آخرین اطلاعات از وضعیت فیلم‌نامه New Gods (از زبان کارگردان آن)

پیشرفت دنیای سینمایی دی‌سی (DCEU) طی چند سال اخیر خیلی خوب و‌ چشمگیر بوده، و ظاهرا این پیشرفت قرار است ادامه پیدا کند، تا جایی که تبدیل به یک دنیای سینمایی کامل و بی‌نقص شود. شاید برادران وارنر ادعا کند که رقابتی بین DCEU و دنیای سینمایی مارول (MCU) وجود ندارد، اما خواه ناخواه همواره یک رقابت بین این دو دنیای اشتراکی ابرقهرمانی وجود دارد و خواهد داشت، و کسی هم نمی تواند منکر آن شود.

حال وارنر در تلاش است تا با تولید عناوین متفاوت و بزرگ، به پیشرفت هر چه سریع‌تر دنیای اشتراکی خودش کمک کند؛ New Gods (ایزدان جدید) نیز فیلمی است که انتظار داریم باعث پیشرفت چشم‌گیر DCEU شود. ابن فرانچایز طی یکی دو سال گذشته تمرکز خودش را بر روی تولید عناوین انفرادی قرار داد و به لطف همین سیاست جدید رنگ موفقیت را بعد از یک شکست بزرگ دیـد. طرفداران نیز در انتظـار فیلم های پیش رو هستند، از جمله New Gods که بر پایه یک سری کتاب های مصور اثـر جک کربی ساخته می شود.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعات از Aquaman 2: فیلم‌برداری تا قبل از اواسط ۲۰۲۱ آغاز نمی شود

این فیلم مدتی است که در حال گذراندن فاز پیش-تولید خودش می باشد، فیلم‌نامه نیز توسط ایوا دوورنی در حال نگارش است، با همکاری تام کینگ (نویسنده کمیک های Mister Miracle و Batman). بعد از تکمیل فیلم‌نامه، New Gods توسط خانم دوورنی جلوی دوربین خواهد رفت، او نیز در مورد وضعیت فعلی فیلم‌نامه بواسطه یک توییت طرفداران را مطلع کرده است. از او خواسته شد که به طرفداران بگوید فیلم‌نامه در چه وضعیتی قرار دارد، کارگردان Selma و A Wrinkle in Time نیز پاسخ داد که “با تام کینگ در حال نگارش آن هستیم، مانند باردای بزرگ در نبرد، قدرتمند و بدون حضور هیچ انسانی.

فیلم New Gods

باید اشاره کنیم که New Gods روایت‌کننده داستان اهالی نیو جنسیس (New Genesis) و ﺁﭘﺎﮐﺎﻟﯿﭙﺲ (Apokolips) است، دو سیاره که از گذشته مشغول نبرد با هم بوده اند و کینه ای بزرگ بینشان وجود دارد. این داستان به کمیک های ایزدان جدید مربوط میشود و ما هنوز اطلاعاتی از داستان نسخه سینمایی نداریم؛ ولی دوورنی پیش از این حضور دارک‌ساید حاکم ستمگر Apokolips و گروه Female Furies (تشکیل شده از زنان جنجگو) در فیلم New Gods را تایید کرده است.

هنوز بطور رسمی تایید نشده، اما ظاهرا داستان این فیلم بر روی ﻣﺴﺘﺮ ﻣﯿﺮﺍﮐﻞ (Mister Miracle) و ﺑﯿﮓ ﺑﺎﺭﺩﺍ (Big Barda) تمرکز دارد که تلاش می کنند از سیاره شیطانی Apokolips فرار کنند. علاوه بر این، سیاست ها و درگیری های بین Apokolips و دنیای رقیبش New Genesis بخش مهمی از داستان فیلم را تشکیل خواهد داد.

همچنین بخوانید | [فرا خبر] فیلم Suicide Squad 2 ممکن است با درجه سنی R روی پرده برود؛

خب، فیلم‌نامه New Gods در حال نگارش است، اما این فیلم هنوز صاحب تاریخ شروع اکران نشده و از زمان شروع تولید آن هم بی اطلاع هستیم، پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.