کتاب In The Tall Grass ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﮐﯿﻨﮓ ﻭ ﺟﻮ ﻫﯿﻞ تبدیل به فیلم می شود

نتفلیکس قرار است یکی دیگر از کتاب های استیون کینگ را تبدیل به یک فیلم کند. طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، این کمپانی قصد دارد برای تولید یک فیلم کتاب In The Tall Grass را مورد اقتباس قرار دهد، داستانی که کینگ آن را با همکاری پسر خودش جو هیل نوشته است — هیل تاکنون کتاب های پرفروش زیادی نوشته است. طبق شنیده ها، قرار است نام هایی بزرگ در پشت و جلوی دوربین این فیلم قرار گیرند.

این نخستین باری نیست که نتفلیکس با کتاب های استیون کینگ سر و کار دارد، این استودیو در سال گذشته فیلم تحسین شده Gerald’s Game (بازی جرالد) را بر پایه کتابی از همین نویسنده ساخت که مورد استقبال قرار گرفت. کارگردان مشهور ژانر ترس، ﻣﺎﯾﮏ ﻓﻠﻨﺎﮔﺎﻥ (ﻭﯾﺠﺎ: ﺧﺎﺳﺘﮕﺎﻩ ﺷﯿﻄﺎﻥ) پشت دوربین این فیلم نشسته بود، این فیلم بر پایه کتابی ساخته شده که ادعا می شد ‘غیرقابل تبدیل شدن به فیلم’ است. نتفلیکس سال گـذشته فیلم ۱۹۲۲ را هم با اقتباس یکی دیگر از کتاب های کینگ ساخت، به کارگردانی ﺯﮎ ﻫﯿﻠﺪﯾﺘﭻ که حتی مورد تحسین خود کینگ قرار گرفت.

حال، طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی ددلاین، نتفلیکس می خواهد یکی دیگر از کتاب های این نویسنده را تبدیل به فیلم سینمایی کند، که اصلا شنیدن آن تعجب آور نیست. یک فیلم بلند بر پایه رمان In The Tall Grass ساخته خواهد شد؛ خود رمان توسط کینگ و هیل به نگارش در آمده، و نخستین بار در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این کتاب هم مانند بسیاری از دیگر آثار کینگ در ژانر ترس و وحشت نوشته شده است، داستان از این قرار است که “ …بعد از شنیدن صدای فریاد یک پسر برای کمک، یک برادر و خواهر با به خطر انداختن خودشان وارد یک میدان وسیع چمنزار در کنزاس می شود اما خیلی زود متوجه می شوند که ممکن است اصلا راه خروجی وجود نداشته باشد.

همچنین بخوانید: کارگردان Get Out با یک پوستر از فیلم ترسناک جدیدش Us رونمایی کرد

نتفلیکس در حال مذاکره با ﻭﯾﻨﭽﻨﺰﻭ ﻧﺎﺗﺎﻟﯽ است تا فیلم جدید را کارگردانی کند. این کارگردان سابقه خوبی در ساخت فیلم های ترسناک دارد، و عناوینی مثل Cube و Splice از آثار معروف او در این ژانر هستند، البته او در تلویزیون هم برای کارگردانی اپیزودهایی از سریال های Westworld و Lost in Space شناخته شده است. وی همچنین اپیزود پایلوت ریبوت تلویزیونی Tremors را کارگردانی کرده است، که متاسفانه قبل از روی آنتن رفتن لغو شد. با این حساب، ناتالی گزینه مناسبی برای نشستن بر روی صندلی کارگردانی فیلم اقتباسی جدید نتفلیکس است و امیدواریم که این وظیفه قبول کند.

تولید فیلم In The Tall Grass قرار است در تابستان سال جاری آغاز شود، پس منتظر انتشار اطلاعان بیشتر باشید.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.