فیلم پسارستاخیزی Bird Box تاکنون بیشتر از 80 میلیون بیننده داشته است!

فیلم دلهره آور و پسارستاخیزی Bird Box (جعبه پرنده) اکنون حدود یک ماه است که توسط سرویس استریم Netflix منتشر شده و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته؛ اما فیلم Bird Box یک عنوان ترسناک معمولی نیست، بلکه از لحظه انتشارش با استقبال خیلی خیلی خوب مخاطبین Netflix روبرو شده و تاکنون تعداد خیلی زیادی بیننده داشته است، چیزی فراتر از تصور.

صفحه رسمی Netflix در توییتر با انتشار یک توییت فاش کرد فیلم ترسناک Bird Box که اکنون چهار هفته از انتشارش می گذارد، تاکنون بیشتر از ۸۰ میلیون بار در این سرویس استریم شده است. یعنی تا این لحظه صدها میلیون نفر در سراسر جهان فیلم جدید سوزان بیر را تنها از طریق Netflix تماشا کرده اند؛ حالا کسانی که از راه های دیگر به فیلم دسترسی داشته اند را حساب نمی کنیم!

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر فیلم IO محصول نتفلیکس: یک عنوان علمی-تخیلی با بازی ﺁﻧﺘﻮﻧﯽ ﻣﮑﯽ

همانطور که پیش از این هم با انتشار یک گزارش فاش کرده بودیم، این فیلم تنها طی هفته نخست انتشارش بیشتر از ۴۵ میلیون بیننده داشته است، Nielsen سپس اعلام کرد کـه ۲۶ میلیون نفر از این افراد ساکن ایالات متحده بوده اند. این مقدار بازدید حتی برای Netflix با تمام شکوه و جلالی که دارد یک رکورد خیلی بزرگ محسوب می شود!!

فیلم جعبه پرنده

وقایع این فیلم در دنیایی اتفاق می افتد که توسط هیولایی که بزرگ ترین ترس قربانیان خودشان را آشکار می کنند اشغال شده است، در خلاصه داستان فیلم Bird Box آمده “پنج سال بعد از ظهور یک موجود بدشگون که بسیاری از مردم جامعه را مجبور به خودکشی کرده است، یک مادر و دو فرزندش بدون در نظر گرفتن خطرات جانی تصمیم می گیرند تا خودشان را به یک مکان امن برسانند…

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر فیلم اکشن Close محصول نتفلیکس

فیلمساز دانمارکی خانم سوزان بیر (در یک دنیای بهتر) فیلم بلند Bird Box را بر پایه یک رمان با نامی مشابه نوشته جاش ملرمن کارگردانی کرده است. از ستارگان اصلی این فیلم می توانیم به ﺳﺎﻧﺪﺭﺍ ﺑﻮﻻﮎ، ﺳﺎﺭﺍ ﭘﻠﺴﻮﻥ (داستان ترسناک آمریکایی)، و Trevante Rhodes اشاره کنیم. این فیلم باعث خلق “چالش های جعبه پرنده” شده که شرکت کنندگان آن با بستن چشم های خودشان اقدام به انجام کارهای مختلف از جمله رانندگی می کنند — که سفارش نمی شود!!


منبع:

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.