سریال Umbrella Academy طی یک ماه نخست 45 میلیون بیننده داشته است!

با وجود اینکه هنوز یک سال هم از انتشار فصل اول سریال The Umbrella Academy (آکادمی آمبرلا) نگذشته، تبدیل شده به پرطرفدارترین سریال ابرقهرمانی جهان و حتی از The Flash (فلش) شبکه The CW هم جلو زده است. این سریال در حالی منتشر شد که نتفلیکس به تازگی سریال های مارولی خودش را لغو کرده بود، و معلوم شد که توانسته موفقیت را در جایی دیگر پیدا کنـد.

در فصل اول سریال Umbrella Academy با هفت عضو عجیب و غریب آکادمی آمبرلا آشنا شدیم؛ این هفت نفر در یک روز و لحظه مشابه پا به دنیا گذاشتند و هر کدام یک قدرت خاص دارند. مردی به نام رجینالد هارگریوز (با بازی Colm Feore) سرپرستی آنها را برعهده گرفت و به هر کدام یک نام داد: لوثر/شماره یک (Tom Hopper)، دیگو/شماره دو (David Castañeda)، آلیسون/شماره سه (Emmy Raver-Lampman)، کلاوس/شماره چهار (Robert Sheehan)، شماره پنج که ظاهرا اسمی ندارد (Aidan Gallagher)، بن/شماره شش که زنده نیست (Justin H. Min) و وانیا/شماره هفت (Ellen Page). وقتی که فصل اول شروع می شود دیگر چیزی به نام آکادمی آمبرلا وجود ندارد اما یک اتفاق تمام این خواهر و برادرها را گرد هم می آورد؛ مرگ پدرشان و سپس از راه رسیدن رستاخیز!

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال The Umbrella Academy داریم؛

حال، ما بارها شنیده ایم که Umbrella Academy پرطرفدارترین سریال ابرقهرمانی جهان است، نتفلیکس هم به دنبال استقبال گرم مخاطبین خودش این سریال را برای فصل دوم تمدید کرد؛ اما یک سوال مهم، فصل اول Umbrella Academy چقدر بیننده داشته است؟ طبق اعلام سرویس استریم نتفلیکس، فصل نخست این سریال طی چهار هفته نخست انتشار توسط ۴۵ میلیون خانواده دیده شده است. این آمار نشان می دهد که واقعا توانسته نظر مردم را به سمت خودش جلب کند!

Bird box

این در حالی است که مدتی قبل نتفلیکس اعلام کرده بود فیلم ترسناک Bird Box (جعبه پرنده) طی یک ماه نخست توسط ۸۰ میلیون خانواده دیده شده است؛ این رقم شگفت انگیز نشان داد که مخاطبین نتفلیکس علاقه بسیار شدیدی به این سبک فیلم ها دارند. این سرویس استریم همچنین فاش کرد که فیلم The Highwaymen با بازی وودی هارلسون، کوین کاستنر و کیم دیکنز طی یک ماه نخست ۴۰ میلیون بیننده داشته است. فیلم جدید بن افلک، Triple Frontier نیز طی همین مدت توسط ۵۲ میلیون خانواده دیده شده است.

همچنین بخوانید | سریال Black Summer نتفلیکس ﭘﯿﺶدرآمد Z Nation نیست؛ ستاره سریال تایید کرد

نتفلیکس تعداد بینندگان دو سریال You و Sex Education طی هفته های آغازین انتشارشان را هم ۴۰ میلیون اعلام کرده است؛ تمام این آمار و ارقام نشان می دهد که نتفلیکس واقعا در نقطه اوج خودش قرار دارد و این واقعا خبر خوبی محسوب می شود. بدون شک این موفقیت ها می تواند تلویزیون و سینما را وارد عصری جدید کند، عصری که در آن سرویس های استریم حرف اول را می زنند.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline