اطلاعاتی تازه از Doctor Strange 2 و Guardians of the Galaxy Vol. 3

خطر اسپویلر: قبل از خواندن این گزارش خطر لو رفتن داستان Avengers 4 را در نظر بگیرید!

مقدار اطلاعات [احتمالی] جدید از داستان دو فیلم Doctor Strange 2 (دکتر استرنج) و Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان) منتشر شده که اگر حقیقت داشته باشند [که امیدواریم]، می توانیم ادعا کنیم که اتفاق های بسیار جالبی در راه است؛ هر دو فیلم جزو عناوین به شدت مورد انتظار فاز چهارم دنیای سینمایی مارول هستند که انتظار داریم نهایتا تا سال ۲۰۲۱ پا به گیشه بگذارند.

اما قبل از اینکه این اطلاعات را بازگو کنیم؛ باید از خودمان بپرسیم که آیا قابل اعتماد هستند؟ خب، با زدن دو مثال شیرین می توانیم خیالتان را از این نظر راحت کنیم. سال قبل همین منبع ادعا کرد که در فیلم Avengers 4 شاهد حضور یکی از شخصیت های تلویزیونی MCU خواهیم بود، ادوین جارویس (با نقش آفرینی James D’Arcy) که جزو بازیگران اصلی سریال Agent Carter (مامور کارتر) محصول شبکه ABC بود. همین منبع همچنین ادعا کرد که در Avengers 4 تانوس با پایان زندگی خودش روبرد می شود و ثور هم نصیحت او از فیلم قبلی را گوش می دهد (نصیحت؟ محل دقیق زدن تبر برای کشتن تانوس). خب، هر دو مورد ۱۰۰% درست بوده اند و دقیقا همینطور شد، پس منبع قابل اعتمادی است.

همچنین بخوانید | ریچارد مدن در حال مذاکره برای بازی در فیلم مارولی The Eternals است؛

طبق یک توییت تازه منتشر شده توسط Roger Wardell، ما در فیلم Doctor Strange 2 شاهد بازگشت تیلدا سوئینتن در نقش انشنت وان خواهی بود، شخصیت هایی مثل Jericho Drumm و Clea نیز بواسطه این فیلم پا به دنیای سینمایی مارول می گذارند. البته این ادعاها هنوز توسط یک منبع رسمی تایید نشده و با وجود قابل اعتماد بودن این توییت، جهت اطمینان آنها را یک شایعه در نظر میگیریم. ولی در کل خبر بسیار خوبی برای طرفداران است، در این میان گفته شد که شخصیت Clea توسط یک بازیگر آسیایی به تصویر کشیده خواهد شد، البته ظاهرا.

نگهبانان کهکشان 3

اما Roger Wardell در یک توییت دیگر مقداری هم اطلاعات در رابطه با فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy Vol. 3 به کارگردانی جیمز گان (که این روزها مشغول کار بر روی فیلم جوخه انتحار ۲ است) فاش کرد. طبق این توییت، دراکس قرار است در قسمت سوم با دختر خودش که مطلع می شود زنده است ملاقات کند، ما نیز قرار است با تکامل عالی (High Evolutionary) که خالق راکت راکون است ملاقات کنیم، خود راکت با شخصیتی به نام لیلا (Lylla) آشنا می شود و یک رابطه عاشقانه بین آنها شکل می گیرد، در این میان استار-لرد و نبیولا هم تبدیل به دوستانی بسیار نزدیک می شوند (احتمالا خیلی نزدیک، خیلی!).

همچنین بخوانید | اولین پوستر از فصل سوم Jessica Jones منتشر شد: جسیکا بزودی می آید!

خب، نظر شما در مورد اطلاعات تازه ای که در رابطه با دو فیلم Doctor Strange 2 و Guardians of the Galaxy Vol. 3 فاش شده چیست؟ کاملا درست است که این خبرها قابل اعتماد نیستند، ولی بعید هم نیست واقعیت داشته باشند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirایستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.