سریال Nancy Drew شبکه The CW صاحب یک «کی آرت» رسمی شد؛

شبکه تلویزیونی The CW اقدام به انتشار یک «کی آرت» رسمی از سریال معمایی Nancy Drew (ننسی درو) کرده است، سریالی اقتباسی که بر پایه سری کتاب هایی به همین نام ساخته شده است. این سریال قرار است پاییز امسال روی آنتن شبکه The CW برود، Kennedy McMann نیز بازیگر نقش اصلی سریال می باشد. Nancy Drew از نظر فضای داستانی خیلی به Riverdale (ریوردیل) شباهت دارد، حتی شخصیت اصلی هر دو سریال موقرمز هستند. وقایع سریال ننسی درو نیز درباره یک جنایت است که درون شهری کوچک اتفاق می افتد، و در این میان یک دختر جوان بجای قانون به دنبال پرده برداشتن از راز این جنایت است. از این نظر نیز به Veronica Mars شباهت دارد، شخصیت اصلی دختری جوان با گذشته ای دردناک است که با مشکلات خانوادگی دست و پنجه نرم می کند، که باعث تاریک تر و پیچیده تر شدن داستان می شود.

بواسطه تریلرهایی که تاکنون از Nancy Drew دیده ایم و به لطف اطلاعاتی که از آن کسب کرده ایم، اکنون می دانیم که قرار است سریالی جالب و تماشایی باشد. شبکه The CW بیشتر بخاطر روی آنتن بردن سریال ابرقهرمانی Arrowverse مشهور است، اما تخصص خاصی در تولید سریال های معمایی دارد. مثلا Riverdale که بر پایه یک سری کتاب مصور ساخته شده و اکنون چهار سال است که با فضای تاریک و گاهی ترسناک خودش مخاطبین شبکه را با خود همراه و در سراسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده. حال ما انتظار داریم که برای Nancy Drew هم اتفاقی مشابه رخ دهد، و به محض شروع پخش مورد توجه و استقبال مردم قرار بگیرد.

همچنین بخوانید | تریلر سریال های Katy Keene و Nancy Drew محصول The CW

سریال هایی مثل Batwoman (زن خفاشی) و Katy Keene (کتی کین) در حالی تولید شدند که تمام نگاه ها بر روی آنها بود، زمانی که The CW توسعه این دو سریال را آغاز کرد همه می دانستند که قرار است اپیزود آزمایشی آنها بزودی جلوی دوربین برود. اما وضعیت برای Nancy Drew کاملا برعکس بود، ما تا زمانی که اپیزود آزمایشی بطو کامل تولید نشده بود حتی خبر نداشتیم که The CW مشغول کار بر روی چنین سریالی است. Nancy Drew در سکوت کامل جلوی دوربین رفت و تازه بعد از آن بود که شبکه شروع کرد به انتشار خبرهایی در مورد این سریال. به همین دلیل زمانی که اولین تریلر را تماشا می کردیم اصلا هیچ ایده ای نداشتیم که ننسی درو چگونه سریالی است!

Nancy Drew

طبق خلاصه داستان منتشر شده، این سریال بر محور دختری هجده ساله به نام ننسی (با بازی Kennedy McMann) عاشق کارآگاه بازی می چرخد که قصد دارد شهر زادگاه خودش Horseshoe Bay را برای دانشگاه رفتن ترک کند، اما یک اتفاق خانوادگی ناگوار برنامه های او را دچار اختلال می کند. البته پیش از این قضیه، ننسی شروع کرده بود به حل معمای مرگ یک سوسیالیست پولدار — معمایی که حل شدنش باعث افشای رازهای مختلفی که اهالی Horseshoe Bay مخفی کرده اند می شود. بعد از اینکه ننسی و دوستانش وقوع یک جنایت را به چشم می بینند، ننسی ماجراجو شروع می کند به تحقیق و وارد یک ماجرای عجیب می شود که زنی شبح مانند هم بخشی از آن است، او هر چه بیشتر تحقیق می کند با نشانه های شیطانی تری روبرو می شود.

 

همچنین بخوانید | سریال The 100 بعد از فصل هفتم به پایان می رسد؛

پخش فصل اول سریال Nancy Drew از تاریخ نهم اکتبر (مصادف با چهارشنبه ۱۷ مهر) آغاز خواهد شد. منتظر انتشار اطلاعات و گزارش های بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.