آخرین اطلاعاتی از فیلم Army of the Dead نتفلیکس داریم؛

زک اسنایدر زمانی که مشغول تولید فیلم Justice League (لیگ عدالت) بود، با یک تراژی خانوادگی [مرگ دخترش] روبرو شد و به همین دلیل هم خودش را بعد از پایان تصویربرداری از پروژه کنار کشید، اما حالا ظاهرا دوباره برگشته و این بار قصد دارد یک فیلم زامبی محور را کارگردانی کند؛

حالا که ارتباط زک اسنایدر با ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ قطع شده و فعلا هم قرار نیست دیگر هیچکدام از فیلم های این فرانچایز را کارگردانی کند، این روزها مشغول کار بر روی فیلم زامبی محور Army of the Dead است. این فیلم که با بودجه زیادی تولید می شود توسط نتفلیکس منتشر خواهد شد، یعنی اینکه روی پرده نمی رود و خبری از اکران نیست. طرفداران اسنایدر به شدت مشتاق تماشای فیلم جدید او هستند، ما نیز قصد داریم آخرین اطلاعاتمان از فیلم Army Of The Dead را در اختیار شما قرار دهیم.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از داستان فیلم ریبوت Invisible Man (مرد نامرئی)

دیوید باتیستا بازیگر این فیلم است

باتیستا که در گذشته بیشتر بعنوان یکی از چهره های درخشان WWE شناخته می شد، این روزها تبدیل به یک بازیگر بسیار محبوب شده که بسیاری از کارگردان ها به دنبال جلب نظر او و بستن قرارداد با وی هستند. آقای باتیستا بیشتر بخاطر بازی در فیلم های Guardians Of The Galaxy جیمز گان به شهرت رسید، اما از آنجا که قسمت سوم این فیلم فعلا قرار نیست تولید شود او برای حضور در فیلم Army Of The Dead قرارداد بسته است.

Army of the Dead

این فیلم ادامه Dawn of the Dead نیست

توسعه Army of the Dead چندین سال قبل آغاز شد، این فیلم در ابتدا قرار بود یک ادامه مستقیم برای فیلم اقتباسی Dawn of the Dead باشد، فیلمی که تبدیل به اثری بسیار موفق شد و زک اسنایدر را بعنوان یک کارگردان به جهانیان معرفی کرد. البته هنوز هم از ارتش مردگان بعنوان یک ادامه مستقیم برای فیلم قدیمی اسنایدر یاد می شود، اما باید اشاره کنیم که این فیلم لزوما یک ادامه برای Dawn of the Dead نیست.

وقایع فیلم ارتش مردگان در لس آنجلس اتفاق می افتد

وقتی صحبت از تهاجم زامبی ها می شود ما ناخوداه به یاد از بین رفتن نظم، فرار کردن زندانی ها، تخریب شدن فروشگاه و ساختمان ها، توقف حرکت قطارها و از همه مهم فرار مداوم زنده مانده ها می افتیم، اما ما تاکنون ندیدیم که هیچکدام از این داستان های تهاجم زامبی در شهر لس آنجلس اتفاق بیافتد. اما این بار، زک اسنایدر شهر لس آنجلس را بعنوان مکان وقوع حوادث Army of the Dead انتخاب کرده است. این تصمیم می تواند خیلی جالب باشد، حداقل ما اینطور فکر می کنیم.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال The Mandalorian جنگ ستارگان داریم؛

این فیلم با بودجه ۹۰ میلیون دلاری تولید می شود

طبق ادعای IMDB فیلم Army of the Dead با بودجه ۷۰ میلیون دلاری تولید خواهد شد، اما دیگر گزارش ها بودجه این فیلم را ۹۰ میلیون دلار اعلام کرده اند. این بودجه درست مانند بودجه تولیدی فیلم Bright به کارگردانی دیوید آیر است، پس بعید نیست که این بار IMDB اشتباه کرده باشد چون با توجه به داستان ارتش مردگان می توانیم انتظار بالا بودن هزینه تولید را داشته باشیم. البته چند فیلم اخیر زک اسنایدر با مبالغ بسیار بالاتری جلوی دوربین رفتنـد، ولی فیلم های ۳۰۰ و Sucker Punch وی بودجه تولید کمتری داشتند.

فیلم ارتش مردگان

این فیلم درباره سرقت است

وقایع فیلم Army of the Dead در دنیایی اتفاق می افتد که با تهاجم زامبی ها روبرو شده، اما هدف اصلی شخصیت های آن صرفا بقا و جان سالم بدر بردن از این تهاجم نیست. آنها در فکر به سرانجام رساندن بزرگ ترین سرقت تاریخ هستند؛ این فیلم قصد دارد با نوآوری زامبی ها را در ژانری قرار دهد که به آن تعلق ندارند، همین قضیه باعث شده تا توجه بسیاری به سوی Army of the Dead جلب شود. این اثر در واقع نخست فیلم زامبی محور است که درباره سرقت می باشد، و از این نظر داستان واقعا جالبی دارد.

اسنایدر قصد دارد با این فیلم  یک فصل تازه را در شغل خودش ایجاد کند

طی چند سال اخیر، زک اسنایدر تمام تمرکز خودش را بر روی فیلم های DCEU قرار داده بود، به همین دلیل اکنون همه او را بخاطر همکاری با DC Films می شناسند. با وجود اینکه اکنون حدود دو سال از اکران Justice League گذشته و ارتباط اسنایدر با DCEU کاملا قطع شده، هنوز هم همه جا صحبت از کارهای او و تاثیری که بر روی این فرانچایز گذاشته است. پس اسنایدر قصد دارد با فیلم Army of the Dead که دارای یک داستان کاملا جدید می باشد و هیچ ارتباطی با وارنر بروس یا کمیک بوک ها ندارد، فصل جدیدی را در شغل خودش آغاز کند.

همچنین بخوانید | اولین اطلاعات از نقش دیوید باتیستا در فیلم Army of the Dead زک اسنایدر

ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی اصلی کاملا متفاوت با نسخه فعلی بود

فیلم Army of the Dead از حدود یک دهه قبل در حال توسعه بوده است، پس چندان عجیب نیست که بشنویم در ابتدا قرار بود داستان کاملا متفاوتی داشته باشد. در سال ۲۰۰۸ آقای Matthijs van Heijningen, Jr بعنوان کارگردان این اثر انتخاب شده بود و اگر Army of the Dead را جلوی دوربین می برد، تبدیل به یک اثر کاملا متفاوت می شد که داستان چندان جالبی هم نداشت. اما زمانی نتفلیکس حقوق انتشار این فیلم را خرید و اسنایدر را بعنوان کارگردان آن انتخاب کرد، ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ بطور کل بازنویسی شد، پس اصلا جای نگرانی وجود ندارد.

فیلم Army of the Dead

شایعه نیکولاس کیجی!

زمانی که این فیلم معرفی شد و شنیدیم که داستانش در مورد ترتیب دادن بزرگ ترین سرقت تاریخ در شرایط تهاجم زامبی هاست، بسیاری از رسانه ها ادعا کردند که Army of the Dead یک فیلم نیکولاس کیجی است؛ تنها بخاطر نوع داستان و سبک فیلم. اما متاسفانه آقای کیج هیچگونه دخالتی در این پروژه ندارد و این دیوید باتیستا است که بعنوان بازیگر نقش اول فیلم انتخاب شده است.

نتفلیکس به اسنایدر آزادی کامل داده است

طبق شنیده ها، نتفلیکس به زک اسنایدر آزادی کامل داده تا هر نوآوری که دارد را بر روی این فیلم پیاده کند. به همین دلیل او بسیار هیجان زده است، و طبق ادعای خودش تاکنون در هیچکدام از پروژهایش تا این اندازه آزادی نداشته است و برایش حکم یک نفس تازه را دارد. با این حساب، باید خوشحال باشیم که اسنایدر کنترل کامل پروژه Army of the Dead را در اختیار دارد، چون او کارگردان و نویسنده ای باتجربه و خلاق است، و نتفلیکس هم از اعتمادش ضرر نخواهد کرد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.