فیلم ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ «جادوگر شهر اُز» و «آلیس در سرزمین عجایب» صاحب نویسنده شد؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، Netflix خانم Anna Klassen (که هنوز چهره شناخته شده ای نیست) را بعنوان نویسنده ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Dorothy & Alice انتخاب کرده است، که در واقع یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین دو داستان کاملا متفاوت می باشد؛ دوروتی از The Wizard of Oz (جادوگر شهر اُز) و آلیس از Alice in Wonderland (آلیس در سرزمین عجایب).

باید اشاره کنیم که Justin Merz وقتی که در سنتا مونیکای کالیفرنیا یک معلم مدرسه بود اولین نسخه از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی این اثر را نوشت. برایِن آنکلس (I, Tonya) تهیه کننده فیلم Dorothy & Alice است، سرویس استریم Netflix نیز در سال ۲۰۱۷ حقوق انتشار این اثر را خرید، به امید اینکه تبدیل به یک فرانچایز شود — که کاملا هم حق داشته چون هم آلیس مشهور و پرطرفدار است، و هم دوروتی.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر رسمی The Silence فیلم ترسناک جدید نتفلیکس

داستان نسخه اولیه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ از جایی آغاز می شود که کابوس هایی شبانه در مورد نابودی قریب الوقوع شهر اُز دوروتی را آزار می دهد. به همین دلیل به vivid dreams فرستاده می شود، مکانی برای کسانی که مثل او با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند، در این محل دوروتی با آلیس دوست می شود، یک دختر مرموز که خودش را درگیر یک ماجراجویی خطرناک برای نجات نه تنها دنیاهای تخیلی بلکه جهانی که ما در آن هستیم می کنـد. البته اینطور که گفته شده Netflix می خواهد این پروژه پا به مسیر متفاوتی بگذارد، به همین دلیل Klassen را استخدام کرده تا این کار را برایش انجام دهد.

Anna Klassen

بعد از اینکه فیلم Dorothy & Alice وارد لیست آثار Klassen در وبسایت IMDB شد، او با انتشار یک توییت فاش کرد که “گربه ی خندان (مربوط به داستان آلیس در سرزمین عجایب) از چمدان خارج شد: من Dorothy & Alice را برای Netflix می نویسم، یک ماجراجویی فانتزی و حماسی. من با خواندن این کتاب ها قد کشیدم & این پروژه بی نهایت جالب است برای نوشتن — بازآفرینی شخصیت هایی محبوب و کاوش در دنیایی که بعنوان یک بچه دوست داشتم درونش باشم.

همچنین بخوانید | حضور دیوید باتیستا در فیلم زامبی محور Army Of The Dead تایید شد؛

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از فیلم سینمایی Dorothy and Alice فاش نشده، به همین دلیل نمی دانیم داستان آن دقیقا در مورد چه چیزی است. همچنین نمی توانیم حدس بزنیم که این فیلم ما را به سرزمین عجایب یا شهر اُز خواهد برد، یا اینکه تمام وقایع آن در دنیای حقیقی رخ خواهد داد. پس باید منتظر انتشار اخبار بیشتر و دقیق تر باشیم…


منبع: کولیدر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.