تریلر سریال The Witcher تاریخ انتشار را فاش کرد؛ محصول نتفلیکس

نتفلیکس یک تریلر رسمی از سریال اقتباسی The Witcher منتشر کرده که تایید می کند فصل نخست این سریال قرار است در تاریخ ۲۰ دسامبر (مصادف با جمعه ۲۹ آذر) به دست طرفداران برسد. هنری کویل ستاره اصلی این سریال فانتزی به شدت مورد انتظار است، او در نقش شخصیتی به نام گرالت ریویایی ظاهر شده، یک شکارچی هیولای تنها که تلاش می کند حریف دنیایی شود که در آن مردم همیشه ثابت می کنند کـه بدذات تر از هیولاها هستند. از شخصیت های مهم The Witcher می توانیم به پرنسس سیری (با بازی فیریا اَلان) و ینفر ونگربرگی (با بازی آنیا چالاترا) اشاره کنیم.

این سریال جالب و مهیج توسط خانم لورن اشمیت هیسریک (The Defenders و The Umbrella Academy) ساخته شده و خودش هم شورانر آن است. The Witcher بر پایه یک سری کتاب به همین نام نوشته آندژی ساپکوفسکی (نویسنده اهل لهستان) ساخته شده، با وجود اینکه یک سری بازی مشهور هم به همین نام وجود دارد، هیسریک رمان های ویچر را منبع اصلی خلق سریال قرار داده. نتفلکیس از چند ماه قبل شروع کرد به صحبت در مورد این سریال، و حالا که مدت زمانی زیادی تا روز انتشار باقی نمانده، اقدام به انتشار یک تریلر کامل کرده تا ما بتوانیم نیم نگاهی داشته باشیم به شخصیت ها و فضای داستانی سریال The Witcher. پیش از این شایعه ها ادعا کرده بودند که نتفلیکس قصد دارد ویچر را در ۱۷ دسامبر منتشر کند، ولی این غول استریم خیلی سریع شایعه ها را رد کرد اما حالا معلوم شده که حدس خیلی دوری هم نبوده است.

همچنین بخوانید | تریلر سریال The Witcher (ویچر): نگاهی به نمایش فانتزی جدید نتفلیکس

تریلر اصلی سریال The Witcher اکنون قابل تماشاست و می توانید آن را ببینید، تمرکز اصلی این تریلر بر روی لحظات مهم سریال قرار دارد و در کنار معرفی شخصیت های اصلی بطور مستقیم به داستان اشاره می کند.

video

این تریلر داستان سریال را فاش می کند؛ گرالت یک شکارچی است که برای گذراندن زندگی خودش هیولاها را شکار می کند، او ترجیح می دهد که تنها فعالیت کند و سرش به کار خودش باشد، ولی خیلی زود متوجه می شود که سرنوشتش به سیری و ینفر گره خورده است. این تریلر فاش می کند که گرالت تماما انسان نیست و با جادو خلق شده، تریلر The Witcher نوید یک سریال حماسی و عظیم را به ما می دهد که پر شده از صحنات اکشن و نفسگیر، مبارزه های تن به تن مرگبار، جنگ های بزرگ و لحظات هیجان انگیز، این تریلر تایید می کند که The Witcher قرار است یکی از بهترین سریال هایی باشد که تاکنون توسط سرویس استریم نتفلیکس ساخته شده.

همچنین بخوانید | سریال The Witcher نتفلیکس فاقد شخصیت شرور اصلی است!

با توجه به اینکه The Witcher بر پایه یک مجموعه رمان و بازی مشهور ساخته شده، و با در نظر گرفتن اینکه نتفلیکس پول زیادی را خرج تولید آن کرده، انتظار داریم که تبدیل به یک سریال موفق شود و شاهد ادامه یافتن داستان آن باشیم…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline