته است و همچنین فیلم نوآر علمی-تخیلی Hotel Artemis (هتل آرتمیس).

ما قرار است باتیستا را طی چند سال آینده در فیلم های بزرگی مثل Dune مشاهده کنیم، اما در این مدت با فیلم هایی با ژانرهای مختلف کارنامه هنری خودش را متنوع تر می کند. او قرار است در فیلم Stuber با کمیل نانجیانی (فیلم نینجاگو) دیده شود، و همچنین در فیلم کمدی-اکشن My Spy کنار Chloe Coleman (سریال Big Little Lies) مشاهده گردد، قبل از اینکه امسال به پایان برسد. این هفته، کمپانی STX اولین ویدیوی رسمی از فیلم سینمایی My Spy را در همایش CinemaCon به نمایش گذاشت و حالا هم با انتشار اولین تریلر رسما استارت مارکتینگ (تبلیغات و بازاریابی) فیلم جدیدش را زد.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی The Silence فیلم ترسناک جدید نتفلیکس

این هم اولین تریلر رسمی فیلم کمدی-اکشن My Spy که پیشنهاد می کنیم نگاهی به آن داشته باشید؛ در کنار نخستین نخستین پوستر که طراحی جالبی دارد.


My Spy

همانطور که در تریلر اشاره شده، فیلم سینمایی My Spy بر محور یک مامور سرسخت سازمان سیا (باتیستا) می چرخد که بخاطر پیروی نکردن از دستورات تنزل مقام گرفته، او طی یک ماموریت برای مراقبت از یک دختربچه ۹ ساله (با بازی کولمن) در آپارتمانش مجبور است به او ترفندهای حرفه کاری خودش را آموزش دهد. تریلر به ما نوید یک فیلم کمدی-اکشن جالب و تماشایی را می دهد که واقعا ارزش انتظار کشیدن را دارد، باتیستا نیز به نظر می رسد که باری دیگر یک نقش آفرینی خیلی جالب را از خودش به نمایش گذاشته است.

همچنین بخوانید | تریلر ترسناک فیلم Scary Stories To Tell In The Dark

این فیلم به کارگردانی پیتر سگال (Second Act، سریال Shameless) قرار است امسال پا به گیشه بگذارد، اما تاریخ دقیق هنوز اعلام نشده.


منبع: STX

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.