تریلر سریال های پاییز 2018 شبکه NBC: سریال Manifest را پاییز امسال ببینید

همانطور که در دو گزارش قبلی اشاره کردیم (تریلر سریال های پاییز ۲۰۱۸ شبکه Fox و ABC)، طی یک هفته اخیر شبکه های مشهور جهان اعلام کردند که کدام یک از سریال ها لغو یا تمدید شده اند، و همچنین بسیاری از شبکه ها تریلرهایی از سریال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ خودشان منتشر کردند تا مخاطبان خودشان را برای پاییز امسال آماده کنند. NBC امسال باعث خوشحالی بسیاری شد؛ چون بعد از اینکه Fox سریال Brooklyn Nine-Nine لغو کرد، NBC به سرعت آن را برداشت و دل طرفداران این سریال را به دست آورد — ای کاش برای Lucifer هم این اتفاق رخ می داد. اما به دلیل همین تغییر خانه، تا سال ۲۰۱۹ نمی توانیم دوباره با شخصیت های این سریال ملاقات کنیم، اما در عوض سریال های جدیدی پاییز امسال برای نخستین بار روی آنتن شبکه می روند و اکنون می توانیم نگاهی اجمالی به آنها داشته باشیم.

شبکه NBC برای پاییز امسال سریال های جالبی را روی آنتن می برد؛ سریال درام Manifest که خیلی داستان جالبی دارد، سریال پزشکی New Amsterdam، مجموعه کمدی I Feel Bad، دیگر نمایش کمدی Abby’s، سپس The Enemy Within و The Village که فعلا فقط تریلر سه سریال نخست منتشر شده است. باید اشاره کنیم که Abby’s توسط ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺷﻮﺭ خالق سریال The Good Place ساخته شده است، از بازیگران این سریال می توانیم به ﻧﺎﺗﺎﻟﯽ ﻣﻮﺭﺍﻟﺲ (Trophy Wife, Santa Clarita Diet) و ﻧﯿﻞ ﻓﻠﯿﻦ (Scrubs, The Middle) اشاره کنیم. تریلر این سریال نیز بزودی منتشر می شود.

مجموعه تلویزیونی The Village از طرف دیگر، بازیگران قدرتمندی دارد، شامل ﻓﺮﺍﻧﮑﯽ ﻓﯿﺰﻥ (The Wire, Banshee)، ﺩﻭﻣﯿﻨﯿﮏ ﮐﯿﺎﻧﺰﻩ (The Sopranos)، ﻭﺍﺭﻥ ﮐﺮﯾﺴﺘﯽ (The Catch, Zoo)، ﻣﯿﮑﻼ ﻣﮏﮐﺎﻧﻮﺱ (The Orville, The Magicians) و چند ستاره درخشان دیگر. در سریال درام The Enemy Within نیز شاهد حضور ﺟﻨﯿﻔﺮ ﮐﺎﺭﭘﻨﺘﺮ (ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﺳﻔﯿﺪﭘﻮﺳﺖ)، ﺭﺿﺎ ﺟﻔﺮﯼ (ﺭﻭﺯﯼ ﺭﻭﺯﯼ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﯼ ﺩﺭ ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﻋﺠﺎﯾﺐ) و ﮐﯿﻠﯽ ﮔﺎﺭﻧﺮ (ﻫﻮﺍﻧﻮﺭﺩ) خواهیم بود.

همچنین بخوانید: حضور ﻟﻮﭘﯿﺘﺎ ﻧﯿﻮﻧﮕﻮ در فیلم ترسناک Us تایید شد

و این هم تریلرهای جدید:

سریال New Amsterdam

سریال I Feel Bad

سریال Manifest

اطلاعات بیشتر در مورد تمام این سریال ها، بزودی…

منبع:  NBC

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.